Şimdi Ara

AMCAMLA YAŞADIĞIM HİKAYE - YENGEMLE BENDEN ŞÜPHELENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
11.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Gene bir gün amcamlara doğru gidiyorum işte, amcam aradı eve geç geliceğini söyledi. Amca dedim işte sen gelmiyorsan ben de erken gitmiyeyim. Sen geldiğinde haber et eve öyle geleyim napıcam evde tek ben dedim."Ooooo olur mu dedi yengen evde dedi,işte kek verir sana,oturursunuz" falan filan dedi ısrar etti. Ben de gittim eve yengem açtı kapıyı. Gel içeri dedi o da çok sevmezdi beni yani sonuçta ne kan bağı var ne bir şey. Kek falan da ikram etmedi. Sadece puding yapmış işte kendisi de şeker hastası olduğu için ayarlayamıyor tam. Kızgın bir şekilde yav dedi ben insülin iğnemi yapıcam sen de şu pudinge şeker at şekerini ayarla dedi. Tadına baktım falan ayarladım. Sonra geçtim salona oturdum. Az sonra amcam geldi, işte çay yaptık oturuyoz. Yengem dedi ki pudingler de çok güzel olmuş. Tadına yeğenin baktı tabi dedi, böyle bi bakış attı. Amcam da o sırada kanal d'yi açtı. Aşk-ı memnu oynuyordu, bihter pudingin tadına bakar mısın dedi. Behlül dudaklarına yapıştı. Sonra pudingin tadına öyle baktı. Ben de yengem de pudingi ağzımıza atmışız ağzımızın etrafı hep kakaoyken amcam bize döndü. İkimizin de ağzında puding var. Sonra bi an düşündü. Kanalı değiştirdi falan, ben de tedirgin olup bir kaç kere daha yengemle göz göze gelince evde sert rüzgarlar esti. Amcam hadi sen kalk geç oluyor dedi.

• Yapay Zekanın Yanıtı

Amcanla Yaşadığın Hikaye - Yengenle Bendenden Şüphelendi

Amcanla birlikte yaşadığın süre boyunca, yengenle aranızda bir takım şüpheler ortaya çıkabilir. Bu şüpheler, çeşitli nedenlerden kaynaklanabilir ve ilişkilerinizi etkileyebilir.

Yengenizin Şüphelerinin Nedenleri

• Güvensizlik: Yengeniz, amcanla olan ilişkinize dair güvensizlikler yaşayabilir.
    • Kıskançlık: Yengeniz, amcanla aranızdaki yakınlığa kıskançlık duyabilir.
    • Yanlış Anlama: Masumca yaptığınız bazı davranışlar, yengeniz tarafından yanlış anlaşılabilir.

Şüphelerin Etkileri

Yengenizin şüpheleri, amcanla olan ilişkinizi olumsuz etkileyebilir:

• Gerginlik: Şüpheler, aranızda gerilim yaratabilir.
    • Uzaklaşma: Yengenizle aranızda bir mesafe oluşabilir.
    • Çatışma: Şüpheler, zamanla çatışmalara yol açabilir.

Şüphelerle Başa Çıkmak

• Yengenizle Konuşun: Yengenizle açık ve dürüst bir şekilde konuşun. Şüphelerini anlamaya çalışın ve kendinizi savunun.
    • Amcanızla Konuşun: Amcanıza yengenizin şüphelerinden bahsedin. Onun desteğini alın ve konuyu birlikte çözmeye çalışın.
    • Sınırlar Belirleyin: Yengenizle sağlıklı sınırlar belirleyin. Bu, onun şüphelerini azaltmaya yardımcı olabilir.
    • Zaman Verin: Şüphelerin çözülmesi zaman alabilir. Sabırlı olun ve yengenize güveninizi kazanmaya çalışın.

Yengenizle olan şüpheleri aşarak, amcanla mutlu ve sağlıklı bir ilişki sürdürebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • O hikayelerden çok okuma.Bak, yaramamış sana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BLOOOOOK

• Yengemden bakışlarımı kaçırmak istesemde yapamıyor o bacaklarına bakıp duruyordum. Amcam kahveye gideceğini söyledi, yengen sana emanet diyip çıktı evden. 10 dakika sonra yengem sırdım ağrıyor masaj yapar mısın dedi bende kıramadım yapmaya koyuldum omuzuları o kadar güzeldi ki sürekli inlemesi de beni çıldırtıyordu.yengem bi ara kendinden geçti ve zebrani olup beni zindana attı bende yengemi güzelce rahatlattım ve terlediğim için duşa girdim benden sonra da yengem girdi. Çok yorulmuştuk ama güzeldi.

• Sen erotik dergiler de hikaye yaz. Buralarda harcamıyorsun. 3 5 kuruş kazanırsın hem

• sonuna zebani eklesen iyimiş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.