Şimdi Ara

almanya'dan ucuz dreambox nasil alinir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba.., bir sure icin Almanya'dayim.. 600 pvr veya 800HD almayi dusunuyorum.. media markt, saturn gibi yerlerde fiyatlar biraz yuksek.. amazon'un fiyatlari uygun gibi ama klon makinaysa tr ile fiyat farki yok.. Almanya'da yasayan arkadaslardan bu konuda yardim isteyecektim.. nerden uygun cihaz alabilirim? simdiden tesekkurler..

• kardeşim almanya'da yaşıyor. ona bahsettikten sonra o da 800HD almayı düşünüyor.
    alibaba'dan iletişime geçtiği bir yerden kargo dahil 255$ rakamı almış.
    tek sorun PayPal kabul etmemeleri. W.Union ise 20€ istiyormuş.
  • sagolasin dostum ama.. alibaba'dan sikayet vardi birkac tane.. uzakdogu'dan siparis vermekte biraz riskli.. ozellikle son gunlerde bozuk cihaz konusunda cok sikayet var...almanya'ya kargo ile getirtmekte biraz sikinti.. cunki cihaz gumruge girecek.. daha oncede amerikadan urun getirttim.. gumruge girdi, bu fiyatlardada klon makina, orjinalinden pahaliya gelecek.. buradan ucuza alan arkadaslari daha once forumda okudum.. bilgisi olupda paylasan olursa sevinirim..
  • endişelerinde haklısın. burda da aynı durumlar söz konusu.
    herkes sorunsuz almış olsa bile senin alacağının sorunsuz olacağı garanti değil.
    garanti bir ürün almak içinse bu riskleri alıp başarmış birinden almak durumunda kalıyorsun ve bunun için de biraz daha fazla ödemen gerekiyor tabi.
    iyi şanslar
  • almanya'daysanız ve risk almadan uygun fiyatlı bir linux'lu alıcı almayı düşünüyorsanız azbox modellerine de bakabilrsiniz.
    vergi iadesinden sonra azbox elite modeli 190€ civarına geliyor, ikinci tuner eklemenin maliyeti 50-60€ civarı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DylanDog -- 12 Ekim 2009; 14:33:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profondeur

merhaba.., bir sure icin Almanya'dayim.. 600 pvr veya 800HD almayi dusunuyorum.. media markt, saturn gibi yerlerde fiyatlar biraz yuksek.. amazon'un fiyatlari uygun gibi ama klon makinaysa tr ile fiyat farki yok.. Almanya'da yasayan arkadaslardan bu konuda yardim isteyecektim.. nerden uygun cihaz alabilirim? simdiden tesekkurler..

almanyada degılsenız TR de kullanacaksınız kesınlıkle TR den alın alacagınız cıhaz en dusun 800 HD ıcın 350 euro rahatlıkla orgınal garantı belgesı ıcınde servıs sorunu olmayacak cıhaz ıcın 100 euro fazla vermelısınız emın ol cıhaz bır arıza yaptıgında senı cok daha fazla ugrastırır kı almanyada media mark harıcı bır cok magazalarda daaaa KLON cıhaz cok satılmakta vıtrın altından ;) karar sızın ama DM 800 Cıhazdan alacagınız performansı da dusunun yenı yazılımları eklemeyı ve bunların da kısmı cıkartabılecegı sorunları dusunun sımdıye kadar bir kac kere yasadım yasamanızı ıstemem :)
    http://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=87
    orgınal KLlon modelleree de bakın telefonla bılgı alın daha sonra tercıhınızı yaparsınız tavsıyem budur !!!

• quote:

http://www.karabalikelektronik.com/catinfo.asp?cid=87

Peki klon cihazlara da orjinalleri gibi servis veriyorlar mı? Bu zaten klon, arıza yapması normal gibi bir yaklaşım yok değil mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.