Şimdi Ara

Akila ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sene cok guzel çalışıyordum, fakat bazi sebeplerden dolayi calismayi birakmak zorunda kaldim subat ayi gibi. Simdi tekrardan baslayacagim ve sinava önümüzdeki sene gireceğim. Hedefim 5k ve günlük çok uzun saatlerce sıkılmadan çalışabiliyorum.

Simdi sizden yardim istediğim konu şu. Onumde 13 ay gibi uzun, ve bir o kadar kısa bir sure var. Bu 12 13 ayda nasil bir yol izlemeliyim şuan baslayip? Hangi yoldan gidersem benim için en verimli olur? Tyt bitirip ayt mi geceyim, ikisini bir mi yuruteyim? Ne olur bir fikir verin nereden baslasam diye diye vaktim daraliyor..

• Sakın birden yüklenme 5 saatle başla zamanla arttır. Hocam bu işin sırrı konuları güzelce bitirip bol bol soru çözmek ara ara da tekrar yapmak. Tabi denemeleri de ihmal etmeyin
  • meturan. M kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsun birden yüklenmek boğabilir. Peki TYT ve AYT bir mi götüreyim yoksa TYT bitirip (ki TYT tam olarak bitmiyor ne kadar bitti desen de) AYT mi geçeyim? (AYT sıfır. Sayısalım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kedioglukedii -- 21 Mayıs 2019; 20:2:4 >
  • Kedioglukedii K kullanıcısına yanıt
    Önce Tyt konularının üzerinden geçin düzenli denemeye başlarsınız. Netler deneme çöze çöze artar sınava kadar. 2-3 ay verin kendinize bunun için. Sonrasında bol bol Ayt kasarsınız tyt için tekrar yaparsınız. Tekrarlar konu bittikten sonra pek vakit almıyor.
  • şuan sadece 3 hafta sonra olacak sınava odaklanın derim ben şubata kadar iyi çalıştıysanız tyt temelinizi falan atmışsınızdır diye düşünüyorum 3 hafta full tyt kasıp tytden iyi birşeyler yapıp seneye kullanmayı düşünün.ayrıca önünüzde bir yıl var 3 hafta 1 yılın yanında büyük bir zaman dilimi değil özetle bu senenin tytsine odaklanın şuan sadece,bırakın sınavdan sonra yaparsınız yeni dönem planlarını
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.