Şimdi Ara

Amerikadan gelen 3g 16gb 2.1 version at&t nasıl turkcellde kullanılabiliriz???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
963
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    başka bi programmı gerekli bilen yardımcı olabilirmi acaba?

• bu arada iphone pasaporta kayıtlı.
    imei sorunumuz yok yani....
  • Biraz forumu okusaydınız bu mesajı bile atmak zorunda kalmazdınız. 3G lerde Unlock yok, o opsiyonu JB sırasında çıkmasını beklemeyin. IMEI sorununuz yoksa, 50 USD civarına TURBOSIM ile telinizi kullanabilirsiniz. Ancak henüz 2.2 yapmayın, onun için biraz daha beklemeniz gerekecek.
  • iphone 3g unlock yapılamıyor. Sadece jailbreak yapabilirsin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: mabedimm

bu arada iphone pasaporta kayıtlı.
    imei sorunumuz yok yani....

2.1 ile uyumlu turbosim mevcut istersen sana temin edebilirim elimde fazla var
  • iPhone 3G yazılımsal sim kilidi kaldırma çok yakında

Bilindiği üzere iPhone 3G için yazılımsal olarak sim kilidi kaldırma söz konusu değildi. Bu bağlamda iPhone Dev Team sonuça çok yaklaştığı konusunda sevindirici haberler yayınlamakta. Bütün engellemeleri aşmayı başaran takım şimdi sim kilidi kaldıracak olan işlemleri otomasyon şeklinde kolay hale getiricek olan yazılım üzerinde çalışamalara başlamış…. Çıktığı anda size ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz..

kaynak:http://www.iphoneturkiye.org/

bende turbo sim var ama ben genede sim kilidin kırımalsın bekliyorum adamlar kırmış şimdi yazılımı yapsınlarda bizde faydalanalım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pilot23

iPhone 3G yazılımsal sim kilidi kaldırma çok yakında

Bilindiği üzere iPhone 3G için yazılımsal olarak sim kilidi kaldırma söz konusu değildi. Bu bağlamda iPhone Dev Team sonuça çok yaklaştığı konusunda sevindirici haberler yayınlamakta. Bütün engellemeleri aşmayı başaran takım şimdi sim kilidi kaldıracak olan işlemleri otomasyon şeklinde kolay hale getiricek olan yazılım üzerinde çalışamalara başlamış…. Çıktığı anda size ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz..

kaynak:http://www.iphoneturkiye.org/

bende turbo sim var ama ben genede sim kilidin kırımalsın bekliyorum adamlar kırmış şimdi yazılımı yapsınlarda bizde faydalanalım.

en kısa sürede kırmalarını çok istiyorum gerçekten çok bekledik allahtan turbosim ile idare edebiliyoruz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.