Şimdi Ara

AKTAN BANNED !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün akşam üzeri XIGENON da HUNS clan lideri ban yemiş ve clan üyelerri maradonda yapmıs ve yapmış oldukları eylem başarı ile sonuçlanmış HUNS clan Lideri AKTAN tekrar online olmustur. Demek ki ban yediğimizde maradonda eylem yapmak sesimizi duyurmak gerekiyor.

Neden ban landı nasıl acıldı ama bir bilgim yok !

• biz banlansak ne kdar eylem yapsalar gene acmazlar bu adamlarda neler var bilmiorum
    genede hayırlı olsun
  • clanca np transferi yaparlar banı yerler ama clanca human olan gm ye pm atıp defalarca ticket atarlasa ve moradonda ts kullanıp bir bugdan faydalanmaya calısırlarsa banı yer ve acılır,bu demek oyunun adalesizligi demek,herkesden vs yapmakdan kacan ve vs yaparken mageler tarafından kurtarılmak sonuçta npleri vermekden kurtaramıyor çunki SERENİTY ve Pro klanı cz de oldugu zaman diger servere geçiyorlar..
  • HUNS'un başkanı değil mi bu adam?
    HUNS'da bir tane adam gibi adam görmedim bunca zamandır ben. Kol bacak yakmışlar, forumlarda PKK sempatizanlığı yapan oyuncularının resimleri boy boy geziyor. İllegalliklerine hiçbişey demem, bilen yapıyor sonuçta oyunun çivisi çıkmış ama üzüldüm diyemem böyle bir clanın başkanı ban yediği için. Açıldıysada açılmıştır diyecek bişey yoktur.
  • keşke açılmasaydı
  • Bunlar gibi sürüyle var (özelikle sürü diyorum) huns,nvm,showtime,guardians....Usko pw gibi GM yok denetlesin,fazla söze gerek yok!
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.