Şimdi Ara

amfi tavsiyesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
650
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

elimde stagg ga 20 dr var, overdrive kısmından memnun değilim, doğru düzgün ses veren birşey istiyorum.

Şu aşağıdaki vox valvetronix vt20+ olabileceğini düşündüm.

http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=13122&gid=642

sorum şu; bu fiyata daha güzel bir amfi var mı? almazsam pişman olacağım bir şey, yoksa dosdoğru gidip bunu alayım mı?

şu an elimdeki gitar, http://www.mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=5975&gid=1511

yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

• biraz pazarlık yapılarak o fiyata blackstar ht1r combo alınabilir... modelling istiyorsanız roland cube 20gx tercih edilebilir ama fiyatı sanırım 100 150 TL daha pahalı...

vt20+ de kötü bi amfi değil. cebimde tam 550 TL var hiç üstüne koyamam veya pazarlıklam mazarlıkla uğraşamam, bu paraya gidip bi tane alıcam işte diyen için en iyi amfilerden biri. Hatta bence en iyisidir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 5 Nisan 2014; 16:03:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: VendettA

biraz pazarlık yapılarak o fiyata blackstar ht1r combo alınabilir... modelling istiyorsanız roland cube 20gx tercih edilebilir ama fiyatı sanırım 100 150 TL daha pahalı...

vt20+ de kötü bi amfi değil. cebimde tam 550 TL var hiç üstüne koyamam veya pazarlıklam mazarlıkla uğraşamam, bu paraya gidip bi tane alıcam işte diyen için en iyi amfilerden biri. Hatta bence en iyisidir...

öneriniz için teşekkürler.

Ben böyle biraz iron maiden, avenged sevenfold çal(maya çalış)ıyorum. baya-baya acemiyim zaten, sadece aptal işe yaramaz amfilerle boğuşurken şevkimin kırılmasını istemiyorum

fiyatı aslında 2 katına da çıkarabilirim, ama olayı birazda 'tadında' bırakmak istiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.