Şimdi Ara

AMD Fiyat kırdı. Güncelleme! X2'ler 24 Temmuz'da indirilecek. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
0
Favori
4.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şükür yani sonunda...Zaten biras daha bekletse fiyat indirimi konusunda, millet hepden conroe beklemeye başlıyacaktı amd falan almıyacaktı kimse..Simdi gene talipleri çıkar 3-5
  • quote:

Orjinalden alıntı: Helldancer

Şükür yani sonunda...Zaten biras daha bekletse fiyat indirimi konusunda, millet hepden conroe beklemeye başlıyacaktı amd falan almıyacaktı kimse..Simdi gene talipleri çıkar 3-5

evet mesela x2 4400 yada x2 4600 modeli 250$ civarı olursa conroeye geçmem. aksi taktirde bay bay amd olur

bide şu var 23 temmuzdan itibaren intel 99$ a çift çekirdekli 805 modelini satacak
    intel yardıra yardıra gelio. amd nin conroelarla beraber yeniden fiyat indirmesi gerekebilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: unpop

oba fiyatlara bak super. ne conroe kalir ne monroe

Sen ne dediğinin farkındamısın?
  • Hayırlı olsun,e artık zamanı gelmişti değişikliğin iyi oldu....
  • Bence şu anlık fiyat/performans işlemcisi D930
    Ama eğer 3000+'de tr'de 60$'a satılırsa onuda alabilirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: LINEBACKER
    intel yardıra yardıra gelio.

yardın bizi gülmekten....
  • fiyatlar bu gidişle düşmeye devam ederse her odaya bi bilgisayar olur artık 2-3 yıl içerisinde
  • 3800+ işlemci 139 dolar, hemde sempron filan değil... pes..., yeni sistem alacaklara gün doğdu, 2. el satacakların fiyatları kuşa döndü.
  • Yarın bi adet kendime amd64 3000+ alıcam 114$+kdv.Rekabet iyice kızıştı $uan kullandıgım parçaları satmam lazım yoksa bu gidişle elimde patlayacaklar
  • Bu bahsedilen fiyatlar distributor fiyatları, yani son kullanıcı için üzerlerine biraz daha eklenmiş rakamlar olacaktır.
    Bir de bu işin önce yurtdışında yaygınlaşması ve sonra tr'ye yayılması filan en az 1 ay sürer.
    Ama yine de fiyat düşüşünün yaklaşık ne düzeyde olacağına dair bir fikir veriyor. 939'ları sempron fiyatına alabilmek iyi bi haber tabii
    Ama yine de conroe hala daha yüksek fiyat/performans sunuyor gibi gözüküyor gözüme!
  • benim işlemci öldü fiyata gider artık...
  • artık conroe hayattax2 almam ancak 3800x2 ti 150$ a satcak o zmn alırım tr fiyatı
  • ya teklileri geçin ya bende 3200 var aldım artık şemsiye olayı 3800 neden alıyım ki x2 ler ne alemde fiyatlar ne olacak 939 x2 lerin fiyatı düşecekmi bana bu lazım am2 önemli değil kimsede yok şu an zaten.
  • sanırım söylemiştim AMD ne yapacağını bilir, Conroe'nun o kadar düşük fiyata çıkacağını bile bile fiyatları öyle bırakamazdı herhalde
    Benchler arasında çok fazla fark var ama bakalım ona bi çare bulurlar inşallah
  • x2 3800+ 250 dolardan 1 kuruş inmez bence. en fazla can çatlasa 100 dolar indirim yaparlar.

Yoksa ben de zarar etmiş olurum. malum ondan var bende de.
  • Valla bana kalırsa bayagı geç kaldı abicim,
    ben bu piyasanın içindeyim ve su sıralar hem stoklara intel giriyor..! :D
  • türkiye indirimi ne zaman gelirki acaba.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LINEBACKER

quote:

Orjinalden alıntı: Helldancer

Şükür yani sonunda...Zaten biras daha bekletse fiyat indirimi konusunda, millet hepden conroe beklemeye başlıyacaktı amd falan almıyacaktı kimse..Simdi gene talipleri çıkar 3-5

bide şu var 23 temmuzdan itibaren intel 99$ a çift çekirdekli 805 modelini satacak
    intel yardıra yardıra gelio. amd nin conroelarla beraber yeniden fiyat indirmesi gerekebilir

Eğer dediğin gibiyse 99 dolar cok kelepir bi fiyat , artık ucuz cpu denince ilk akla sempron veya celeron değilde cift cekirdekli olan bir işlemci gelicek gözlerim dolmaya başladı sevinçten

Bu durumda Amd ye denilecek tek bi laf kalıyor;

Oynadığın oyun bir kenara dursun, kırdığın gaşşığa yazzık

Bilmeyen arkadaşlar için Gaşşık=kaşık(Ankara lılar bilir)

• quote:

Orjinalden alıntı: denoo

quote:

Orjinalden alıntı: Van_Helsing76

quote:

Orjinalden alıntı: By_EsKiYa

Fx Serisini'de 250 $ yapsınlar o zaman kapış kapış gider

yapmazlar.

Nasıl yapmazlar ya, amd yetkili bayisi yokmu yani?

olması yapacaklar anlamına gelmiyor.
    1000$'lık cpu'nun fiyatının türkiyede 250$'a ineceğini sanmıyom.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.