Şimdi Ara

Alcatel one touch 890D - Giriş Seviyesi Çift Hatlı Akıllı Telefon (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
11.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Orijinalden alıntı: dEs_

tv izleme programı deneyen oldu mu arkadaşlar. Flash isteyen kanalları açabiliyor mu bu cihaz?

Flash yok, sadece youtube gibi kendi programı olanlar izlenebiliyor.

flash bildiğim kadarıyla 1 ghz altındaki işlemcilerde desteklenmiyor ama alternatif izlenme yöntemi ile izleyebiliyor musunuz diye sormuştum.
    Sorunun yinede cevabını aldım sağol
  • telefonumu aldım.. mp3 zil seslerimi aktardım sd karta.. çalıyorum dinliyorum ama zil sesi yapamadım.. yardımcı olursanız çok sevinirim.. saygılar
  • Telefonumuzda mp3 sesleri zil sesi yapmayı buldum..
    android programların arasında, müzik çalar programı çalıştırın.. listeden istediğiniz bir mp3 ü seçin, üzerine basılı tutun dosyanın, seçenekler arasında telefon zil sesi yap çıkıyor.. saygılar
  • konu paylaşımına devam.. sizlere bir müjde, usb bağlantısı ile bilgisayara bağlanamıyorum, sorun var, hatalı oluyor diyenler,, aynı sorunla bende karşılaşmıştım üzülmüştüm.. saat 00.12 itibari ile olayı çözdüm.. cihaz usb ile bilgisayara bağlanıyor ve sd kartın içindeki herşeyi görebiliyorsunuz.. KABLOYU İLE BAĞLADIĞINIZDA, BİLDİRİMLER KISMINDA, USB DEPOLAMA BİRİMİNİ KAPATIN SEÇENEĞİNİ TIKLATIN LÜTFEN..sonrasını şu an söylemiyorum, :))))))).. telefona programlar vs yüklüyorum..
    hiççç endişe etmeyin, ben şu an dosyalarımı görüyorum. uygun bir zamanda nasıl olduğunu yazarım. gönlünüz rahat olsun. saygılar
  • Kıskananlar çatlasın,

Bugün yolda bir kaç arkadaşa gösterdim bayıldılar, bu fiyata harika bir ürün.
  • alcatel 890 d nin çektiği örnek fotodur. oğlumun fotosu.. boyutunu çok az küçülttüm.. MAAŞALLAH deyin ayrıca lütfen.:).. saygılar

Alcatel one touch 890D - Giriş Seviyesi Çift Hatlı Akıllı Telefon
  • bu fotografı da, usb kablosu ile bağlantıdan sonra, dosya içinden bilgisayarıma kopyaladım. yani usb kablo ile bağlanabiliyor:)
  • dosyalarımı indirdim. USB ile bağlantı şöyle oluyor.. USB yığın depolama kısmını ayarlardan bulun. bağlan deyin, bir pencere gelecek, o penceredeki usb depolamayı aç kısmına tamam diyeceksiniz.. ding dong deyip bilgisayarınıza dosyalar usb bellek takılmış gibi görünecek.. saygılar
  • Maşallah !
  • Fena degil ama pek beklenti olmmali

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hey -- 5 Mayıs 2012; 20:23:11 >
  • Ben 14 nisandaki turuncudan almıştım.Ben memnunum.Ekranı çabuk çiziliyor.Silikon kılıf bulabilen var mı acaba ?
  • şimdi sıra bu telefona kurulabilecek programları rarlayıp payalşıma sunmada elinde olan ve kullanan arkadaşalra duyurulu.
  • internet bağlantısı gerekmiyen bir navigasyon programı varmı.Elbette ücretsiz :) Piranha var markette ama türkiye haritası için 20 avro istiyor :(
  • kendi sormu cevaplayayım bari. şu linkteki programı anlatıldığı şekilde kurdum.Kusursuz çalışıyor. >>>>

teamviwer i play store den yükledim sorunsuz pc bağlantısı yaptı.
    Yine play store dan Battery Dr to Save Battery prog. kurdum arka plan kalıp pil tüketen uygulamları temizliyor.,Belki daha işlevsel task manager vardır bilemiyorum şimdilik.
    TV izle diye bir program kurdum ama cihaz desteklemiyor dedi ve çalışmadı.Sanırım net üzerinden tv izleten programlara uyumlu değil.

• Arkadaşlar bende bu telefondan aldım fakat bir sorunum var çağrı sonlandırma sırasında gelen daat sesini bir türlü ipal edemiyorum sessizde bile aynı sesi çıkartıyor yardımcı olursanız sevinirim.
  • Tivibu Cep programı ile ben TV seyrediyorum. Wifi üzerinden süper.
  • Hızlı root ve temizlik :

***** UYARI : Telefonda önemli bir sistem dosyasını siler ya da bir şekilde bozarsanız herhangi bir kurtarma sistemimiz olmadığı için soluğu serviste alırsınız. Burada anlattıklarımdan dolayı başınıza gelebilecek hiç bir kötü olayda sorumluluk kabul etmiyorum. *****

- Herhangi bir değişiklik yapmak için telefonu fabrika ayarlarını dondurmek mantıklı ancak , zaten cogumuz telefonumuzu yeni aldığımız için onu yapmak gereksiz. Ama sanıyorum ki, aleti root ladıktan sonra fabrika ayarlarına dondursek sanırım hersey ilk alınmıs gibi olacak. Tabi bunu denemedim henüz. Ayrıca telefon acılmaz hale gelirse fabrika ayarına getirme yerine de giremeyeceğimiz icin cok fazla karıstırmıyoruz :)

1- Telefonda ( ayarlar - programlar - bilinmeyen kaynaklar ) ve ( ayarlar - programlar - geliştirme - usb hata ayıklama ) seçili olacak.

2- Şu (Gingerbreak) ve şu (Superuser) inecek ve usb den ya da eğer usb den makinayı tanıtamadıysanız , favori yöntemim kendinize mail atıp dosyaları ekleyerek telefona alınacak ...

3- Önce superuser calıstırılacak. Güzelce kurulacak. Makina kapatılıp acılacak. (burada SUPERUSER ı ve az sonra GINGERBREAK aletin kendi file manager i ile kurabilirsiniz.)

4- Gingerbreak calıstırılacak, ROOT tıklanacak işler yolunda giderse makina yeniden baslıyor, bu noktada bir süre bekleyebilir benim gibi yüreğiniz agzınıza gelmesin.

5- Alet root landı. Şimdi ileri de kuracağınız ya da kurabileceğiniz daha komplike programlar için ( örneğin şu an kurmus olup fabrikadan kurulumla gelen lüzumsuz programları silmekten kullandıgım - titanium backup root İNDİR ) şu programı kurupBusybox Installer sırasıyla :

select install location : system/bin
    INSTALL

select install location : system/xbin
    INSTALL

ve makinayı kapatıp acıyoruz.

Artık titanium backup ı kurup lüzumsuz oyunları falan silebilirsiniz, cok emin olmadıgınız seyleri silmeyin sonra sistem çöker dedigim gibi kurtarma sansımız su anda yok , teknik servisle ugrasırsınız ...

Baska ipucları vs bulursam yazacagım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi patientx -- 3 Mayıs 2012; 0:34:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Qklavye

kendi sormu cevaplayayım bari. şu linkteki programı anlatıldığı şekilde kurdum.Kusursuz çalışıyor. >>>>

teamviwer i play store den yükledim sorunsuz pc bağlantısı yaptı.
    Yine play store dan Battery Dr to Save Battery prog. kurdum arka plan kalıp pil tüketen uygulamları temizliyor.,Belki daha işlevsel task manager vardır bilemiyorum şimdilik.
    TV izle diye bir program kurdum ama cihaz desteklemiyor dedi ve çalışmadı.Sanırım net üzerinden tv izleten programlara uyumlu değil.

Bende mecburen Battery Dr to Save Battery programını kullanıyorum galaxylerdeki gibi bir görev yöneticisi olmadığı için.
    Tv izlemek için Vitamio diye bir program lazım oluyor o program içinde maalesef ARM V5 desteği yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Not Afraid -- 3 Mayıs 2012; 8:59:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: patientx

Hızlı root ve temizlik :

***** UYARI : Telefonda önemli bir sistem dosyasını siler ya da bir şekilde bozarsanız herhangi bir kurtarma sistemimiz olmadığı için soluğu serviste alırsınız. Burada anlattıklarımdan dolayı başınıza gelebilecek hiç bir kötü olayda sorumluluk kabul etmiyorum. *****

- Herhangi bir değişiklik yapmak için telefonu fabrika ayarlarını dondurmek mantıklı ancak , zaten cogumuz telefonumuzu yeni aldığımız için onu yapmak gereksiz. Ama sanıyorum ki, aleti root ladıktan sonra fabrika ayarlarına dondursek sanırım hersey ilk alınmıs gibi olacak. Tabi bunu denemedim henüz. Ayrıca telefon acılmaz hale gelirse fabrika ayarına getirme yerine de giremeyeceğimiz icin cok fazla karıstırmıyoruz :)

1- Telefonda ( ayarlar - programlar - bilinmeyen kaynaklar ) ve ( ayarlar - programlar - geliştirme - usb hata ayıklama ) seçili olacak.

2- Şu (Gingerbreak) ve şu (Superuser) inecek ve usb den ya da eğer usb den makinayı tanıtamadıysanız , favori yöntemim kendinize mail atıp dosyaları ekleyerek telefona alınacak ...

3- Önce superuser calıstırılacak. Güzelce kurulacak. Makina kapatılıp acılacak. (burada SUPERUSER ı ve az sonra GINGERBREAK aletin kendi file manager i ile kurabilirsiniz.)

4- Gingerbreak calıstırılacak, ROOT tıklanacak işler yolunda giderse makina yeniden baslıyor, bu noktada bir süre bekleyebilir benim gibi yüreğiniz agzınıza gelmesin.

5- Alet root landı. Şimdi ileri de kuracağınız ya da kurabileceğiniz daha komplike programlar için ( örneğin şu an kurmus olup fabrikadan kurulumla gelen lüzumsuz programları silmekten kullandıgım - titanium backup root İNDİR ) şu programı kurupBusybox Installer sırasıyla :

select install location : system/bin
    INSTALL

select install location : system/xbin
    INSTALL

ve makinayı kapatıp acıyoruz.

Artık titanium backup ı kurup lüzumsuz oyunları falan silebilirsiniz, cok emin olmadıgınız seyleri silmeyin sonra sistem çöker dedigim gibi kurtarma sansımız su anda yok , teknik servisle ugrasırsınız ...

Baska ipucları vs bulursam yazacagım...

bu iyi oldu yoldaş , bendeki x5 gibi yaparım bunuda

• valla beyler bende yeni aldım.200 liraya böyle bi telefon süper.tune in radio ve 8 tracks bile yetiyo banaki evernote falanda cabası kullanabilene
    ekran koruyucusu bulamadım ama kendim başka bir ekran koruyucu kesip biçtim ve öyle kullanıyorum.Öyle rootmuş bilmem neymiş uğraşmayın abi HTC One X'in fiyatı sarsılana kadar makinam bu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.