Şimdi Ara

Akdeniz Tıp Yazanlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar akdeniz tıp yazıp özel yurtta kalacak olan var mı? Ben antalyanın ilçesinde oturduğum için devlet yurdu çıkmıyormuş sanırım. Kısacası oda arkadaşı arıyorum. (daha kesin değil)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDarkKnight012 -- 19 Ağustos 2021; 23:17:56 >

• Eli yüzü düzgün ne lan
  • Hocam pasif mi aktif mi arıyorsunuz
  • Hangi ilçedesiniz acaba?

• Efekadus E kullanıcısına yanıt

Estetik önemli abi her gün brad pit gibi biriyle mi uyanmak istersin yoksa çaycı Hüseyin’le mi skskdkdjjd

• Darkblodyshadow D kullanıcısına yanıt
    Çaycı Hüseyin tabi soru mu bu
  • Darkblodyshadow D kullanıcısına yanıt
    Hocam kiminle uyandığım değil de nasıl uyandığım önemli. Heteroseksüel olarak uyandığım sürece fark etmez
  • Efekadus E kullanıcısına yanıt
    Düzenledim
  • damakcatlatan kullanıcısına yanıt
    Korkuteli
  • Sıralamanız kaç acaba
  • this is me trying T kullanıcısına yanıt
    1417(hem yakın hem de ilk 1000 e girenlere 3000₺, 2000 e girenlere 2000₺ burs vereceklermiş sanırım, o yüzden akdeniz tercih ettim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDarkKnight012 -- 19 Ağustos 2021; 23:23:58 >
  • TheDarkKnight012 T kullanıcısına yanıt

Uzakmış şehre

• damakcatlatan kullanıcısına yanıt
    Aynen, o yüzden özel yurtta kalmayı düşünüyorum.(İlçeden bir arkadaş geçen sene devlet yurduna başvurmuş ama il antalya olduğu için çıkmamış, yanlış anlamış olabilirim ama)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheDarkKnight012 -- 19 Ağustos 2021; 23:27:20 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.