Şimdi Ara

Akbank 11 ay faizsiz 12.000 Lira (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
20
Favori
52.363
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • banka müşterisi olmayana da mobil uygulamadan başvuru şansı veriyor mu acaba ? online hesap açarak vs.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Müşteri hizmetleri yapmıyor. Bir ay önce bankamatiğe gittim mecburen.

• 15 bin artı para limitim vardı. 12 bin tl kullandırıyor onuda 1.69 faizle bende işe yaramadı malesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1000tl idi artı param 15bin yaptım ama banada vermedi. Tekrardan 1000tl ye düşürdüm.

• Artı para 200 mu ne vardı. Baktım millet yükseltip denemiş. Tuttum 15bin yapıp denedim. 1.60bilmem kaçtan veriyor. Komple artı parayı kapattım. Böyle yaramaz bir banka daha yok. Aradılar 1000 lira çip paralı kart verelim diye. Dedim istemiyorum sizin kartınızı

Devam ediyor mu bilmem. Paycellden 5000 sıfır faizli kredi alabilir düşünenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 4 Ekim 2022; 13:1:28 >
  • 115k limit var kartta

%1.63 ile max 1600 TL kullanabiliyosun diyor. Lazımsa ben veriyim cnm yha Akbank 11 ay faizsiz 12.000 Lira 

• Bana da faizli seçenek çıktı. Nasıl kapatılıyor bu +para limiti?

• 5.000 TL Artı para limitim var. Bunun 4.000 nini kullanmış durumdayım. Bu 12.000 faizsiz krediye başvurdum ama 1,63 faiz çıkardı. Sanırım artı paradan ekside olduğumdan.
    Faizsiz kredi alabilen arkadaşlar, kredi öncesi artı para limiti olup ekside olan ama yinede bu faizsiz kredi çıkan varmı?

• Şu konuyu kapatın arkadaş ya kredi miredi yok, bu krediyi konu sahibi ve arkadaşları dışında kimse kullanmamış boş yere duruyor burada,

• ibrahimrt27 kullanıcısına yanıt
    Bn kullandim .esim kullandi yani

Akbank 11 ay faizsiz 12.000 Lira

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Akbank hiç kullanılmaz hale geldi arkadaşlar. 7200 TL kmh ve 16500 TL iki adet kredi kartım var. Dün yine saçmalamış çökmüş. 3800 Borcum varken 6000 TL borç gösteriyordu. Kapatmamak için kendimi zor tutuyorum.

• Olmadı.

Bie kaç yıl önce maaş müşterisiydim.
    Limitim 8.750’ydi, 15.000 talep ettim, 15.000 onaylandı ama taksitli artı para da faiz çıktı.

Yine de teşekkürler.

• Ben de faydalandım. Maaş müşterisiyim. 2200 TL Artı para limitim vardı. Once artı para limitini arttırmaya başvurdum. Bir kaç dakika içinde onaylandıktan sonra uygulamadan başvuru ve nakit ihtiyaclar/nakit ihtiyaçların/taksitli artı para adımlarından başvuru yapıp kullandım.

Bana haber veren arkadaşın eşi de aynı kurumda çalışmasına ragmen yararlanamadı.

Benim arkadaşlarımdan 4-5 kişi faydalandı. Ben artı para hiç kullanmam. Fakat artı.para limiti daha yüksek olan ve negatifte olan bir arkadaşıma da 8 bin küsur civarında faizsiz kullanım yaptırdı.

Deneyip görmek lazım. Her durumda işine yarayacak kişiler olabileceği için haber veren arkadaşa teşekkürler.

• Bende olmadı haber veren arkadaşa teşekkür ederim

• sadece maaş müşterilerine özel, artık başlığa eklenmeli diye düşünüyorum.

• Bu artı para kredi, bu sözleşmeyi ilgilendirmiyor mu? Diğer türlü bu para nerede kullanılabilir ki? Akbank 11 ay faizsiz 12.000 Lira 

Akbank 11 ay faizsiz 12.000 Lira
  • 26_____ kullanıcısına yanıt

maaş müşterisi misiniz hocam

• Ben maaş müşterisi olmama rağmen bende çıkmıyor.nasıl ve nerdem yapacağız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ugurdmrcn -- 10 Ekim 2022; 10:55:53 >
  • bende maaş müşterisiyim 1.6x küsürden vermişti 15 bin yapıp tekrar mı denesem 12 bine yükseltip denemiştim faizli vermişti.

• exponent kullanıcısına yanıt
    Evet

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.