Şimdi Ara

anakart servis sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen hafta Gigabyte anakartım arızalandı, bende "kont bilişimin" ve "bt servisin" sitelerinde anakartın seri numarasından sorgulama yapınca garantisin hala devam ettiğini öğrendim. Anakartı 2009 yılında goldpc den almıştım, direk oraya gittim tamir için, yetkili kişi bana anakatın garantisinin 2 sene olduğunu, bunu yollarsam bizim merkezimize gidecek ve sonra sana "garantisi bitti diye" yapılmadan geri yollancak dedi, çünkü gold faturaya bakıyor ve garantisi bunun 2 yıl diyor, ama kont bilişimde 3 yıl gözükyor garanti. Bende üstelemedim, adam zaten "kont bilişimin" kapandığını fakat "bt servisin" devam ettiğini söyledi. bende gün boyunca hem kontu hemde bt servisin numaralarını aradım ama cevap veren olmadı, mail attım 2 gün geçti onada dönen olmadı, adamların adresi belli direk yollayayım diyorum anakartı ama bu seferde telefonlarına bakmayan bir firmanın yerinde olup olmayacağından şüphe duydum.

Sizce ne yapmalıyım arkadaşlar ? Anakart öyle kutusunda yatıyor, geçen konuda açmıştım bunun hakkında zaten, sağolsun arkadaşlar orda da yardımcı oldular, yine önerilerinizi bekliyorum. eski konunun da bağlantısını koyayım buraya, ordaki arkadaşın biri sorunun ufak bir elektriksel olaydan dolayı olduğunu, bununda bilgisayarcı tarafından fazla maliyeti olmadan halledebileceiğimi söylemişti.

http://resim.donanimhaber.com/m_54075435/tm.htm

• Arkadaşlar yok mu bir fikir verecek olan ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.