Şimdi Ara

Amazon Prime, Seçili Samsunglar 500 TL indirimli, S20FE 256GB 4740TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
7
Favori
20.616
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Umut K.

bu kadar paraya 5g Li telefonlar alınır

+1

Mesela benim aklımda bu var

Xiaomi Mi 10T Pro 5G 256GB 8GB Ram 6.67 inç 108MP

Xiaomi Mi 10T Pro 5G 256GB 8GB Ram 6.67 inç 108MPhttps://www.cimri.com/cep-telefonlari/en-ucuz-xiaomi-mi-10t-pro-5g-256gb-8gb-ram-6-67-inc-108mp-akilli-cep-telefonu-fiyatlari,a647190631

6bşnden aşağı olsa kaçmaz

5999 tl den lansman yapıldı. Yok satınca şimdi attı

6200 - 6500 aradı 256 olan 5G olan 

128 olan daha ucuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 26 Şubat 2021; 20:58:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GoGoBaBa kullanıcısına yanıt

bence de bu tel mantıklı, Samsung exynos 990 serisini bitirmek için her yerden indirim yapıyor ama tek alınacak tel s20 Fe bence, sorunlarına rağmen 4800 fiyatı çok makul.

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

bence de bu tel mantıklı, Samsung exynos 990 serisini bitirmek için her yerden indirim yapıyor ama tek alınacak tel s20 Fe bence, sorunlarına rağmen 4800 fiyatı çok makul.

Bende bu şekilde düşünüyordum. Sadık Samsung müşterisi sayılırım, S serisi, Note serisi , J serisi, A serisi kullandım ( M serisinden tek M51 sıcak geldi )

Bir arkadaşıma M31s aldırdım, şimdi bütün ailesi m31s aldı. ( Kullanımlarına en uygun olan samsung idi çok memnunlar)

Bir arkadaşıma M51 önerdim kızına aldı, kendisi için ise S20FE önerdim ( kendim Note10LITE 'a düştüm S10dual telefenumu satıp bir müddet A82016 ve J710dual kullandıktan sonra Samsung kullanım rahatlığı beni o zaman alınacak fiyat kampanyalarıyla aldırttı, ama arkadaşım kalem kullanmayacak diye birde bu kağıt üzerinde daha iyi diye samsung s10e yi kocasına verip yeni telefon alıcam deyince s20FE alıyordu, hepsiburda daki siparişi iptal ettirip 500TL indirim çekiyle AmazonTR den aldırttım. )

Telefon geldi bu hafta içinde ama pek memnun değil, Paket açılmamış, geri iade değil, herbir güvenlik ontrolünü yaptım dedi. Ama daha ilk kurulşum sonrası ilk telefonunda yahu acaip ısınıyor, içi,nde bir oyun var idi açayım dedim dedikleri kadar varmış ısınma olayı. ilk sorun ardından dedim temiz kurulum yapsanda eski telefonundan aktardın vs birde BootMenüye girip CACHE temizle vs. işe yaramadıo. Bazen takılmalar vs. Arama , aranma sıkıntıları kısaca klasik SAMSUNG EXYNOX sorunları. Bunların çoğu SNAPDRAGON lu SAMSUNG modellerinde olmuyor.

Kısaca Samsung Türkiyede artık pişmanlık olmaya başladı ( bendeki Note10Lite da fırsatı yakalayım diye acele ederken snapdragon lu sanmamdan kaynaklandı, tam M51 alıyordum malum o snapdragonlu kafam karıştı ve Exynox lu imiş, bende pişmanım. )

Bundan sonra M51e geçerim, yada SnapDragonlu bir üst segmöent olmayan, amiral gemisi olmayan samsung almak için beklerim.

Yada artık 5G li yukarda linkini verdiğim telefonlarınm kampanyalarını beklerim. ( bu arada Note10Lite fırsat dedik aldık dedikten sonra bayağı fiyat düştü :((( yani satsan satılmaz. Samsung eskiden çok cazip BUYBACK kampanyaları yapardı. Şimdi iğrençleşti. Haa yanında sorunlu saat ve kulaklıkları hediye veriyor millet te atlıyor.

Samsung alacaksanız Türkiye garantili SnapDragon modellerine bakın. Exynox ise uzak durun. ( şebeke problemi, pil ssark sıkıntısı ısınma takılma ne ararsan bu işlemcilerde. Ayrıca yurtdışında çözülen birçok sıkıntı Samsung TR deki exynoxlarda çöüzlmüyor Operatörler topu samsung a , samsungTR ve samsungGlobal operatörlere atıyor. Note8çift hatlılarda 2 sene mücadele edip telefon artık amirak gemisi olmaktan çıkınca sorunu çözen güncelleme gelmişti,

Şimdi samsung s20PLUS ve/veya s20Ultra da sanırım kampanyalar var , fiyat indirimi, saat , kulaklık vs hediye , yani s20FE alanlar KEŞKE diyor. Ben m51 snapdragon lu alırım da bu 2 modeli artık almam. YANİ FIRSATI KAÇIORDIK ÇEK BİTTİ aman demeyin. Şu sıra şansızlık aylkardır geri düşen dolar birden 3-4 gündür hareketlendi.

Xiaomi Mi 10T Pro 5G 256GB 8GB Ram 6.67 inç 108MP

https://www.cimri.com/cep-telefonlari/en-ucuz-xiaomi-mi-10t-pro-5g-256gb-8gb-ram-6-67-inc-108mp-akilli-cep-telefonu-fiyatlari,a647190631

alınacak şimdilik en mantıklı telefonlardan birisi. SnapDragonlu 5G li , birçok artısı var, eksiğide var tabi, ama fiyatına göre f/p çok iyi.

Ama yukardaki uzun yazıyı okuyanlar ( teşekkürler) anlayacaktır 6bin altına bu sıralar zor düşer. Düşerse alınır. ( bende Galaxy Note10Lite dan kurtulup eski göz ağrım SNAPDRAGON işlemciye dönerim. *** Yurtdışı getirttiğim veya sirkeci, kadıköy telefoncularından alıp pasaport kaydı yaptuırttığım Samsung un SnapDragonlu ÇİFT hatlı modelleri meğerse gerçekten amiral gemisiymiş. Kıymetini bilememişim. )

Not: sadece fikirlerimi sesli söyledim, eski sadık samsung müşterisi, şimdiki samsungTürkiye mağdurlarındanım :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoGoBaBa -- 27 Şubat 2021; 12:35:46 >

• PRIMEM51 kodu çalışmadı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guest-4h062020 G kullanıcısına yanıt
    Kampanya bitti. Dovizde artti zaten pismandirlar
  • marcelor kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda 28 Şubat yazıyor son tarih. Dediğiniz gibi kurlar yükselince iptal etmişler. Her telefona da bir tık zam yapmışlar.

• m51 tam olarak kaç tl ye alınıyordu bilen var mı,

ikinci el bakayım dedim 3000den başlıyor , 3500 sıfırı iken neden 3000e ikinci el alır insan veya bunlar alıcı buluyor mu bu cihazlara onuda anlamadım, hatır sayılır bir uygun fiyat olurki ancak o zaman ikinci el alınır

• Aslında kurlar düşünce iptal edilmedi, amazon zaten kurları sabitliyor , stoklar veya kuponlar bitrene kadar indirimi her koşulda sağlar, sağladıda zaten. dolar artmadan önce dahi kupon bitmişti. Arada iade vs olunca kupon üsteki mesajlarda yazmış bir arkadaş tekrar aktif olup stoğa indirimli fiyat yansırmış, o sırada kapan gene kaptı. Yani denemeye devam devamlı kontrol edip yakalayan alır.

birde AmazonTR harici bazı firmalarda kampanya yapmış. Bence kaçırdım diye üzülmeyin arama motorlarından , fiyat karşılaştıran yerlerden mutlaka arayın tarayın.

Cimri, ve Akakçe ve Epey siteri fiyat takiplerine alarm kurup beklesenizde bazen kampanya bitince uyarı geliyor, anlık olarak takip edip yakalayabilirsiniz.

Birde kredi kartı ile ödeyenler mutlaka bankaların bonus/promasyonuna baksın. Bir arkadaşım 150TL banka bonus u ile çok daha avantajlı cazip hale getirdi. Türkcell ve samsung da 4999a sattı 150 TL indirimle 4850 TL ye 50TL de bir kampanyadan daha faydalanıp 4800e getiren var.

buyrun bir örnek. arada çok fazla fişyat indirimi yok. Bu oynak dolar kurunda almak isteyen , kafasına uyan, baksın. ( telefonu kullanmadım ama aldırdığım birkaç arkadaştan çok memnuniyet yok genede kullanıma göre memnuniyet çok görecelidir. Kıstaslarına uyan alabilir)

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-s20-fe-256-gb-fiyati,874770164.html

Samsung Galaxy S20 FE Akıllı Telefon, 256GB, Cloud Red

Samsung Galaxy S20 FE (Çift SIM) 256GB Cloud Orange (Samsung Türkiye Garantili)

Samsung Galaxy S20 FE 256 GB - Kırmızı

Samsung Galaxy S20 FE Akıllı Telefon, 256 GB, Cloud Navy

Samsung Galaxy S20 FE 256 GB (Samsung Türkiye Garantili) lacivert

SAMSUNG Galaxy S20 FE Cloud Lavender 256 Çift SIM

@Guest-4h062020 @marcelor tag ledim ama sizle alakalı olmayabilir :P kusura bakmayın. konsantre olmadan okuyup alalacele yazıyıorum . Birilerinin işine yarasın diye

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-s20-fe-128-gb-fiyati,776073633.html

• Kuponla birlikte M51, S20FE 256GB ne kadara satılmıştı?

• quote:

Orijinalden alıntı: thelordof

Kuponla birlikte M51, S20FE 256GB ne kadara satılmıştı?

M21 fiyatı 2075tl

M51 fiyatı 3245tl

s20FE 256GB fiyatı 4740tl

• muzy16 kullanıcısına yanıt

Tamam hocam teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: muzy16

+ 1

şahsi fikrim , renklere takılmamak.

Zaten artık kılıfsız telefon kullanmak çok riskli. Malum arka kapak kısm cam vari. Sabun misali elde avuçta durmuyor. Malum birde kamera bölümleri çok büyük , çizilmeye, darbeye maruz. Ekranlar büyük çizlme olayı eskinin gorilla glasları gibi çok iyi değil , note3,note5 serisini cepte koruyucusuz taşırdım çizilmedi uzun süre, şimdikine nerdeyse tırnak değse iz bırakıyor çiziyor. Sağlamlık deseniz çok adi malzemeden yapılıyor artık amiral gemisi hissiyatı dahi yok birçok modelde.

Uzun lafın kısası istediğiniz renk yoksa da kampanyadan alın sevmediğiniz renk dahi olsa. Sonra kılıf alını şeffaf alsanızda onlarında hafişf renklileri var mesela ben ateş kırmızı aldım , değişik farklı renk şefaff ve mat ve buzlu vede tam kapatan renk , haftanın hergününe farklı renkli kılıflı yeni telefonuz olur.

buyrun burda süper kampanya ( ben maalesef TreNyol... dan aldıktan sonra instagram sayfalarında kampanyaya rastladım . Ama firmanın bana gelen özellikle zore kılıfları çok uygun fiyat ve gerçekten çok iyiydi. Tavsiye ederim.

https://www.instagram.com/katikaksesuar/?hl=tr

Renge takılma , fiyat uygunsa, istediğin m

arka ve modelse kaçırma

• Bende 500 TL link kupon ile S20 FE aldım. Isınma ve şarj memnun değilim diyerek aradım Amazonu 300 TL indirim daha yapalım kullanabilrseniz göndermeyin dediler 30 gün iade hakkı var dedim indirimi de kabul ettim telefon geldi 4500 e biraz bakayım en kötü iade ederim ama 256gb hafıza ve 8 GB ram olması çok iyi bu fiyata

• M51 den baska yok snapdragon islemcili samsung.Hem amoled hem snapdragon bir telefon bulmak lazim.İps lcd de exynos gibi pismanliktir bana gore

Bubarada s20fe ler exynos demi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musullu -- 28 Şubat 2021; 23:5:55 >
  • wipertok W kullanıcısına yanıt

Aman diyim editleyin, amazonu ulkeden kaciracak kivama getirirler. İyi niyeti suistimal edebilirler. Gerci telefonda sorun varsa yapiyorlarsa yapsınlar ama amazon boyledir, digerleri gibi kutu acilmis felan sorun cikarmaz.

• musullu kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle haklısınız amoled ekranlı telefonum bozulunca IPS bir model satın aldım çok pişmanım.
  • bittimi fırsat🤔

• Konu sayesinde m21 almıştım, 2090tl ye, teb bonus 50tl. Puan verdi 2040'a gelmiş oldu. M21 Bugün ANDROİD 11 güncellemesi aldı.

Amazon Prime, Seçili Samsunglar 500 TL indirimli, S20FE 256GB 4740TL
    Amazon Prime, Seçili Samsunglar 500 TL indirimli, S20FE 256GB 4740TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A.Bozoğlu -- 4 Mart 2021; 18:11:49 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.