Şimdi Ara

AKDENİZ TIP /OMU TIP

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • KENDIM SAMSUNDA YASIORUM DOLAYISIYLA KENDI MEMLEKETIM OMU YU DUSUNUORUM AMA BI YANDAN AKDENİZ TIPIN SUANKI REVANSI BANA CAZIP GELIO SIZCE NE YAPILABILIR BILGILI ARK . YARDIMCI OLURSA SEVINIRIM ,

• Ben antalyada yaşıyorum bi çok ile gittim gezdim bence en yaşanabilir okunabilir il antalya pişman olmazsın zaten antalya tıp son zamanda müthiş pik yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hacı sımdı rahatıma alıskın bı tıpım yurtlara bakıom tuhaf tuhaf yurtlar hapısane gıbı bazıları bole onerebılcegın yurt fln var mı unıv yakın olan orda ogrencıler nasıl bı yasam tarzı var tıpcıların onuda bılmıorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy!!

hacı sımdı rahatıma alıskın bı tıpım yurtlara bakıom tuhaf tuhaf yurtlar hapısane gıbı bazıları bole onerebılcegın yurt fln var mı unıv yakın olan orda ogrencıler nasıl bı yasam tarzı var tıpcıların onuda bılmıorum

Kampüs var büyük ve hersene daha çok gelişiyor bende kampüsün karşısında oturduğundan öğrencileri çok görüyorum tıpçılar genelde memnun antalyada oturanlar genelde antalya tercih ediyo bildiklerinden ama antalya başarı az olduğundan 7000 le kapatıyor akdeniz ankarada istanbulda olsa inan 2–3 binle biterdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • haklısın hacı ıste de yanı bızımkıler sımdı samsunluyum samsunda kal yanı ıste memleketınde ınsan daha farklı olur problem olur pısman olrsun gerı donusu olmaz sımdı bunları dusunuom kaygılanıom ıster ıstemez kafa hala karısık
  • Kesinlikle Akdeniz yaz, ben de Antalya'da yaşıyorum gelse bi dk düşünmem giderim.
    Yurtların hepsi hapishane gibi değil Olmadı aparta çıkarsın.
    Akdeniz'de okuyan arkadaşlarım hem okuldan hem kampüsten çok memnun.
    Ben de OMU düşünüyorum, puanıma uygun olduğu için. Yalnız Karadeniz'e hiç gitmedim, bilgi verir misin
  • Bir tıp öğrencisi olarak samsunda kal rahatlık her şeydir. Aynı zamanda o nakil yapan hocayı görmezsin bile emin ol. Yaz omüyü rahat et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: destroy!!

haklısın hacı ıste de yanı bızımkıler sımdı samsunluyum samsunda kal yanı ıste memleketınde ınsan daha farklı olur problem olur pısman olrsun gerı donusu olmaz sımdı bunları dusunuom kaygılanıom ıster ıstemez kafa hala karısık

Geri dönüş olur, ÖSYM kolaylaştırdı şimdi geçişleri.
    Galatasaray Endüstri okuyan bi arkadaşım Akdeniz Tıpa geçiyor, LYS yerleştirme sonucuyla tercih yapar gibi geçiş yapabiliyosun.
  • housedaki topal doktor kullanıcısına yanıt
    aslında haklısın hacı yanı cok buyuk ıhtımalle cesaret edemeyıp omu yazcamda bı yandan da hanı aıleden uzak daha rahat olur mu gıbı gelıo gurbete hıc cıkmadım ıcın nasıl bısı oldugunuda tam bılmıom gercı ama :D
  • omu nasıl samsun da sosyal hayat ya da omü tıp a gelen öğrenci kalitesi nasıl?
  • eeeminer E kullanıcısına yanıt
    fena deıl yanı 3binle bile omu tercıh eden var sırf aıle orda dıe ogrencı kalıtesı ıı ama sıstem bıraz zorluo dıolar bakalım nasıl olcak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.