Şimdi Ara

Alfa 159 - Audi A4 - Passat (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 159 İŞİN ÖZÜ ÇOK PARAN VARSA BİNİLECEK EN GÜZEL ARABA ALIRKEN UCUZ BİNERKEN PAHALI BİR ARABA BEN 6 AY KADAR 159 JTS BİNDİM ŞU KONUDA KESİNLİKLE EMİN OLUN ORTALAMA YAKIT 75 KRŞUN ALTINA DÜŞMEDİ :) BASKI BALATA DEĞİŞİM YAPTIM SADECE YAKLAŞIK 1500 TL TUTTU :) BU ARABA İNSANA NE KADAR OLUMSUZLUK ÇIKARIRSA ÇIKARSIN ARACINIZDAN İNİP GİDERKEN ARKANIZA DÖNÜP BAKTINIZ MI DEĞER :) DİYORSUNUZ VE DEVAM EDİYORSUNUZ.. BU 3 ARACIN İÇİNDEN SADECE ALFA BUNU YAPTIRABİLİR BENCE... 2.0 FSI PASSAT DA BİNDİM 2-3 AY KADAR ARABA KALİTELİ FENA DEĞİL GİDİŞİ GÜZEL İNSANA GÜVEN VERİYOR ANCAK Bİ 159 UN YANINDAN BİLE GEÇEMEZ SÜRÜŞ ZEVKİ AÇISINDAN VERDİĞİ HAZ AÇISINDAN, ANCAK PASSAT IN İÇ HACMİ FARKEDİLİR DERECEDE İYİ 159 A GÖRE.. AUDI HAKKINDA HİÇ BİR FİKRİM YOK FİKRİM OLMAYIŞININ SEBEBİ ŞİMDİYE KADAR İLGİMİ ÇEKMEMESİYDİ ALMAN İŞİNE GİRİCEKSEN ZATEN BMW-MERCEDES BU İŞİ BİTİRMİŞTİR. AMA ALFA 159 UN EN BÜYÜK DEZ AVANTAJI BENİM AÇIMDAN ARABA TECRÜBEME 6 SİLİNDİR BMW İLE BAŞLAMIŞ OLMAMDI... ŞU ANDA BMW KULLANIYORUM AMA ÖZLEDİĞİM TEK ARABAM 159 UM... (..ARASIRA..)

• Uc araci da kullanmis birisi olarak ve de 2008 1.9 JTD 159 sahibi olarak yaziyorum. Passati bu 2 aracla kiyaslamaya sokmam. A4 un malzeme kalitesi 159 a gore cok daha iyi. Yol tutusu fena degil. Motor olarak ise Alfa bir adim onde. (Benim arac yazilimli ve 185 hp). Yol tutus zaten tartisilamaz. Audiyi her kose basinda gordugumuz icin cok cekici gelmiyor. Ama ben ne zaman 159 umla trafige ciksam, araci goren donup bir daha bakiyor. Ic mekan olarak A4 ile 159 cok farkli degil. Bu konuda Passat sanki ust segmentmis gibi, ozellikle de arka diz mesafesi cok genis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sizin gibiler sayesinde alfa 159'a ucuza sahip olabilmek çok güzel olacak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 159
  • tip olarak 159
    kalite olarak audi
  • Audi A4 derim
  • Şiddetle 159 !!!
  • vw 2. elli, a4 kabinli bir 159 rica edebilir miyim?
  • tabikide a4 159 la a4 dün neyini kıyaslıyacaksın malzeme kalitesinimi, işçilik kalitesinimi
    ikitane 159 birtane a4 alıyor aralarındaki tek fark bu

Alfa 159 - Audi A4 - Passat

Alfa 159 - Audi A4 - Passat

• ilk resimdeki fotolar adaletsiz 159 önden diğerleri arkadan
    159 u harbiden severim ama yiğidi öldür hakkını yeme, herşey görsellik değildir
    ama 159 da şekil araba buna kimsenin itirazıda yok zaten, a4 farklı
  • Biryerde A4 bir yerde Passat,159 da kezza öyle tabiki A4 derim,o farları yeter.
  • a4 ahtopotgibi arabadır, yolları ben yarıttım diye gider
    muhatabı ne 159 nede passat ikiside olamaz
  • eğer sadece araç konuşulacaksa, eminim pek çok kişi 159 diyecektir. Hani alım satım olayı bitti, bir araç seçin kendinize dense, 159un önünde kuyruk oluşacaktır.
    ama işin içine ekonomi girdiği için, satın almaya gelince herkes a4 diyecektir.
  • milletin passat yada audi almasındaki tek sebeb düşük motor hacminde alınıp az vergi ödemesi eminimki guilettadaki gibi 1,4 tbi yada 1,6 multijet motorla alfa 159 olsa heryer alfadan geçilmez ama ozamanda alfa almanın bi anlamı kalmaz.Ben şahsen passat varken sırf ablemi için audi almam ve aynı parçaya sırf markası audi diye 3 yerine 5 vermem.zaten ekonomi peşinde koşmayan biride a4 ve 159 varken passat almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Direksiyon tırı vırı.

Dolmuşlardaki havalandırmalara benzer çıkışı var.

Vites bizim sanayide kullandığımız kollu valflerden hallice

Teyp de şu Çin malları gibi duruyor.

[simage][/simage]

Alfa 159 - Audi A4 - Passat Alfa 159 - Audi A4 - Passat

göreceli ama İki fotoğrafa bakınca 159 diyorum.

ayrıca son sahibi olursun diyenlere şunu diyorum. geçen sene arkadaşımı gaza getirdik 33.500'e temiz alfa romeo 159 aldık 2008 model 3 ay sonra paraya sıkıştığı için 35.000 yazıp 34.200'e sattık 1 haftada satıldı.

159 çok sert ama ona göre çok iyi yol tutuyor ne a4 ne de passat yaklaşamaz yanına. passat kullandım konfor için çok yumuşatılmış haliyle 159 daha iyi yol tutuşu var ama konforlu araç alacak olsam 159 almazdım. araç sert olduğu için tıkırtılar da olabiliyor. connect ile araç kullanmayı öğrenmiş biri olarak ne ses nede sarsıntı hiç rahatsız etmiyor

159 1.9JTD 150hp 340nm tork ortalama yakıt tüketimi 7Lt dizel. alfa romeo nun en ekonomik motoru sanırım bu JTD olanı. benzinler 10lt altına düşmüyor(muş).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet__01 -- 3 Ekim 2012; 14:37:10 >

• bazı yorumlara sadece gülüyorum, 159 la a4 kıyaslamak ego tatmininden başka bir şey değildir
    159 la a4 kıyaslanamaz,
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurt_35

bazı yorumlara sadece gülüyorum, 159 la a4 kıyaslamak ego tatmininden başka bir şey değildir
    159 la a4 kıyaslanamaz,

konfor olarak a4 daha iyi olabilir çünkü 159 daha sert karakterli bir araç. ama sizin deyiminizle ahtapot olan yolu sahiplenen 159 dur. fiyat avantajı da cabası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet__01 -- 3 Ekim 2012; 16:19:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: webbie

İtalya'da yaşasam kesinlikle 159 alırım. Geri kalan heryerde mecburen A4 alırım.

ben italyada yaşasam maserati ye binerim alfa'da neymiş söz konusu araçların arasında tabiki de A4..159'un en kral versiyonuyla 2.0TFSI Quattro bir A4 ile mukayesi bile söz konusu olamaz..vw üretim bandında olan ve herkes tarafından bilinsede vw audi'den 1 gömlek yer yer 2 gömlek düşük bir araçtır..aynı tezgah ve tornadan çıksalarda ustaları farklı mimar ve mühendisleri farklı..biri halk arabası diğeri halkın halkaları xD anlayana sivrisine saz anlamayana sazı soksan az misali 159'un sert yol tutuşu 4 kapı süren için yer yer hoş olabilir ama belli bi süre sonra sıkar..ve alfa tr'de halen çözülmeyen bir denklem..hoş doğuş yönetim grubunun vw audi'side çok has bişey değil ama..bu üçlemde Audi A4 2.0TFSİ Quattro diyorum ve mikrofonu arkadaşlara bırakıyorum

• muzaffer ve bellagio arkadaşlara gereken cevabı verince nedense verecek bir cevap bulamadılar.. 3.2 V6 4X4 159 dedin 3.2FSİ Quattro dedim apışıp kaldın muzo..lamborghini finansal sıkıntılardan dolayı vw'e satın aldı vw bünyesinden'de audi firması üstlendi audi mühendisleri motor konusunda ve bir takım iç dizayn konusunda lamborghiniyi yapıyor..millet daha neyin ne olduğunu bilmiyor burda millete akıl satıyor..bilmiyorsanız konuşmayın..alfa'nın olayı eskiden'i artık bitti..her ne kadar geçmişinde başarıları olan bir araç olsada bunun devamını getirememiştir..hoş alfa'da boş araç değil bir geçmişi ve karakteri olan bir araç fakat gerekli bilgilendirme aydınlatmayı verince herkes öküz tren muhabbeti oluyor..
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.