Şimdi Ara

AMD Sapphire HD7850 Hdmi-Out 'u Hdmi-in yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Demek istediğim bende amd sapphire hd7850 2 gb 256 bit var ve ben bunun hdmi çıkışını hdmi girişi olarak kullanmak istiyorum yani ben tabletimi hdmi girişiyle pcye takınca tabletteki görüntü pcye geçecek. Var mıdır öyle bir program.

• yok mu bilen
  • quote:

Orijinalden alıntı: ga57

Demek istediğim bende amd sapphire hd7850 2 gb 256 bit var ve ben bunun hdmi çıkışını hdmi girişi olarak kullanmak istiyorum yani ben tabletimi hdmi girişiyle pcye takınca tabletteki görüntü pcye geçecek. Var mıdır öyle bir program.

Cikis seklinde yapilmis bir portu programla giris yapamazsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

quote:

Demek istediğim bende amd sapphire hd7850 2 gb 256 bit var ve ben bunun hdmi çıkışını hdmi girişi olarak kullanmak istiyorum yani ben tabletimi hdmi girişiyle pcye takınca tabletteki görüntü pcye geçecek. Var mıdır öyle bir program.

yani kesin olarak program yardımıyla bile yapamaz mıyım
  • quote:

program değil de ara kabloyla falan olabilir yanlış anlamadıysam olayı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

quote:

yani kesin olarak program yardımıyla bile yapamaz mıyım

Yapamazsiniz alici degil cunku orasi

• Hic bir sekilde yapamazsiniz

• teşekkürler hepinize peki usbden almak için bir tane program var myphoneexplorer diye onun tarzı donmadan çalışan bir uygulama var mı usbden görüntü aktarımı için
  • HDMI yi usb ye çeviren bir alet var, gerisi program desteğinin işi. Büyük olasılıkla windows7 otomatik tanır. Çıktıyı da ekran kartınıza bağlı olan ekrandan alırsınız işte.

AMD Sapphire HD7850 Hdmi-Out 'u Hdmi-in yapmak

Tabletinizi hdmi yazan yere bağlarsınız, usb kısmını da klavye takar gibi takarsınız. Uygun bir program da var ise tadından yenmez. Windows otomatik tanıyamıyorsa para istemeye yüzü olmaz zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tugrul_512bit -- 24 Mart 2013; 18:42:16 >
  • tableti neden ekran kartına takmaya çalışıyorsunki. Sonuçta yanlış anlamadıysam monitöre tabletteki görüntünün gitmesini istiyorsun. Tableti direk monitöre bağlamayı dene görüntü gidermi bilmem ama böylesi daha mantıklı

• quote:

Orijinalden alıntı: srcnknselek

tableti neden ekran kartına takmaya çalışıyorsunki. Sonuçta yanlış anlamadıysam monitöre tabletteki görüntünün gitmesini istiyorsun. Tableti direk monitöre bağlamayı dene görüntü gidermi bilmem ama böylesi daha mantıklı

Hem tablet hem pc görüntüsünü aynı anda istiyor olabilir. Sanal pc gibi.
  • Monitörünüzde dvi girişi varsa ekran kartından dvi görüntü alın , hdmı tableti bağlayın.Dediğiniz şekilde imkansız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.