Şimdi Ara

airties Air5341 ve canon MF6580PL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimizde canon laserbase MF6580PL bir yazıcımız var,yazıcının ag yazıcısı ozelligi oldugu icin almıstık,ethernet kablosu ile direk airties Air5341 modemime bagladım ama ne ethernet kablosunu taktıgım portun lambası yanıyor ne de yazıcının arkasındakilamba,Bununda otesinde yazıcının ayarlarında ip,subnetmask ve gateaway gibi butun ayarları yapmama ragmen nedense alet kensini agda bir makine olarak gormuyor.
    Sorum su,bu modemi kullanarak ag yazıcısı isini cozenbirileri war mı, ya da bu printerı ag yazıcısı olarak kullanan ayarlayan birileri warmı?
    işin kotu tarafı printer assa yukarı 5-6 yasında bir makine ve alındıgından beri usb baglantısı ile paylasılıyordu,baglı olan makine kapalı iken calısmıyor tabiki malesef.Bunu asmak icin direk ag yazıcısı ve ethernet baglantısı yapmaya calısıyorum 1 haftadır icinden cıkamadım.

Konu hakkında fikrini paylasacak arkadaslara simdiden tesekkur ederim,işleriniz rast gitsin :)

• kabloyu taktıgında portun lambası yanmıyor sanırım. pc ile aynı kablo farkli kablo ile deneme yap portun lambası yanması gerekiyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.