Şimdi Ara

AGÜ EE vs YTÜ MAKİNA ...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar şu güzel kardeşinize bir yardımcı olun çok kararsızım bölüm seçip agü yi mü seçmeliyim yoksa yıldız daha mı iyi ...

• Upppp
  • YTÜ makine kesinlikle.
  • Hocam nedenleriyle açıklar mısın agü hakkında bilgin var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pisagorabi

Hocam nedenleriyle açıklar mısın agü hakkında bilgin var mı
    Hocam AGU iyi okul fakat İstanbul'daki imkanlar daha fazla. Zaten ben makine ile EE arasında kalsam kesinlikle makineyi seçerdim. Durumun iyiyse İstanbul'u seç.
  • Eyvallah hocam
  • Uppp
  • AGÜ ee yerine Yıldız Teknik Elektronik ve Haberleşme de yazılabilir.
  • Hocam Agünün kontenjanı arttı tutma ihtimali var ama ytü tutmuyor gibi
  • AGU vakfı okulun arkasından çekilmez ise Agu bir de fetö olayları ile YTÜ de çok prof felan gitti gitmeden bir eğitim kadrosuna bak YTÜ nun belki makine de felanda vardır.
  • Hocam AGU tanıtım etkinliğine geçen sene katıldım güzel okul falanda YTU hem istanbulda olması hem teknik üniversite çok daha köklü. Ben olsam sanırım YTU yazardım.
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    Ytü de proflarin gittigini okumustum .agü de hocalarin hepsi neredeyse yurtdisinda yuksek lisans falan yapmis .kafam o yonde karisiyor
  • Eyvallah hocam.
  • Pisagorabi P kullanıcısına yanıt
    Hocam Agunun hocaları cidden kaliteli çünkü vakıfta para var ver parayı gelsin hoca burda ezbere konuşanları dinleme agu senin masraflarını karşılıyor diye biliyorum git gez okulu.

Ha git YTÜ yüde gez hocalarla konuş nereyi seversen orayı yaz hem kafan dağılır şehir dışı yaparsan.
  • Hocam saolun peki sizce agü de kontenjanlarin yildiz teknike gore daha az olmasinin bir avantaji olur mu ?
    Olur tabiki agüde ilgi alaka fazla olacaktır.
    Hocam öğrenci sayısına düşen hoca oranına bakın.Yanlis hatırlamıyorsam agu geçen sene ilk 30k yi misafir ediyordu masraflarını karşılıyordu pişman olmazsiniz gidin gezin bence.
  • Judoo kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam.olmadı öyle yapacam gezmek şart
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.