Şimdi Ara

Alfa 159 - Audi A4 - Passat (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Passat'in yeri ayri tabi ama bunlarla kiyaslanamaz. O yuzden once A4 sonra 159

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Bırakın ya şimdi, herkes atıp tutmuş 159 diye. İş almaya gelince alayınız geri vites

• quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Bırakın ya şimdi, herkes atıp tutmuş 159 diye. İş almaya gelince alayınız geri vites

aynen öyle.
    herkes 159 demiş kaç kişi alır acaba... ben olsam param yetiyosa a4 derim yetmiyosa passat
  • 159'un yanında a4'le passat sütçü beygiri gibi duruyor
  • burda 159 diyenler bayiye gittiğinde gücü yetiyorsa A4, yetmiyorsa passat alır yola devam eder.alfa iyi güzelde meraklısına.
  • Kusura bakmayın. Yanlışlık yapmışım gerçekten Brera'ymış o. Passatı yalnızca Wv tutkunları ne dicek bu kıyaslamada diye koymuştum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hokka

Alfa Romeo 159'un bu kadar beğenilmesine bende çok şaşırıyorum. Diğerlerinin yanında ciddi anlamda daha kötü tasarıma sahip olduğunu düşünüyorum. Özellikle ön tasarım olarak...

troll müsün nesin
  • vay anasına aralarındaki tek premium marka audi olmasına rağmen çoğunluk alfa demiş ilginç.
    bu arada ben AUDI derdim.
  • Alfa Romeo premium değil de standart bir marka öyle mi ?
    Bugün forum çok eğlenceli dur bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dix1

vay anasına aralarındaki tek premium marka audi olmasına rağmen çoğunluk alfa demiş ilginç.

Audi ve Alfa'nın geçmişlerini ve otomobil dünyasına ve motor sporlarına neler getirmişler getirmemişler,ne gibi ilklere imza atmışlar; bir incele istersen.Audinin olmayan geçmişini bulabilirsen tabi.

Audi insanlara araç satmayı gaye edinmiş bir otomobil markasıdır,Alfa Romeo ise içinde bir tarihi barındıran yaşamsal bir tarzdır.

Forum diyoruz tamam,herkes aynı bilgiye ve tecrübeye,görgüye sahip olmayabilir ama düpedüz pekçok kişi tarafından bilgi cahilliği ve bilinçsizce genellemeler yapılıyor,yazık gerçekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toyyl -- 18 Mayıs 2012; 20:34:36 >

• quote:

vay anasına aralarındaki tek premium marka audi olmasına rağmen çoğunluk alfa demiş ilginç.

Alfa premium olmadığı için mi a4 ve passat dan daha iyi yol tutuşuna sahip?
  • İş almaya gelince ben alırım şahsen.Alfistiyim alfadan başkasını göremiyorum ne yazikki.Farklı olmak isteyen o ruhu yaşamak isteyen kalkar alfa alır zaten kıyaslama yapmaz.Şahsen ticari taksi gibi her yerde olan arabaya binmem ben.Şahsi görüşümdür tabiki kişiden kişiye değişebilir.
  • audi'ye atıp tutmuşsunuz ama bir bakın bakalım lemans yarışlarındaki kullanılan motoru, quattro devrimsel 4 çekeri vw bile audiyi satın aldığında premium marka kategorisinde üretimine devam etti. adamlar bile pazarlamanın farkında bir siz farkında değilsiniz. 159'un iç dizaynına bir kere bakın sonra a4'e bakın eğer 159 daha güzel diyorsanız tartışacak birşeyimiz yok. yol tutuşu konusuna gelince 159 gayet başarılı fakat bir bakalım iş sadece yol tutuşu mu ?
  • quote:

audi'ye atıp tutmuşsunuz ama bir bakın bakalım lemans yarışlarındaki kullanılan motoru, quattro devrimsel 4 çekeri vw bile audiyi satın aldığında premium marka kategorisinde üretimine devam etti. adamlar bile pazarlamanın farkında bir siz farkında değilsiniz. 159'un iç dizaynına bir kere bakın sonra a4'e bakın eğer 159 daha güzel diyorsanız tartışacak birşeyimiz yok. yol tutuşu konusuna gelince 159 gayet başarılı fakat bir bakalım iş sadece yol tutuşu mu ?

Alfanında formula1-dtm-wtccde başarılarıyla ünlü bir marka olduğunu hatırlarım bende.Dizayn konusunu işi görecelidir.Sen audiyi beğenirsin ben alfayı beğenirim.Güvenliktete euro ncap'ten 5 yıldızlı 159 daha ne olsun.
  • Malzeme kalitesi ve iscilik olarak audi tabi ki.

• İç dizaynı beğenmemek.

Alfa 159 - Audi A4 - Passat
  • zevkler ve renkler tartışılmaz da 159 un içi ile bunun içini nasıl karşılaştırabiliyorsunuz enteresan
  • Çok tuş koymak, uçak gibi yapmaya çalışmak. Bilmiyorum tabiki audide güzel ama Alfanınki daha hoş bence.
  • quote:

zevkler ve renkler tartışılmaz da 159 un içi ile bunun içini nasıl karşılaştırabiliyorsunuz enteresan

Alfa tasarım olarak her zaman fonksiyonelliğe ve analog dizayna,sadeliğe ve sportifliğe atıfta bulunmuştur. Bu bir tarz meselesidir.Eskiden de böyle idi halen böyle ve ilerde de böyle olacak...

Alfa'nın benzer bir kokpit dizaynına sahip, bana 1 tane marka/modelde örnek gösterirmisin?

Ama senin överek ss'ini koyduğun Audi 'nin benzer kokpit tasarım vb... diğer marka/modellerde fazlası ile mevcut.Audi'nin geçmiş yıllardaki kokpit tasarımları ile ilgili tarihsel bir yolculuğa çıktığın zaman zaten aradaki dengesiz benzeşim ya da benzeşmemeleri göreceksin.

• quote:

Orijinalden alıntı: serquest

İç dizaynı beğenmemek.

Direksiyon tırı vırı.

Dolmuşlardaki havalandırmalara benzer çıkışı var.

Vites bizim sanayide kullandığımız kollu valflerden hallice

Teyp de şu Çin malları gibi duruyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.