Şimdi Ara

AKDENIZ TIP MI 9 EYLÜL TIP MI? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
5
Favori
3.098
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam siz Ege'ye merkezi değil demişsinizde ben hep forumlardan okuduğum kadarıyla balçovaya uzak diyorlar siz İzmir'de misiniz peki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • unimurat U kullanıcısına yanıt
    deü kampüsü yok ki eğlenceden bahsedelim. tip derken gönlü daha yatkın oraya o yüzden. kafanızda soru kalmasın hadi hayırlı olsunn.
  • teoden1 T kullanıcısına yanıt
    Hocam Kampüsü yokta belki bulunduğu Semt veya okulun civarı şenliklidir :)ben hiç izmire gitmedim bilmiyorum onuda izmirli arkadaşlardan öğrencez artık

• izmirliyim ege bornovada deu narlıderede :)
  • Dokuz Eylül'ü yaz
  • Kampüsü yok belki ama yanında spor merkezleri,izmirin en büyük avmleri var ve sahile yakın :)Hastanenin de yanı bu arada
  • konutagu K kullanıcısına yanıt
    Hocam Narlıdere nasıl peki? Eğlence mekanları,Yada sosyal Çevresi açısından

• Ooooo bak o zaman Akdeniz +1 derim kampüs açısından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben kampüs olayında şöyle düşünüyorum biz inşallah tıp fakültesinde okuyacaz zaten zamanımızın ÇOĞU hastanede geçecek ve arkadaşlarımızın ÇOĞU tıp okuyanlardan oluşacak eğer bir yerlerde oturup takılmak istersek illa kampüs üniversite olacakta bizde kampüste mi takılmamız Lazım pek ala dışarıda herhangi bir cafede oturup takılabiliriz zaten kampüste olsa biz okurken bile kaç defa o kampüsteki cafelerde takılacaz ki ( tabi gönül isterdi kampüs olsun Ama kampüs değil die yazmamazlık yapmayalım)
    Kişisel görüşüm sizlerde yorumda bulunabilirsiniz

• unimurat U kullanıcısına yanıt
    Ben de aynı şekilde düşünüyorum kampüsten çok çevresi ve tabiiki hastane önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reisbaba34

Vallahi DEÜ dönüyorum gibi ha Aklımı çeldiniz resmen

Ben gerçekleri söylüyorum istediğini yaparsın bro

• sıralamam 6300. okul birinciliği var geçen sene okul birincisini 6200 civarından almış sizce girebilir miyim dokuz eylüle ?

• Avicenna Alfarabius A kullanıcısına yanıt
    Hocam istanbul medeniyet üniversitesinde bildiğim kadarıyla hazırlık var

Hocam işte hazırlık beni düşündürüyor ingilizcem çok iyi değil,fakat bir senede ingilizceye vakit ayırıp zaman kaybetmek istemiyorum onun yerine her sene yaz tatillerinde 2-3 aylık ingilizce kurslarına gidip açığımı kapatabilirim diye düşünüyorum..

:) hocam ben sizin gibi düşünmüyorum..hazırlıkta daha rahat olduğun için o rahatlığa alışıyorsun ve tıp1 de zorlanmaya başlarsın gibime geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Avicenna Alfarabius

İstanbul Medeniyet Üniversitesi Tıp Fakültesi için ilk 5000 lerde değilseniz biraz zor gibi.Sıralamanız kaçtı.?

ben medeniyet üni. tıp için hiç olumlu dönüt almadım.Öğrenciler memnun değildi benim konuştuğum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: konutagu

Çok ciddiyim...Ege falan hikaye izmirde yaşayan bilir bina dökülüyor,rahat yok,merkezi değil.Zaten İzmir dışından gelenler Ege nin puanı yüksek diye yazıyorlar genelde.

Ege mi merkezi değil Ciddi değilsiniz herhalde. Ege Üniversitesi Bornova'da, Deü Tıp Balçova'da. Evet Ege'de okuyorum
  • Ben de Akdeniz yazıyorum bikaç gündür araştırıyorum zorluğu dışında bi eksisini duymadım, sonuçta kolay tıp da yok...

4900 hocam ama geçen sene 6310 ile kapatmış neden zor ki 5000. Bile olan birisi bana göre rahatlıkla girebilir

• Tabiki 9 Eylül
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.