Şimdi Ara

###Aliexpress Türkçe Yorum ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Aliexpressten alışveriş yaparken ilk dikkat ettiğimiz ( bazılarımızın sa tek ) konu; satıcı ve ürün yorumları. Yorum (Feedback) bırakırken yarım yamalak ingilizcemizle harikalar yaratmaya çalışıyoruz. Bazılarımız ingilizce yorum bırakmak adına Google Çevirici 'nin saçma sapan çevirilerini kopyala yapıştır yapıyoruz. Bana sorarsanız bunlara hiç mi hiç gerek yok. Bazen bizleri komik duruma düşürebiliyor. Birbirimize yardımcı olabilmek için ürün ve satıcı yorumu bırakırken Türkçe ve gerçekçi yorumlara yer vermeliyiz. İngilizcesi süper olan arkadaşlara sözüm yok tabi ki. Ama onlarda ingilizce yorumlarının yanı sıra 1-2 cümlelik Türkçe yorumlarını da ekleyebilirlerse ingilizcesi el vermeyen arkadaşlar karar aşamasında maksimum seviyede faydalanabilirler. Dikkat edenimiz muhakkak vardır. İspanyollar, Ruslar, Brezilyalılar v.s. hep kendi dillerinde bırakmış yorumlarını ve Aliexpressi istila etmiş durumdalar. Şüphesiz ki bunda kendi dillerini kullanıyor olmaları en büyük etken.

Sonuç olarak kendi kendime karar aldım ve yorumlarımı Türkçe cümleler ile bırakacağım. Bunu birlikte yapabilirsek kısa sürede istediğimiz sonuca ulaşabileceğimize eminim. Benim gibi düşünen ve bana katılan arkadaşların da katılımını bekliyor daha faydalı ve sorunsuz bir alışveriş sürecinin kapısını aralamak için birbirimize yardımcı olabilmeyi umut ediyorum.

Farklı düşünen arkadaşların da fikirlerine saygı duyuyorum.

• Önerinizi çok yerinde buldum. Bende bundan sonra youmlarımı Türkçe yapacağım.
  • Fikrinizi destekliyorum ve diğer arkadaşlardan da özveri bekliyoruz.
  • Kesinlikle katiliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mantıklı bir düşünce tebrik ederim.
  • Sizlerle aynı şeyleri düşünüyor olmak sevindirdi beni arkadaşlar. Katılımınız için teşekkür ederim.
  • Kesinlikle katılıyorum zaten birkaç yorumunun altında türkçesi de var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atomcu

Kesinlikle katılıyorum zaten birkaç yorumunun altında türkçesi de var

• Güzel düşünce..
  • excellent
  • Güzel düşünce eğer alışverişim olursa bundan sonra TÜRKÇE kelime kullanacağım. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.