Şimdi Ara

Amazon Prime, Seçili Samsunglar 500 TL indirimli, S20FE 256GB 4740TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
20.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • M51 3000 küsür oluyor hediye çeki ile 3000 altına düşürüp enparada taksit yapabilir miyiz ? Yardımcı olabilecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dezenfekte39

M51 3000 küsür oluyor hediye çeki ile 3000 altına düşürüp enparada taksit yapabilir miyiz ? Yardımcı olabilecek var mı?

yaparsın hocam biraz önce enparadan m21 i taksitlendirdim.

• exorcist26 E kullanıcısına yanıt
    Eyvallah
  • PRIMEM21 calismiyor su anda hangi renkte gecerli
  • M21 de indirim düşüyo mu hala? Bende düşmedi
  • M31S için PRIMEM31S kodu ile düşüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • m31s ve m51 de aktif kampanya

• PRIMEM51 geçerli değil diyor şu an

• Beyler m21 de neden çalışmıyor

• Böyle saçma sapan kampanya mı olur yapıyorsan doğru düzgün yap ne bu yangından mal kaçırır gibi iyice hb ye benzemeye başladılar

• Mh ye yazdım. Stok bitmiş diyor indirimin. O zaman kampanya stoklarla sınırlı deseydiniz, son gün 28 Şubat demesiydiniz, bizde elimizi çabuk tutsaydık dedim. Geri bildiriminiz için tşkr ederim dedi :)

• Bitmiştir indirim stokları ben yazarken 21 alınıyordu sonra hemen bitti sadece 31 ve 51 devam etti sonra onlar da bitmiş galiba 51 geçersiz denildiğine göre
  • M21 perşembe gecesi sipariş verdim, en erken çarşamba teslim yazıyordu. bugün öğlen teslim aldım. konuyu paylaşan arkadaşa teşekkür ederim. bir yakınımada m51 almak istedik, kod geçerli değil dedi bitti sanırım.

• Malesef kodlar çok erken tükendi. Ben de babama m31s alacaktım niyetine girdim, şimdi realme mi alsam diye düşünüyorum tekrar aktif olmaz sanırım..

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt

kaça aldınız ? kampanya 28 şubata kadar devam etmiyor mu ?

• fotografya kullanıcısına yanıt
    2083 lira ödedim. +30 lirada world puan verdi banka. Kampanya bitmedi ama kampanya stoklarina ayrılan telefonlar bitti.
  • Kodlar stokluymuş müşteri hizmetleri kodun m51 için tükendiğini söyledi. Bende dedim kampanya şartlarında neden yazmıyor özür dileriz hemen üstlerime iletiyorum dedi. Diğer telefonlar için devam ediyor

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt

2083 yani 250 tl verilen hediye ile birlikte mi ?

yoksa 2083 den sonra 250 de hediye var mı 2k altına iniyor mu ?

kampanya zaten m21 alana 250 tl hediye veriyordu bittiyse kampanya nasıl devam ediyor ki diğer modellerde mi devam ediyor

• fotografya kullanıcısına yanıt
    250 düştükten sonra 2083 ödedim.
  • iade edilen ürünün başkasına satılmasın da en az %30 indirim olması gerekir

amazon amazon dediniz resmen 2. el dükkan olmuş

amazon yurt dışındaki insan kalitesiyle türkiyedeki insan kalitesini karıştırıyor

Türkiyedeki insanların %25 i dürüst değil (hırsızlığı savunan insan dürüst olma ihtimali var mı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 21 Şubat 2021; 13:46:28 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.