Şimdi Ara

Anadolu Üniversitesi Kayıt Yenileme İle İlgili Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben bu sene işletme fakültesine yazıldım iyi hoş ama ne bir sınava gittim ne öğrenci kartımı almaya gittim.Yani bu sene hiç bir şey yapmadım.Ne internet şifremi biliyorum nede başka bişey ilk senenin başında para yatırdım.Şuan kaydım devam ediyor anadolu üniye ama bu sene üni sınavına girip bölüm değiştircem.Hatta üniversite değiştircem yani ayrılcam ama olurda bi kazara bişey olursa diye bununda durmasını istiyorum.GELEYİM SORUMA EĞER BEN KAYIT YENİLEME YAPMASSAM KAYDIM SİLİNİR Mİ ? YOKSA DİREK SINIFTA KALIR SENEYE DEVAM MI EDERİM DAHA HİÇ Bİ SINAVA GİRMEDİM İLK DÖNEMDE ZATEN SADECE ASKERLİĞİ TECİL İÇİN BU SENE ÖYLESİNE GİRDİM.BU SENE BAŞKA BİR ÜNİVERSİTEYE YAZILCAM AMA NE OLUR NE OLMAZ DURSUN BUDA DİYORUM.EĞER İSTEDİĞİM PUANI ALIRSAMDA KAYDIMI ALDIRCAM BU ÜNİVERSİTEDEN AMA ŞUANLIK DURMASI İYİ.KAYIT YENİLEME YAPMASSAM KAYDIM SİLİNİR Mİ SİLİNMEZ Mİ VEYA DİREK SINIFTA MI KALIRIM ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 4eVeRack

Arkadaşlar ben bu sene işletme fakültesine yazıldım iyi hoş ama ne bir sınava gittim ne öğrenci kartımı almaya gittim.Yani bu sene hiç bir şey yapmadım.Ne internet şifremi biliyorum nede başka bişey ilk senenin başında para yatırdım.Şuan kaydım devam ediyor anadolu üniye ama bu sene üni sınavına girip bölüm değiştircem.Hatta üniversite değiştircem yani ayrılcam ama olurda bi kazara bişey olursa diye bununda durmasını istiyorum.GELEYİM SORUMA EĞER BEN KAYIT YENİLEME YAPMASSAM KAYDIM SİLİNİR Mİ ? YOKSA DİREK SINIFTA KALIR SENEYE DEVAM MI EDERİM DAHA HİÇ Bİ SINAVA GİRMEDİM İLK DÖNEMDE ZATEN SADECE ASKERLİĞİ TECİL İÇİN BU SENE ÖYLESİNE GİRDİM.BU SENE BAŞKA BİR ÜNİVERSİTEYE YAZILCAM AMA NE OLUR NE OLMAZ DURSUN BUDA DİYORUM.EĞER İSTEDİĞİM PUANI ALIRSAMDA KAYDIMI ALDIRCAM BU ÜNİVERSİTEDEN AMA ŞUANLIK DURMASI İYİ.KAYIT YENİLEME YAPMASSAM KAYDIM SİLİNİR Mİ SİLİNMEZ Mİ VEYA DİREK SINIFTA MI KALIRIM ?

Harc yatirmazsan kaydin silinmez ama sinavlara giremezsin. Ogrencilik haklarindan faydalanamazsin. Sen kaydini sildirmedigin surece kimse kaydini silmiyor. Bu durumda tecil hakkindan da faydalanamazsin diye biliyorum. Sen yinede bir AOF Burosu ile gorusup kesin bilgi al.

• ben tecil ettirdim zaten askerliğe yolladım verdikleri kağıdı yani artık bişeyi kalmadı ama ben bu sene yapmasam bu kaydı sınıfta mı kalmış oluyorum direk sadece onu merak etmiştim ve öğrenci sayılmıyormuyum bunun yanı sıra ? :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.