Şimdi Ara

Alcatel one touch 890D - Giriş Seviyesi Çift Hatlı Akıllı Telefon (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
2
Favori
11.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sorunum var yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.Telefonda aramaları sonlandırdıktan sonra gelen yüksek tonajlı dıııt sesini kapatmanın yolunu bilen varmı?Sessizde dahi bu ses geliyor çok sinir bozucu ve sessiz ortamlarda telefonumu kullanamıyorum bu yüzden.
  • ekran koruyu film aldım 2 haftda geldi. 5 liraya felan geliyorhttp://www.ebay.co.uk/itm/170839575579
  • sitesindeki güncelleme ve manager programlarını indirdim fakat güncellemeye bir türlü geçiremedim cihazı usb driver'ı eksik sanıyorum, güncelleme konusunda bilgisi olan var mı acaba?
  • sanırım win 7 kullanıyorsunuz.usb driveri yok malesef.zaten güncellenecek bişide yok.senkronizasyon içinde wifi iş görüyor.
  • evet dogrudur win 7 kullanıyorum. Xp'de de denedim ama driver istiyor. Alcatelin sitesinde linkini veriyorum

http://www.alcatelonetouch.com/global-en/products/smartphones/ot-890.html

"One Touch Upgrade S 1.4.2" adında bir program var bununla sanırım güncellemeler alınabiliyor tabi varsa biraz araştırdım bir forum sitesinde denk geldim telefonun yazılımı android 2.3 versinonuna yükseltmiş geniş bir bilgi yok.
  • dediğim gibi driveri bulsanda bir işe yaramayacak.Alcatele mail attım,2.3 için herhangi bir çalışma yapılmayacağını söylediler.Yani driver bulucam diye kasmayın boşuna :)
  • Fiyatı ne kadar bu aletin? 600 Mhz işlemcili,256 ramlı düzgün özellikleri olan çift hatlı akıllı telefon yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk_th1903

Fiyatı ne kadar bu aletin? 600 Mhz işlemcili,256 ramlı düzgün özellikleri olan çift hatlı akıllı telefon yok mu?

Kaldıysa (sitesinde kalmadı görünüyor) Teknosa'da 199TL idi.

Kullanmadım ama çok pahalı olmayan Trident A2000 var. Bir de daha eski GM DSTL1 vardı ama internetten anlaşıldığı kadarıyla ikisi de sorunlu modeller. A2000 belki büyük ekranı için tercih edilebilir. Samsung'un 500TL üzeri Galaxy Y Duos modeli var. Sony ile Samsung'un da yeni çift simli cihazları çıkacak ama fiyat ve ne zaman gelecekleri belli olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

quote:

Fiyatı ne kadar bu aletin? 600 Mhz işlemcili,256 ramlı düzgün özellikleri olan çift hatlı akıllı telefon yok mu?

Kullanmadım ama çok pahalı olmayan Trident A2000 var. Bir de daha eski GM DSTL1 vardı ama internetten anlaşıldığı kadarıyla ikisi de sorunlu modeller. A2000 belki büyük ekranı için tercih edilebilir. Samsung'un 500TL üzeri Galaxy Y Duos modeli var. Sony ile Samsung'un da yeni çift simli cihazları çıkacak ama fiyat ve ne zaman gelecekleri belli olmaz.

Yurtdışından alınsa İdeos X5 gibi özellikleri olan ne önerirsiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Alcatelin sitesinden romlamayı düşünüyorum önerirmisiniz hocam ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KhalDrogo06

Uygun yeni rom var mı hiç bakmadım ama bu cihazda hiç ihtiyaç duymadım açıkçası. Benim için tek eksiği hotspot olmamasıydı, onu da rootlayıp programla çözdüm. O yüzden fazla kurcalamıyorum.

Rom varsa ve deneyip iyi sonuç alan olursa yazsın, ilk mesaja eklerim.
  • quote:

quote:

Uygun yeni rom var mı hiç bakmadım ama bu cihazda hiç ihtiyaç duymadım açıkçası. Benim için tek eksiği hotspot olmamasıydı, onu da rootlayıp programla çözdüm. O yüzden fazla kurcalamıyorum.

Rom varsa ve deneyip iyi sonuç alan olursa yazsın, ilk mesaja eklerim.

Hocam edge hep açık bir türlü kapatamadım,sürekli lira gidiyor sorunumu nasıl halledebilirim?
  • quote:

Hocam edge hep açık bir türlü kapatamadım,sürekli lira gidiyor sorunumu nasıl halledebilirim?

Ayarlar - Kablosuz ve ağlar - Veri bağlantısı sim kartı - Veri bağlamayın
  • quote:

quote:

Ayarlar - Kablosuz ve ağlar - Veri bağlantısı sim kartı - Veri bağlamayın

hocam ben rootladım,wifi hotspot oluyor demişsiniz,hangi program yada nasıl ?
  • quote:

Barnacle Wifi Tether. Ayarlarda Skip wpa_supplicant seçili olacak.
  • quote:

quote:

Sağol hocam,root sayesinde yazı tipinide değiştirdim
  • Hocam barnacle ile bilgisayardan bağlınıyorum ama google bile açılmıyor rica etsem internet ayarları (kablosuz ve ağlar bölümündeki ayarlar) ve barnacle wifi ayarlarını açıklarmısın ?
  • root edersek bir sorun olduğunda geri yükleme şansımız varmı,mesela fabrika ayarlarına döndürsek.
  • quote:

quote:

Hocam barnacle ile bir türlü internete giremedim,bağlanıyo ama girmiyo (bu arada siteler mobil sürüm örn dh mobil )
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Netherdrake

quote:

quote:

Hocam barnacle ile bir türlü internete giremedim,bağlanıyo ama girmiyo (bu arada siteler mobil sürüm örn dh mobil )

Önce telefonun kendisinin internete bağlandığına emin olun. Fazla ayara gerek olmaması lazım, Turkcell Vınn hattıysa apn ayarını mgb olarak değiştirmek gerekebilir belki. Ondan sonra Barnacle root istediğinde yetkiyi verin mutlaka, "Skip wpa_supplicant" seçili, şifreleme kapalı şekilde ayarlarını yapın. Çalışması lazım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.