Şimdi Ara

ALANYA TIP HAKKINDA !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar alanya tıp bu sene ilk defa öğrenci alacak ve sıralaması yazmıyor doğal olarak o yüzden bir sıralama tahmini yaparmısınız kaçla kapatır en son sizce ?
    şimdiden teşekkürler :)

• uppp
  • bence 8-9 binlerde bir sıralaması olur.
    edit:kontenjanı 50 sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -DarmaDuman- -- 1 Temmuz 2014; 14:58:58 >
  • 11k ile kapatır bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 8 olur en kötü. Alanyayi kaçırmaz kimse

• whitedark1903 W kullanıcısına yanıt
    Arkadaşım kime sorsam rehberlik hocalarıda dahil hemen hemen Akdeniz tıpa yakın kapatır diyorlar 8 bini bile görmesi biraz zormuş sonuçta 50 kişi alacaklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alanya Night tan bahsediyoruz burda

Akdeniz tıp sıralama civarlarında bişey olur bence
  • ben üni tanıtım fuarına gittim istanbulda alanya tıpın inşaatı 2-3 seneye bitecekmiş yani akdeniz tıpta 3 sene olsa kalan 3 senede alanya tıpta okuyacaksın. biraz karışık. ama akdenizin eğitiminin aynısını uygulayacaklarmış. bende 8bindeyim o civarda kapatır kontenjan fazla değil
  • MaxCorder kullanıcısına yanıt
    hadi ya 2-3 seneye taşınır diye Akdeniz Üniversitesi görevlileri mi söyledi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: b.sahin.23

hadi ya 2-3 seneye taşınır diye Akdeniz Üniversitesi görevlileri mi söyledi ?

evet ben alanyayı başa yazacaktım. 6-7 yıl inşaatı sürer zannediyordum. 2-3 Yıl diyince kadın yıkıldım. Hacettepe Kastamonu tıpın inşaatı çok uzun sürmedimi bu neden bu kadar kısa pek anlam veremedim.
  • MaxCorder kullanıcısına yanıt
    google da arayınca 2011 haberleri çıkıyo alanya tıp için tokat tıpı da 3 yılda taşıdılar diyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: b.sahin.23

google da arayınca 2011 haberleri çıkıyo alanya tıp için tokat tıpı da 3 yılda taşıdılar diyolar

ilerde alanya değere biniyormuş falan :D İnşaat kısa sürede biter sonra zor olur mu taşınmak ortada kalırsak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.