Şimdi Ara

Amd Ekran Kartım Yüzünden Ses Alamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler HD5570 Ekran Kartımvar Ve Bu Kart Seskartımı Harici Göstermiyor Ve Onboard Öyle Ama KArt Çıkartımda Bunlar Görünüyor Ve Ses Geliyor Aşagıda Resimler Var Yardımınızı Acill Bekliyorum İyi Forumlar

• onboard ses kartiniz bile biostan acik degil gorunuyor. Ekran kartinizi taktiginizda biostan ses karti acik mi bence buna bir bakin birde guc kaynaginiz yeterli mi bunu kontrol edin nedeni ise ekran kartinizi taktiginizda ses kartinizin tamamen ortadan kaybolmasi.
  • Güç KAynagım Gerçek 400Wolt Ve Biostan Baktımda Sesle İlgili Bişi Bulamadaım Da Dogrusu Overclock Yapmadıgım İçin Bios Sadece Format Atınca Kulanıyom :D
  • 400wolt diye birsey mi var? ya 400volt var ya 400watt var.
    Hd audio kismi enable olacak... zaten parcalarda belirsiz. forum kurallarini okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exeter

400wolt diye birsey mi var? ya 400volt var ya 400watt var.
    Hd audio kismi enable olacak... zaten parcalarda belirsiz. forum kurallarini okuyun.

İstersen Sana Anakart Modelide Söyllüyüm Anakart Kaynaklı Olabilirmi Acaba Önceden Böyle Bi sorun Yoktu P4M890-M7 TE İşte Herneyse 400 luk power :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan4411 -- 7 Temmuz 2012; 13:02:12 >
  • 400w marka soyler misin?
    Bana anakarti soylemenize artik gerek yok. audio ile ilgili kismi biosun icinde arayin.
  • quote:

400w marka soyler misin?
    Bana anakarti soylemenize artik gerek yok. audio ile ilgili kismi biosun icinde arayin.

Thermaltake Ben Bu Sitemi 200 Walt Ps İle Çaliştirdim Sorun Yok Yani Güç Kaynagı Konusunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan4411 -- 7 Temmuz 2012; 13:34:35 >
  • Arkadasim o zaman soyle diyeyim.. ekran kartini taktigin zaman neden ses kartini aygit yoneticisinde bile goremiyorsun acaba? makineyi calistirmaniz sıkıntı degil ekran karti ile birlikte sıkıntı yasamaniz sıkıntı diye biliyorum haksiz miyim?

Ekran kartinizi taktiniz. chipset driverinizi guncelleyin.
  • quote:

Arkadasim o zaman soyle diyeyim.. ekran kartini taktigin zaman neden ses kartini aygit yoneticisinde bile goremiyorsun acaba? makineyi calistirmaniz sıkıntı degil ekran karti ile birlikte sıkıntı yasamaniz sıkıntı diye biliyorum haksiz miyim?

Ekran kartinizi taktiniz. chipset driverinizi guncelleyin.

Abi Sana Zahmet Olacak Geneama Kusra Bakma Bulabilirmisin Acaba
  • google a anakartin modelini yazmak bu kadar mi zor?
    ilk gelen link uretici linki zaten. neyse hangi isletim sistemini kullaniyorsun?
    Herkese tek tek soru sormaktan bikmaya basladim... hadi hayirlisi.
  • quote:

google a anakartin modelini yazmak bu kadar mi zor?
    ilk gelen link uretici linki zaten. neyse hangi isletim sistemini kullaniyorsun?
    Herkese tek tek soru sormaktan bikmaya basladim... hadi hayirlisi.

Abi Yazdimda Bide Günceleştirmesini Bilsem Windows 7 Şimdi Ben Dogrusunu Yapamam Bozarım Felan Heç Gerigi Yok Satacam Zaten Durduk Yere Ses Gitti Ardaş Olacak İş Degil :D
  • up
  • kac bit... tek tek tek tek tek tek sora sora post oldu yaw.
  • quote:

kac bit... tek tek tek tek tek tek sora sora post oldu yaw.

Abi Ekran Kartım Atı 5570 128 bıt 1gb gddr3 ses kartı takıyom ne yüklüye biliyorum nede ses ala biliyorum ses kartı modeli s-link sl-4la bios da audio enable veya displade seçenegini bulamadım anakartım biostar p4m890 m7 te bu sorun yüzünden yeni pc alamiyorum :) evdekiler birini halletin yenisinide bozarsın diyorlar :( nolur yardımcı ol abi lütfen

• peki p4m890 in onboard ses karti yok mu neden tekrar pci ses karti alma ihtiyaci duydun?
  • quote:

peki p4m890 in onboard ses karti yok mu neden tekrar pci ses karti alma ihtiyaci duydun?

ses kartı var ses kartında ekrankartı sesis hdmı çakışmamı ne yapıyomuş ondan şuan işletim sistemim vista ultimate chıpseti yükledim olmadı :((((((((((((
  • Arkadasim ekran kartin yuklendigi anda ses kartin iptal oluyor. ya guc yetismiyor ya anakartin pci-e yuvaya taktigin anda ses kartini iptal ediyor.
  • quote:

Arkadasim ekran kartin yuklendigi anda ses kartin iptal oluyor. ya guc yetismiyor ya anakartin pci-e yuvaya taktigin anda ses kartini iptal ediyor.

abi hem onboard hem pcı çalışmiyor çük rahatlıkla yetiyor pc öle dei ama ab, sordum bi kanal vamış onlar açık kalırsa pinlermiş ondan aola bilirmiş ne yaptıysam realtek tanıtım ama hdmı olarak biosta ses kartı ile ilgili bişey yok :( ekran kartını çıkarırsam ses var ama bazı kişiler çakışma var diyolar
  • cakisma olsa en azindan ses kartini goruruz. ekran kartini taktigin anda ses karti iptal oluyor. Sen soyle iste sadece ati hdmi ses kaliyor ses aygitlarinda gerisi yok... unlem isaretli cikar cakisma olsa.
    biostada ses degil audio yada hd azalia falan olmasi lazim iyice bak.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.