Şimdi Ara

Ahize hoparlöründen ses gelmiyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Daha yeni 1.1.4 den 2.0.1 e geçtim..forumdaki talimatlara uyarak..herşey güzel çalışıo, fakat sadece arama yaptığımda veya arama geldiğinde ahizeden ses alamıyorum...speaker veya kulaklıktan ses alıp verebiliorum ama ahize hoparlörü gitti resmen...

İkinci kez 2.0.1 kurdum ama yine aynı sorun...hackint0sh da biraz araştırdım..şu aşağıdaki konuyu buldum...

http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=3891

elemanın biri "launchctl load -w /System/Library/LaunchDaemons/com.apple.CommCenter.plist" komutunu sölemiş ama ben bu komutu girince su hatayı alıorum...

cfurlwritedataandpropertiestoresource(/System/Library/LaunchDaemons/com.apple.CommCenter.plist) failed: -10

bilen varsa yardım etsin lütfen..yavaş yavaş hardware den kaynaklandığını düşünmeye başladım çünkü hiçbişi işe yaramıo..ama bu seferde o hoparlörü nası değiştiricem veya kim böle bi tamir yapıo istanbulda...

• Restore'dan sonra olduysa donanımsal birşey olacağını sanmıyorum. Tekrar 2.0.1 ile restore etmeyi denedin mi?
  • dostum kulaklığı çıkart takk bide öle dene bende de bi kere böle olmuştu düzeliyor.
  • aberksun

bunu bi denerim ve sonucu yazarim...

sylargray

restore ettim tekrar bu ikinci 2.0.1 yukleyisim ama ikisindede ayni sorun oldu...

cevaplar icin tesekkurler..baska fikri olan soylesin lutfen...
  • aberksun

dedigini denedim fakat yine duzelmedi...

ahize hoparloru nasil degisir? o parcayi nerden bulabilirim? artik bu sorulara cevap ariorum cunku duzelmio...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.