Şimdi Ara

Alcatel one touch 890D - Giriş Seviyesi Çift Hatlı Akıllı Telefon (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
11.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Root gerekmez demişsiniz ama, en basitinden adamlar telefonun içine koydukları klavye için 20 küsür dil kurulumu da koymuslar sırf onları kaldırmak bile makinaya nefes aldırıyor.
  • bu root işleminin geri alma işlemide varmı,hani bir sorun vs.. olursa kurtarmak için.
  • Arkadaşlar beni deli eden bir sorun var.Arabamda telefonumu aux girişine takıyorum ve müziği açıyorum,müziğin sesi geliyor arabanın sen sisteminden.Buraya kadar sorun yok.Ama müziğin sesi gelirken arkadan telefonun hoperlöründen ses gelmeye devam ediyor.Bu da beni deli ediyor.Telefonu çok kurcalamama rağmen nasıl ayarlancağını bulamadım.Bana yardımcı olur musunuz ?
  • arkadaşlar navigasyon nasıl çalışıyor anlatırsanız sevinirim :)
    ben çalıştıramıyorum ayrıca gps üzerinden olursa iyi olur ayrıca para ödemiyelim..
  • Arkadaşlar telefonumun Çağrı gün kısmı çalışmıyor, bütün gün aranıyorum ama bu kısım asla hiç bir telefon numarasını kaydetmiyor.

İster ben arayım ister karşıdan aranayım hiç bir tel numarası yok, sadece telefonun üstünde cevapsız çagrı resmi var ama ilgili bölüme girince boş görünüyor, nasıl düzeltebilirim acaba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: soykan_01

arkadaşlar navigasyon nasıl çalışıyor anlatırsanız sevinirim :)
    ben çalıştıramıyorum ayrıca gps üzerinden olursa iyi olur ayrıca para ödemiyelim..

yukarıda da belirtmiştim tıkla >>
  • Cihazın video çalarken pil ömrünü test ettim.

-Yaklaşık iki gün boyunca, yani bir günden fazla standby süresi de dahil olarak, cihazda tek sim kart takılıyken
    -Ekran ve ses ortalama değerlerde, ses zaman zaman biraz yüksek
    -MX Player programında sistem video çözücüsüyle düşük bitrateli MP4 çalarken, gömülü olmayan altyazı gösterirken

Bu koşullarda 522 dakika film çalabildi. Gerçi ufak, düşük çözünürlüklü ekranda fazla keyif vermiyor ama pil boyutuna göre iyi bir değer. Video oynatımına ek olarak kısa bir adet telefon konuşması ve birkaç dakika cihazın menülerinde gezinme de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 11 Mayıs 2012; 1:24:33 >
  • Her gun sar ediyorum teli.sarj dayanmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djcetin

Her gun sar ediyorum teli.sarj dayanmiyor

telefonu yeni olduğu için gerekli programların kurulması ayarlama kurcalama derken çok kullanılır. Herşey yerli yerine oturunca kullanımda azalacağından pil süresi uzayacaktır. Zaten OS telefonların kaderi bu. Evde işte arabada usb kablo bulundurmak şart.
  • arkadaslar ilk gun internete girebildim sim karttan.. daha sonra firemedim bir turlu bir aciklamasi var mıdır? kart sadece net kullanımı icindir bu arada..
  • arkadaşlar hangi programla ve nasıl root'layacağız bilen var mı?
  • Bir sorunum var yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.Telefonda aramaları sonlandırdıktan sonra gelen yüksek tonajlı dıııt sesini kapatmanın yolunu bilen varmı?Sessizde dahi bu ses geliyor çok sinir bozucu ve sessiz ortamlarda telefonumu kullanamıyorum bu yüzden.
  • telefondan cok birsey beklemeyenler için birebir. dokunmatik demek hakaret olur dokunmatik tellere karşı :) basmatik demek dogru olacak yani nokia 5800 ve turkcll t10 gibi hassasiyet...eşime aldim bircik ozelligi icinde bulunduran ve androidli olmasi sebebile bu fiyata alinabikecek en ucuz telefon

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01halil -- 14 Mayıs 2012; 1:25:13 >
  • Açıkçası kasa görünümünü beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: inanç_turasay

Açıkçası kasa görünümünü beğenmedim.

Beğenen olduğunu pek zannetmiyorum zaten Fiyat/performans olarak değerlendirmek lazım. Az kullandığım ses hattının yanında gerektiğinde data hattımı takabildiğim, wi-fi hotspot olabilen, ufak, kullandığım çoğu Android programla uyumlu sıfır telefonu 199TLye aldım. Varsın güzel olmasın.

quote:

Orijinalden alıntı: oceanozgur

arkadaşlar hangi programla ve nasıl root'layacağız bilen var mı?

patientx arkadaşın anlatımı ikinci mesajda ve altta kendi mesajında mevcut. Takıldığınız bir nokta olursa yardımcı olmaya çalışırız.

• windows 7 64 bit usb sürücüsünü bulabilen varmı.
  • Arkadaşlar merhaba
    Ben bu telefonu ilk çıktığında alanlardanım yani 460 tl gibi bir fiyata hepsiburada.com dan aldım. Almadan önce çifthatlı ve çift işlemcili diye satın almıştım ama gel görki telefon çift hatlı ve tek işlemciliymiş boşver olsun telefonun hattının bir tanesi çok yoğun olarak kullanmıyordum ama telefon gerek konuşma gerekte kendi kendine günde
    5-6 kapanıp açilıyor. İlk aldığım haftanın 2 günü servise yolladım 10 sonra hiç bir şey yapılmadan geri yolladılar 1 hafta kullandım sorunlar beni çileden çıkardı tekrar servise yolladım 15 gün sonra oldu diye yolladılar ama hiçbirşey değişmemiş.

Bu telefonun kendi kendine kapanması ile ilgili sorun yaşamış ve çözüm bulmuş olan varmı varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: janberk&janberk

Arkadaşlar merhaba
    Ben bu telefonu ilk çıktığında alanlardanım yani 460 tl gibi bir fiyata hepsiburada.com dan aldım. Almadan önce çifthatlı ve çift işlemcili diye satın almıştım ama gel görki telefon çift hatlı ve tek işlemciliymiş boşver olsun telefonun hattının bir tanesi çok yoğun olarak kullanmıyordum ama telefon gerek konuşma gerekte kendi kendine günde
    5-6 kapanıp açilıyor. İlk aldığım haftanın 2 günü servise yolladım 10 sonra hiç bir şey yapılmadan geri yolladılar 1 hafta kullandım sorunlar beni çileden çıkardı tekrar servise yolladım 15 gün sonra oldu diye yolladılar ama hiçbirşey değişmemiş.

Bu telefonun kendi kendine kapanması ile ilgili sorun yaşamış ve çözüm bulmuş olan varmı varsa yardımcı olurlarsa sevinirim.
    Teşekkürler

yaklaşık iki aydır kullanıyorum bahsettiniz sorunla hiç karşılaşmadım., sorunsuz kullanıyorum..servis hala yapıldı diye geri gönderiyorsa o servvis çalışanlarında bi anormallik olması lazım .cihaz değişimi veya para iadesi talep et bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: raptor_r

quote:

Orijinalden alıntı: janberk&janberk

Arkadaşlar merhaba

Teşekkürler

yaklaşık iki aydır kullanıyorum bahsettiniz sorunla hiç karşılaşmadım., sorunsuz kullanıyorum..servis hala yapıldı diye geri gönderiyorsa o servvis çalışanlarında bi anormallik olması lazım .cihaz değişimi veya para iadesi talep et bence.

Aynen. Cihazın durup dururken resetlendiğini hiç görmedim. Bir iki kere dondurmayı başardım ama onlar da zaten "şimdi kilitlendi kilitlenecek" diyerek denediğim, desteklenmeyen uç programlardı.

Cihazı fabrika ayarlarına döndürüp tekrar deneyin. Hiçbir program yokken yine kapanıp açılıyorsa hiç uğraşmayın. Son bir kez daha garantiye gönderin, yine olmazsa para iadesi ya da değişim isteyin.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.