Şimdi Ara

Almanyada üniversiteden şartlı kabul almak!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. size bir kaç sorum olacaktı.

Almancam yok denecek kadar az (lisede gördüğüm kadarı ile biliyorum sadece) Yani a1 b1 v.s gibi belgelerim yok.
    0 Almancaya şartlı kabul veren üniversiteler hangileri sizlere onu soracaktım.
    Üniversitelerin sitelerine baktım ama şartlı kabul için doldurulması gereken formu bulamadım. Bu formların linkini atabilirseniz yada beni nereden bulabileceğime dair yönlendirirseniz çok sevinirim
    Birde her üniversitenin formu farklımı (yani herhangi bir formu tüm üniversitelere yada 2-3 üniversiteye göndersek oluyormu ?

Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum
    Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı olursanız çok iyi olur çünkü hiç bir bilgim yok bu konuda. :)

• up..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wulkas06

Merhaba arkadaşlar. size bir kaç sorum olacaktı.

Almancam yok denecek kadar az (lisede gördüğüm kadarı ile biliyorum sadece) Yani a1 b1 v.s gibi belgelerim yok.
    0 Almancaya şartlı kabul veren üniversiteler hangileri sizlere onu soracaktım.
    Üniversitelerin sitelerine baktım ama şartlı kabul için doldurulması gereken formu bulamadım. Bu formların linkini atabilirseniz yada beni nereden bulabileceğime dair yönlendirirseniz çok sevinirim
    Birde her üniversitenin formu farklımı (yani herhangi bir formu tüm üniversitelere yada 2-3 üniversiteye göndersek oluyormu ?

Bilgili arkadaşlardan yardım bekliyorum
    Şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı olursanız çok iyi olur çünkü hiç bir bilgim yok bu konuda. :)

nwa bölümündeki üniversiteler şartlı kabul veriyor.Çok üst düzey üniversiteler haricinde şartlı kabul veren üniversiteler var baya.Mesela tutupta aachen munih teknik gibi üst düzey elit üniversiteler vermez.Örnek olucaksa duisburg-essen üniversitesi,stutgart üniversitesi,bochum üniversitesine bakabilirsin

Başvuru konusunda profosyonel destege ihtiyacın var.Deutschstudent.de nin danışmanlık hizmeti iyidir fiyatıda makuldur hemde ilgilenirler kayıdınıda yaparlar

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.