Şimdi Ara

Akbank 11 ay faizsiz 12.000 Lira (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
20
Favori
52.364
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 aylık maaş müşterisiyim, 1.63 faizle veriyor.

• Konuyu birkaç kez inceledim. Bazılarına çıkmış bazılarına çıkmamış. Bende artı para yoktu. Açtım. Başvuru yaptım. Malesef olmadı. Ama ihtiyaç kredisinden bile uygun bir orana 11 taksitle alınan bir para. Paraya ihtiyacı olan bu halde bile değerlendirebilir.
    Not: Free kart sahibi normal müşteriyim. Maaşım yok bu bankada. Ama limit vs anlamında banka ne istersem verir. 1.63 çıktı bana. Herkese iyi forumlar.
    Akbank 11 ay faizsiz 12.000 Lira

• Faiz oranı zaten 1.63 yani kişiye özel faiz değil maalesef 😀
  • Dün görüştük bankayla bizim fabrika için , maaş müşterilerine verişmiş bazı fabrika çalışanlarının tamamı almış ilk 60 bin kişi dediler kota dolmuş veremiyoruz dediler
  • Yaklaşık 7 yıldır maaş musterisiyim akbankta maalesef bendede1.63 oran görünüyor.
  • artı parayı açabilmek için şubeye yönlendirdi beni. :/

• soldier_x kullanıcısına yanıt
    Hesabında sıkıntı vardır banada aynını yaptı. Diğer bankalar yapmıyor fakat Akbank harbiden cins. Bide şubeye gittim üç kuruş maaş alıp bana karşı cins cins münasebette bulunan bireyselle uğraştık. Kapattım ne varsa akbankla alakalı. Uzak durun aman bir garanti bir bunlar
  • sloooppp S kullanıcısına yanıt

hocam sizce hangi banka iyidir?

• pisst0n kullanıcısına yanıt
    Bankacılık sistemi genel olarak aynı. Kesinlikle zarar etmiyorlar. Bilmem kaç kalemden para kazanıyorlar.vs vs..
    Hangi banka sorusu yerine bize en avantajlı hangisi borç veriyor ona bakmak lazım.
    Benim sıkıntım ise şuanda gayet iyi durumda olan kredi refaransima rağmen akbankin sistemi biraz değişik. Herhangi bir bankaya gidipte kredi yada artı para gibi bir sisteme dahil olamama ihtimalim yok.

Yani avantajlı olduktan sonra hepsiyle calisilabilinir.
  • sloooppp S kullanıcısına yanıt
    Bana da kredi lazım maaş müşterisiyim 2.58 öneriyor akbank.
    Kesinlikle çok yüksek bir oran, forumda güncel Kredi kullananlarin olduğu bir konu vardı. İhtiyaç kredisi diye aratın. Oranlara hiç bakmadim ama 1.70 lerde alınır herhalde
    Cepteteb e bakabilirsiniz
  • şimdi denedim ve faizsiz şekilde 12000 TL taksitli artı para kullandım. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim

• exe2000 kullanıcısına yanıt

maaş hesabı mı

• Evet maaş hesabım. Ondan mı verdi acaba?

• bende denedim bende faiz çıktı . maaş hesabım yok.

Evet
  • soldier_x kullanıcısına yanıt

İnternet bankacılığından yeni hesap açıp onun üzerinden deneyin birde.

Sizden üstteki mesajlarda kota dolduğu artık verilmiyor denmiş ama hala patır patır veriyor demek ki, ilginç akbank gene başardı...

• Bankada daha önce hiç hesap açmadım. Sıfırdan hesap açıp başvuru yapsam çıkar mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.