Şimdi Ara

Alarm sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
1.790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar dune kadar hicbir sorun olmayan alarmim bu sabah calmadi, ve calmiyor cok denedim. İp4 ios 4.2, sorun ne olabilir? Var mi hic bu sorunu yasayan baska?

• Ben de aynı sorunu yaşadım uyanamadığım için işe geç kaldım hatta
    Yazılımsal bir hatadan dolayı tüm kullanıcılar bundan etkilenmiş durumda. Daha önce de olmuştu hatırlarsanız kış saati uygulaması zamanında alarmlar kaymıştı.
    Neyse şu an için problem 3 Ocak tarihinde kendiliğinden çözülecek denilmiş. O zamana kadar ia alarmlarınızı tekrarlı ayarlamanız gerekiyor. Elle hangi günler çalmasını istiyorsanız ayarlayacakmışsınız.
  • Bende bir sorun yok. Sabah namaza kaldırdı gayet güzel. iPhone 4. Baseband 4.1
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

Bende bir sorun yok. Sabah namaza kaldırdı gayet güzel. iPhone 4. Baseband 4.1
    bende 4.1 yuklu alam calismiyor. yine gulunc bi duruma dustu iphone
  • quote:

Orijinalden alıntı: One-Turk

bende 4.1 yuklu alam calismiyor. yine gulunc bi duruma dustu iphone

Alıntıları Göster
    Sürüm 4.1. Iphone 3GS ALARM

Eyvallah çok farklı bir alet. Her şeyiyle gerçekten çok kaliteli. Ama böyle saçma sapan hatalar olmuyor mu !

• quote:

Orijinalden alıntı: 17Scorpion

Sürüm 4.1. Iphone 3GS ALARM

Eyvallah çok farklı bir alet. Her şeyiyle gerçekten çok kaliteli. Ama böyle saçma sapan hatalar olmuyor mu !

Alıntıları Göster
    Açıklama...

Bendede aynı sorun oluştu, 3 Ocak dan sonra düzelecekmiş kendi kendine bakalım göreceğiz, yazıda tarihi 3 Ocak yapıp denemişler normal çalışmış.

• Valide uyanmasa ben de ise gec kalacaktim.. Neyse simdilik yinelemeyi acicaz, 3 ocaktan sonra gorucez. Cevaplar icin tesekkurler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: triclaw

Valide uyanmasa ben de ise gec kalacaktim.. Neyse simdilik yinelemeyi acicaz, 3 ocaktan sonra gorucez. Cevaplar icin tesekkurler.
    bende geç kaldım iphone yüzünden. bu 2 oldu
  • Aynen bende geç kalktım iphone yüzün den allah tan potron fırça atmadı
  • Benimkide calmadi bende gec kaldim bu ne istir arkadas ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhüngör

Benimkide calmadi bende gec kaldim bu ne istir arkadas ya
    bende sinir oldum ya.sabah 7.30da kalkacaktım.neyseki iş için değildi.7.35 gibi falan uyandım.telefon falan çalmamış.baktım alarm kurulu duruyor.sonra hadi bi 10 dk daha uyuyayım dedim.gene çalmamış kendiliğimden uyandım.sonra defalarca alarmı denedim hiç birinde çalmadı.saatler ileri alındığında sorun olmamıştı.geçen senede böyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum.çok sinir oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbul615

bende sinir oldum ya.sabah 7.30da kalkacaktım.neyseki iş için değildi.7.35 gibi falan uyandım.telefon falan çalmamış.baktım alarm kurulu duruyor.sonra hadi bi 10 dk daha uyuyayım dedim.gene çalmamış kendiliğimden uyandım.sonra defalarca alarmı denedim hiç birinde çalmadı.saatler ileri alındığında sorun olmamıştı.geçen senede böyle bir sorun olduğunu hatırlamıyorum.çok sinir oldum

Alıntıları Göster
    Aynı şekilde benimde alarm çalışmıyor umarım kendiğiliğinden düzelir pazartesi mesai var

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

Aynı şekilde benimde alarm çalışmıyor umarım kendiğiliğinden düzelir pazartesi mesai var

Alıntıları Göster
    Şimdi biri çıkar benim telefon taş gibi çalışıyor,kaçıncı hafta bilmemne muhabetti yapar.

Bu sorun tümünde var kimse telaş etmesin,sadece şimdilik günlük seçimli kurun alarmı zaten konusu burada varhttp://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2702635&start=0&tstart=0 bu sorunum yok diyende biraz düşünsün bende niye yok diye,geçen alarm çalma muhabbetindede yazdık ama anlayan anladı sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Şimdi biri çıkar benim telefon taş gibi çalışıyor,kaçıncı hafta bilmemne muhabetti yapar.

Bu sorun tümünde var kimse telaş etmesin,sadece şimdilik günlük seçimli kurun alarmı zaten konusu burada varhttp://discussions.apple.com/thread.jspa?threadID=2702635&start=0&tstart=0 bu sorunum yok diyende biraz düşünsün bende niye yok diye,geçen alarm çalma muhabbetindede yazdık ama anlayan anladı sadece

Alıntıları Göster
    Günlük tekrar eden alarmı kurunca çalmamıştı saatler geri alındığında. Aslında çaldı ama 1 saat sonra :)
    Ancak normal alarmı elle tek günlük kurunca kendi saatinde çalıyordu. Daha sonra kendi kendine düzeldi.

Şimdi de aynı şey oluyor sanırım, aynı şekilde çözüme ulaşabiliyor muyuz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

Günlük tekrar eden alarmı kurunca çalmamıştı saatler geri alındığında. Aslında çaldı ama 1 saat sonra :)
    Ancak normal alarmı elle tek günlük kurunca kendi saatinde çalıyordu. Daha sonra kendi kendine düzeldi.

Şimdi de aynı şey oluyor sanırım, aynı şekilde çözüme ulaşabiliyor muyuz :)

Alıntıları Göster
    telefon kapaliyken alarm calmiyor sanirim degil mi ? yoksa bende mi oyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alyozcan

o bug diil zaten öyle onda sorun yok :)
  • quote:

Kapalıyken alarmı çalan işletim sistemi tabanlı bir telefon varmıymışki
  • quote:

quote:

Eski Nokia'lar ne güzel çalıyordu çatır çatır
    Tabi içindekine işletim sistemi dersek :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 2 Ocak 2011; 2:19:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ormanci

quote:

quote:

Eski Nokia'lar ne güzel çalıyordu çatır çatır
    Tabi içindekine işletim sistemi dersek :P

Alıntıları Göster
    nokia telefonların hepsi çalıyor. gerçektende güzel bir özellik. hatta batarya bitse bile bir sonraki gün alarmı çalıyor.

• quote:

nokia telefonların hepsi çalıyor. gerçektende güzel bir özellik. hatta batarya bitse bile bir sonraki gün alarmı çalıyor.

Alıntıları Göster
    Benim Iphone 4 ilk defa bu sabah alarmı kurulu olduğu halde çalmadı. Kontrol etmek için tekrar kurdum ama bu sefer çalıştı.
    Aldıdıoğımdan beri (3 ay) hep bu telefona güvenip yatardım. Artık içime şüphe düştü.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.