Şimdi Ara

Alfa 159 - Audi A4 - Passat (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Passatı ele bence bu üç seçenek arasına hiç gitmemiş. Ben kendim alacak olsam A4 alırım. Burada 159 diyen arkadaşlar da bence kendi alacaklar gibi her yönüyle düşünüp önermeli.
  • valla ben geçen konusunu açmıştım :) insignia ile 159 arasında gidip gelmeye başladım, 159 ağır basıyor ama az daha gaz alırsam önümüzdeki ay başında alacak gibiyim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur801 -- 17 Mayıs 2012; 23:15:24 >
  • Ben fazla düşünmeden A4 derim..
  • aşık olmak için alfa
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

1-5-9 sever.

Bu arada konu açan arkadaş yanlış foto koymuş belirtmek istedim;fotodaki araç Alfa Romeo Brera,üstelik stock olan da değil,Novitec Brera.

Ben de tam bunu diyecektim. İlk fotodaki Alfa Romeo Breradır. Alfa 159 değildir. Haa önden çok benziyor kabul.

Alfa Romeo 159
     Alfa 159 - Audi A4 - Passat

• Alfa Romeo 159'un bu kadar beğenilmesine bende çok şaşırıyorum. Diğerlerinin yanında ciddi anlamda daha kötü tasarıma sahip olduğunu düşünüyorum. Özellikle ön tasarım olarak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hokka

Alfa Romeo 159'un bu kadar beğenilmesine bende çok şaşırıyorum. Diğerlerinin yanında ciddi anlamda daha kötü tasarıma sahip olduğunu düşünüyorum. Özellikle ön tasarım olarak...

Alfa Romeo 159 kötü tasarım, Passat B7 ve A4 iyi tasarım. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu tartışılır işte.
  • A4 tabii ki..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yol tutuş olarak en iyi durumda olan Alfa, ancak bende çok beğenmiyorum. bende a4 alırdım, şu aralar 2.0tdi 177'de ciddi kampanya var.
  • İtalya'da yaşasam kesinlikle 159 alırım. Geri kalan heryerde mecburen A4 alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selçuk ALAGÖZ

quote:

Orijinalden alıntı: Hokka

Alfa Romeo 159'un bu kadar beğenilmesine bende çok şaşırıyorum. Diğerlerinin yanında ciddi anlamda daha kötü tasarıma sahip olduğunu düşünüyorum. Özellikle ön tasarım olarak...

Alfa Romeo 159 kötü tasarım, Passat B7 ve A4 iyi tasarım. Zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu tartışılır işte.

Evet ciddi anlamda kötü bir tasarıma sahip olduğunu düşünüyorum 159'un. Ön farların birbirinden bağımsız 3 ayrı yapıda olması bana göre çok kötü olmuş. Arka tasarımı nispeten daha tutarlı.

A4 ve Passat'ın tasarımı 159'a göre ciddi anlamda daha güzel. Özellikle A4 çok şık bir araç.

• iç mekan ve genel kalite olarak audi ....
  • Dostum 159 demişsin ama fotoda ki araç Brera.

Bu üçünden benim tercihim A4 olurdu.
  • 159 gerçekten ayrı bir tutku fakat aralarından B8 A4 ü kesinlikle seçerdim , diğer tercihim 159 1.9 JTD olurdu büyük ihtimalle.. Fiyatlarıda çok uçuk değil aslında halkımız 159 ü birtürlü sevemedi iyikide sevmemiş araç gerçekten sıradışı kalıyor 2 kere baktırıyor yolda..
  • quote:

Orijinalden alıntı: playumb

Dostum 159 demişsin ama fotoda ki araç Brera.

Bu üçünden benim tercihim A4 olurdu.

Dikkatinizden dolayı tebrik ederim . İlk fotoğraflardaki araç gerçekten Brera.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hokka -- 18 Mayıs 2012; 16:56:39 >
  • yenı kasa a4 tabıkı.diğerlerının lafı olmaz...
  • 159 un o haşin bakışı yeter beeeeee.

2006 yılında Alman otomabil dergisi Auto Bild en iyi dizayn ödülünü verdiği 159 un bu kadar beğenilmesinde şaşılacak bişe yok ki:)
  • passat guzel araba olabilir ama bu karşılaştırmada ne işi var anlamadım. a4 almaya parası olan adam gidip passata bakmaz heralde.
  • Bence A4
  • Bırakın ya şimdi, herkes atıp tutmuş 159 diye. İş almaya gelince alayınız geri vites
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.