Şimdi Ara

Alcatel one touch 890D - Giriş Seviyesi Çift Hatlı Akıllı Telefon (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
11.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KhalDrogo06
    hocam ben rootladım,wifi hotspot oluyor demişsiniz,hangi program yada nasıl ?

Barnacle Wifi Tether. Ayarlarda Skip wpa_supplicant seçili olacak.

Hocam barnacle ile bir türlü internete giremedim,bağlanıyo ama girmiyo (bu arada siteler mobil sürüm örn dh mobil )

Önce telefonun kendisinin internete bağlandığına emin olun. Fazla ayara gerek olmaması lazım, Turkcell Vınn hattıysa apn ayarını mgb olarak değiştirmek gerekebilir belki. Ondan sonra Barnacle root istediğinde yetkiyi verin mutlaka, "Skip wpa_supplicant" seçili, şifreleme kapalı şekilde ayarlarını yapın. Çalışması lazım.

Barnaclede sorun yok kablosuz ve ağlardaki internet ayarlarının nasıl olması lazım hocam (Telefon rootlu,hattım avea,internet ayarlarından kasıt telefonun internet ayarları )

• quote:

Barnaclede sorun yok kablosuz ve ağlardaki internet ayarlarının nasıl olması lazım hocam (Telefon rootlu,hattım avea,internet ayarlarından kasıt telefonun internet ayarları )

Ayarlar-Kablosuz ve ağlar- Veri Bağlantısı SIM kartı. Burada kullanacağınız Avea hattı hangi girişteyse onu seçin.
  • quote:

quote:

Ayarlar-Kablosuz ve ağlar- Veri Bağlantısı SIM kartı. Burada kullanacağınız Avea hattı hangi girişteyse onu seçin.

Hocam biraz bilgisizim bu konuda giriş derken hocam
  • quote:

Hocam biraz bilgisizim bu konuda giriş derken hocam

SIM1 telefonun üst tarafındaki sim kart yuvası, SIM2 bataryanın altındaki.

Telefonun üst tarafındaki batarya vs. simgelerin olduğu çubuğu aşağı çekerseniz de telefonun kapağını açmadan görebilirsiniz. 1 Turkcell 2 Avea gibi hangi yuvada hangi kartın olduğu orada da yazar. Kilit ekranında da aynı bilgi var.
  • Merhabalar nisan ayinda bu telefondan babama aldik sorunsuz kullaniyor. Ancak telefonun ekraninin en ust tarafinda bulunan bildirim cubugunu asagiya cekmenin bir yolunu bulamadim. Acaba ayarlardan falanmi duzeltiliyor. Cozumu bilen yardimci olursa sevinirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben bu telefonla internet irtibatı kuramıyorum.Modemden gelen sinyal seviyesi"mükemmel"göstermesine rağmen bağlantı kilit sembollü kalıp internet bağlantısı kurulamıyor.Tablet PC de bağlantı sorunsuz.Bir bilen olursa çok sevinirim..
  • çözüldü,silinebilir.THX
  • quote:

Orijinalden alıntı: olli

Merhabalar nisan ayinda bu telefondan babama aldik sorunsuz kullaniyor. Ancak telefonun ekraninin en ust tarafinda bulunan bildirim cubugunu asagiya cekmenin bir yolunu bulamadim. Acaba ayarlardan falanmi duzeltiliyor. Cozumu bilen yardimci olursa sevinirim

Biraz geç oldu ama söylüyüm.eski telefonum olur kendisi.hocam resistif oldugu için ekran en üstten biraz bastırıp çekiyorsun
  • bu cihazı wifi hotspot yaptırabilen varmı acaba? Varsa hangi apk kullandınız.Markette tonla program var ama denediklerim işe yaramadı.
    ( cihazı root ettim )
  • Arkadaşlar otomatik devreye giren tuş kilidi devre dışı bırakılamıyormu? Ekran Kapanma süresi ayarlanabiliyor fakat Çok kurcaladım tuş kilidi ayarını bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.