Şimdi Ara

Amazon Prime, Seçili Samsunglar 500 TL indirimli, S20FE 256GB 4740TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
20.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Ne oldu hocam iade telefon mu yolladı Amazon
  • muzy16 kullanıcısına yanıt

Bitmiş ya alınırdı bu fiyattan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon dan iade edilmemiş telefon almanız çok zor. Koşulsuz iade nedir ya hesap kesim tarihi geçince alıp 1 ay kullanıp hevesini alıp iade ediyolar amazonda güzelce silip tekrar paketliyor ve sıfır diye gönderiyor yersen!! Sıfır diye parasını verip telefon alıyosun bilmem kaçıncı el telefon geliyor hak mı bu? Note 20 Ultra amazon yorumlara bakın çizikli gelen mi arasın kutu yırtık gelen mi neler neler. Alacağınız telefonun kullanılmış olma ihtimali sıfır olan tek yer teknoloji marketler çünkü mağazayı birbirine katsan genel müdürüne telefon açsan da geri almıyor adamlar. Onlarda da fiyat pahalı ama böyle bir garantiniz var

• Bu arada S20FE için Prime kodları tükenmiş sanırım şu an indirim yok

• quote:

Orijinalden alıntı: marcoreuss

Amazon dan iade edilmemiş telefon almanız çok zor. Koşulsuz iade nedir ya hesap kesim tarihi geçince alıp 1 ay kullanıp hevesini alıp iade ediyolar amazonda güzelce silip tekrar paketliyor ve sıfır diye gönderiyor yersen!! Sıfır diye parasını verip telefon alıyosun bilmem kaçıncı el telefon geliyor hak mı bu? Note 20 Ultra amazon yorumlara bakın çizikli gelen mi arasın kutu yırtık gelen mi neler neler. Alacağınız telefonun kullanılmış olma ihtimali sıfır olan tek yer teknoloji marketler çünkü mağazayı birbirine katsan genel müdürüne telefon açsan da geri almıyor adamlar. Onlarda da fiyat pahalı ama böyle bir garantiniz var

Kutulardaki Samsung güvenlik bantlarını da yenileyebiliyor mu. Kutuyu açmadan iade ürün olduğunu nasıl anlayabiliriz

• Mobil uygulamada geçmiyor mu acaba yoksa bitti mi kampanya ? M21 alacaktım

• cboy60 kullanıcısına yanıt
    M21 alınamıyor. Ben bugün denedim kod geçersiz çıktı :)
  • Galaxy s20 fe tekrar imdirim başladı

• ee samsungun sitesi 4999 zaten buradan alırsam 4.844,55 TL oluyor

• Dehşetengiz kullanıcısına yanıt
    Samsung yeni başladı. Amazona haksızlık etmeyelim.
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Ok 150 uygun yine de ben siparis verdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dehşetengiz

Ok 150 uygun yine de ben siparis verdim
    Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m21 için kod geçersiz diyor, fikri olan var mı acaba?

• Bitmiş mi arkadaşlar geçerlilikleri ?

• merhaba arkadaşlar, s20+ düşünenler için yazıyorum bunu.

amazon'dan ilgili kampanyayla mavi renk s20+ almıştım, prime kod ile 6591'e gelmişti. Kredi kartım o an dönmediğiden nakit kartımla almıştım, kampanyayı kaçırmamak için. Kredi kartım döndüğü zaman tekrar yakalayabilirsem, kredi kartımla alıp, nakit aldığımı iade edecektim. Kredi kartım dün döndü ama, amazon'da hiç s20+ stoğu görünmedi. şansıma dün hb'nin daha iyi bir kampanyasına denk gelerek, ki konusunu da buraya açmıştım, s20+ ve akg y500 kulaklığı hb'den 6399'a aldım, bugün geldi ve gelir gelmez amazon gönderisini iade ettim.

muhtemelen bugün ya da cts günü stoğa kampanyalı en az bir adet s20+ girecektir, s20+ düşünen, arada kontrol edebilir. amazon'un bir güzelliği de, sattığı ürün geri döndüğünde, ilk olarak sattıgı fiyattan ekliyor tekrar, en azından bir süre için.

İade olmasıyla ilgili içinizde bir sıkıntı olmasın, değil telefonu, kutusunu falan... kargonun kolisini bile açmamıştım, amazon'dan bana nasıl geldiyse, aynı şekilde iade ettim.

umarım isteyen bir arkadaş sahip olabilir...

ekleme: bu arada s20 ultra da 9305 - 500 e düştü. 9305 bile piyasanın dibi şu anda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celtic pride -- 26 Şubat 2021; 1:22:37 >

• Bu kodların süresi geçti mi? M31s için geçersiz kod diyor?

• Amazon Prime, Seçili Samsunglar 500 TL indirimli, S20FE 256GB 4740TL

PRIMES20ULT

• recooz R kullanıcısına yanıt

bu kadar paraya 5g Li telefonlar alınır

• quote:

Orijinalden alıntı: recooz

PRIMES20ULT

Şeytan dürtüyor Amazon Prime, Seçili Samsunglar 500 TL indirimli, S20FE 256GB 4740TL 

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.