Şimdi Ara

Alfa 159 - Audi A4 - Passat (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
0
Favori
5.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Gercekten bu 159u begeniyor musunuz ya ? Durusu yeter felan yazmissiniz .Yoksa klasik forumun VW düşmanlıgından mı kaynaklanıyor bu ? Çünkü hiç de D sınıfı gibi durmuyor.Berbat bir tasarımı var.

Şimdi D sınıfı durmuyor demek haksızlık olur.

O zaman size, Mercedesin D segmenti olan C classının hangi sınıf gibi durduğunu sorsak cevap B+ ya da C olurdu değil mi?
  • Tamamen zevk meselesi. Param varsa a4, daha az param varsa passat, 23 yasinda olsaydim alfa. Su an 40 yasindayim ve 1 ay once b7 passat aldim. Selamlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Passat Tam Bi Emekli Arabası Ya ...

Bu Arada Tasarım Olarak a4 - 159 Arasında Kaldım :) İkiside Çok Klas Arabalar.
  • bu arada kimse üstüne alınmasın ve yanlış anlamasında bu 3 arabayıda kullanan oldumu?son şartlarını zorlayan?nerde neler yapabildiğini vs vs?...yani görüntüye bakarak seçim yapmak biraz saçma geldi bana..alfa vw gibi karakteristlik özelliği olan bir araçtır..ama son 20-30 yılı hatta daha fazla hüsranla geçmiş ortada kalmış bir italyandır..sert süspansiyonları ve haliyle sert bir yol tutuşuyla sert bir sürüş hakimiyeti vardır..seri araçtır..iç konsol'a alışmanız zaman ister ve ekipmanlar kullanışsızdır pek ısınamazsınız..yakıt sarfiyatıda çoktur..seridir gaza bastığınızda utandırmaz..a4 ile passat'ı kıyase etmek biraz saçma geldi bana neticede her ikisi aynı bünye ve fabrikalarda üretiliyor audi vw nin 1-2 gömlek üstü bir markadır kalite-motor ve fiyat olarakda..bu kıyaslamalarda..eğer hem kullanış hem akaryakıt sarfıyatı hem donanım olarak tartışmasız A4 hele birde 1.8 TFSi QUATRO ise ne vw'nin nede alfa'nın adı bile söylenmez..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Santino Santorelli -- 18 Mayıs 2012; 23:14:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Bir tek ben mi Audi diyorum?

Bence de Audi ama CC olsaydı Passat derdim. Bi önceki kasa passatlar daha güzeldi be...
  • quote:

Orijinalden alıntı: toyyl

quote:

Orijinalden alıntı: dix1

zevkler ve renkler tartışılmaz da 159 un içi ile bunun içini nasıl karşılaştırabiliyorsunuz enteresan
     Alfa 159 - Audi A4 - Passat

Alfa tasarım olarak her zaman fonksiyonelliğe ve analog dizayna,sadeliğe ve sportifliğe atıfta bulunmuştur. Bu bir tarz meselesidir.Eskiden de böyle idi halen böyle ve ilerde de böyle olacak...

Alfa'nın benzer bir kokpit dizaynına sahip, bana 1 tane marka/modelde örnek gösterirmisin?

Ama senin överek ss'ini koyduğun Audi 'nin benzer kokpit tasarım vb... diğer marka/modellerde fazlası ile mevcut.Audi'nin geçmiş yıllardaki kokpit tasarımları ile ilgili tarihsel bir yolculuğa çıktığın zaman zaten aradaki dengesiz benzeşim ya da benzeşmemeleri göreceksin.

kadranlar abimin golfüyle aynı yada aşırı benziyor kapı kilitleme tuşlarıda arkaşımın polosuyla aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: spacecake

bu arada kimse üstüne alınmasın ve yanlış anlamasında bu 3 arabayıda kullanan oldumu?son şartlarını zorlayan?nerde neler yapabildiğini vs vs?...yani görüntüye bakarak seçim yapmak biraz saçma geldi bana..alfa vw gibi karakteristlik özelliği olan bir araçtır..ama son 20-30 yılı hatta daha fazla hüsranla geçmiş ortada kalmış bir italyandır..sert süspansiyonları ve haliyle sert bir yol tutuşuyla sert bir sürüş hakimiyeti vardır..seri araçtır..iç konsol'a alışmanız zaman ister ve ekipmanlar kullanışsızdır pek ısınamazsınız..yakıt sarfiyatıda çoktur..seridir gaza bastığınızda utandırmaz..a4 ile passat'ı kıyase etmek biraz saçma geldi bana neticede her ikisi aynı bünye ve fabrikalarda üretiliyor audi vw nin 1-2 gömlek üstü bir markadır kalite-motor ve fiyat olarakda..bu kıyaslamalarda..eğer hem kullanış hem akaryakıt sarfıyatı hem donanım olarak tartışmasız A4 hele birde 1.8 TFSi QUATRO ise ne vw'nin nede alfa'nın adı bile söylenmez..

3.2 V6 4x4 159 desem yeterlimi

• 3.2 FSİ QUATTRO desem yeterlimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sienaumut

Yorum yapanların çoğu (ben dahil) 159 diyecektir ama alma sözkonusu olduğunda çok büyük olasılıkla passat alacaktır.

+1

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gönlüm 159 dese de şimdi gidip bayiye alacak olsak a4 alırım, audi diye sadece. İçini de çok seviyorum o da var yani:)
  • audi a4 bu araçlarla kıyaslanamaz bile passat alacak kişi a4 fiyatı passat olsa düşünmez a4 alır yanlış kıyaslama olmuş ama yorum yapacak olursak AUDİ...

159 da ne yha italyan arabası ne beklersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anro -- 19 Mayıs 2012; 0:58:44 >
  • A4 Tabiki soru mu bu da ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anro

audi a4 bu araçlarla kıyaslanamaz bile passat alacak kişi a4 fiyatı passat olsa düşünmez a4 alır yanlış kıyaslama olmuş ama yorum yapacak olursak AUDİ...

159 da ne yha ingiliz arabası ne beklersin.

italyan hocam ingiliz değil..
  • Bu forumda 159 ile Superb in kaderi uzun süre değişmeyecek herhalde
  • Tasarım olarak 159 seçerdim ama sırf tasarım olarak bakmazsak A4 daha güzel araçtır (BENCE).
  • quote:

Orijinalden alıntı: spacecake

quote:

Orijinalden alıntı: Anro

audi a4 bu araçlarla kıyaslanamaz bile passat alacak kişi a4 fiyatı passat olsa düşünmez a4 alır yanlış kıyaslama olmuş ama yorum yapacak olursak AUDİ...

159 da ne yha ingiliz arabası ne beklersin.

italyan hocam ingiliz değil..

düzelttim yanlışlık oldu
  • bu arada ingilizler güzel araba yapar hocam..mini ingiliz mimari..aston martin öyle jaguar öyle..adamların paran varsa range rover paran yoksa game over'ları bile var hocam :D
  • 156 binicisi olarak 159 tercih ederdim....
  • a4
  • quote:

Orijinalden alıntı: webbie

İtalya'da yaşasam kesinlikle 159 alırım. Geri kalan heryerde mecburen A4 alırım.

159'un alınmamasının tek sebebi bu. Servisi yok.

Ama karşılaştırma bence yine absürd olmuş, Alfa'yı beğenen biri, Türkiye'de gider A5 alır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.