Şimdi Ara

Alabileceğim en iyi türk kahvesi makinesi nedir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar iyi günler bu haftasonu annemin doğum günü var ve türk kahvesi makinesi almayı düşünüyoruz ama marka,kalite olarak hiçbir bilgimiz yok.2500tl bütçeyle alabileceğimiz en iyi türk kahvesi makinesi nedir?

• bütçe baya iyi ama gerek varmı bilmiyorum

bu işin öncüsü arçelik k3300 kullanıyorum ve memnunum açıkçası

diğerlerinde kstradan dahili hazne felan var

çok sık kullanılmıyorsa bence gereksiz o farkı vermeye

zaten ev kullanımı için tekli yeterli

ama sürekli misafir vs aynı anda 7 8 fincan lazımlsa o zaman çiftli olabilir yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 22 Aralık 2020; 10:20:30 >
  • Eve Türk kahvesi makinesi almak istiyorum kalabalık değiliz tekli yeterli su haznesi olursa iyi olur. bi de közde pişirme gibi özellikler okudum daha güzel oluyormuş sanırım. Bütçem 600-700 TL civarı bi öneriniz olursa sevinirim.

• panzer_ P kullanıcısına yanıt

Hocam dediğiniz gibi kalabalık değilseniz Vestel Sade r910 serisi öneririm ben kullanıyorum çok da memunum. Bütçenize uygun dediğiniz otomatik su alım özelliği var artı olarak fincan boyutu seçme özelliği de var. közde pişirme özelliği böyle yavaş pişiriyor kahve daha köpüklü kıvamlı oluyor bunda da aynı görevi gören ağır pişirme özelliği var biz çok seviyoruz genelde onu kullanıyorum tadına alıştık bi kere. Değerlendirmenizi öneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: Ters İntegral

Hocam dediğiniz gibi kalabalık değilseniz Vestel Sade r910 serisi öneririm ben kullanıyorum çok da memunum. Bütçenize uygun dediğiniz otomatik su alım özelliği var artı olarak fincan boyutu seçme özelliği de var. közde pişirme özelliği böyle yavaş pişiriyor kahve daha köpüklü kıvamlı oluyor bunda da aynı görevi gören ağır pişirme özelliği var biz çok seviyoruz genelde onu kullanıyorum tadına alıştık bi kere. Değerlendirmenizi öneririm

yanıt için teşekkürler. özellikler bizim ev için gayet iyi görünüyor bu cihazı dikkate alacağım. evde Vestel ürünüm var memnunum. Sadece şeyi sorcam normal pişirme ile ağır pişirme arasında çok fark var mı lezzet açısından?

• panzer_ P kullanıcısına yanıt

Öyle biri kötü biri iyi gibi bi durum yok. normali de ağır pişirme de çok güzel ve köpüklü pişiriyor lezzeti de gayet iyi. Biz ikisini de denedik ağır pişirme bi tık daha güzel geldi bana o yüzden tercih ediyoruz. Siz de deneyin damak tadınıza göre karar verin.

• Ters İntegral T kullanıcısına yanıt

Anladım hocam teşekkürler tekrar. Biraz inceledim de dediğiniz gibi güzel ve kaliteli cihaza benziyor kötü yorum da görmedim. Grili olanı baya şık duruyor ona yükseldim bakalım alırsam size de haber ederim :)

• Yukarıdaki arkadaş önerince Vestel Sade 910'u araştırdım da harbiden çok güzel makineymiş. Su haznesinden ihtiyacı kadar su alma özelliğine bayıldım. Zırt pırt su doldur boşalt derdi yok. Makine kendi ayarlıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.