Şimdi Ara

Almanyada Veterinerlik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
5.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar ben Erzurumda Atatürk Üniversitesi Veteriner Fakültesi 1.sınıf öğrencisiyim bu sene başladık çok şükür :) Malumunuz Türkiyede fazla Veteriner Fakültesi olduğundan imkanlar kısıtlı daha iyi eğitim ve olanaklar bakımından hem de Almanyaya olan sempatim :) ve bolca akrabamızda olduğu için direkt Almanyayı düşünüyorum. Sıradan bir Veteriner olmaktan öte şu Nat Geo Wildtaki gibi veterinerler gibi :) tüm canlılara yardım etme ve koruma büyük işler yapmak dünya için bir farkındalık dünyamızı paylaştığımız bu canlı dostlarımızın refahını sağlamak cidden mükemmel bir mutluluk bu ideallerimi gerçekleştirmek istiyorum İnşAllah :) Bunun içinde Almanya gibi bir ülkede olanağı fazla iyi bir Veteriner Fakültesinde eğitim almak istiyorum :) Lafı fazla uzattım kusura bakmayın :) Direkt sorularıma geçeyim

1-Almanyada sanırsam 5 Veteriner Fakültesi var hangi şehirlerde? ve kabul şartları tam olarak nedir?
    2-Şu an Almancam 0 ancak öğrenme tutkusu olan biriyim ayriyeten Anneminde ana dil gibi Almanca bilmesinden dolayı kolayca pratik yapıp kısa sürede öğrenebileceğimi düşünüyorum :) Yani sınav için yeterli olur mu 1 yıl?
    3-Bir yerde okumuştum ÖSYM sınav sonuç belgesi 2 yıl geçerliymiş şimdi 3.sınıfa geçince 2 yıl geçmiş olucak artık yurtdışına başvuru yapamaz mıyız?
    4-Başvuru hangi zaman aralığında yapılıyor? Ve ne kadar sürer?
    5-Harç ücreti vs.. varmıdır? Varsa ne kadardır?

Teşekkürler :):)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thomas Muller -- 27 Aralık 2016; 4:34:50 >

• Türkiyede de Almanya da ki kadar olmasa da İmkanlar gayet iyi dostum Veteriner hekimlik açısından iş bulursun özellikle kendini geliştirirsen Sırf bu yüzden Almanya ya gitcem diyosan gitme tek bunun için mi?
  • Vay adamamım benim be

Kardeşim ideallerini büyyütmüş. Ben olamadım bari sen ol en iyisinden hayırlısından eğitimini gör inşallah
  • Bana ulaşın lütfen ben de sizin gibi düşünüyorum ve birbirimize yardımımız dokunabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek lisans okumak ücretsiz olması lazım Almanya'da. İngilizce eğitim alırsınız. Birinci sınıftaysanız Almanya'da eğitim neden almıyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.