Şimdi Ara

ANAKARTI ARIZALI ASUS NOTEBOOK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
530
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • modeli A6TC yurtdışından alındı anakartı arızalı ve yetkili servisi tamirine çok para istediği için satıyorum. anakartı dışında hiçbir problemi yok, bataryası halen 3 saate yakın gidiyor, yanında hediye gelen mouse ve çantasınıda vericem. kozmetik olarak 10 üzerinden 7-8 alır, ekranı mükemmel, sadece fan çıkışındaki ızgaralardan biri kırık. Ankara'dan elden verebilirim. özellikleri aşağıda. istediğim fiyat 550 tl.======> 500 tl. pazarlıksız son fiyat.

temsili resmi aşağıdaki linkten görebilirsiniz.
    http://www.teknotekservis.com/urunDetayi.php?id=28

ASUS A6Tc 15.4", AMD TurX2 TL52, 1 GB DDR2, 100 GB, 8xDVD, XP HOME BLUETOOTH, KAMERA

İşlemci : AMD Turion2 TL52
    Ekran : 15.4" WXGA TFT - 1280x800 GLARE EKRAN
    RAM : 1 GB DDR2 667 MHz (Max 2GB)
    HDD : 100 GB 5400 RPM
    Ekran Kartı : Nvidia Geforce GO 7600 256 MB EKRAN KARTI
    Genişleme Yuvaları : Wifi 802.11g, 1 x IEEE1394, 4x USB 2.0,
    Optik Sürücü : 8 x DVD-WR -- KAMERA -- BLUETOOTH
    Audio : AC97 S/W, Audio DJ
    İşletim Sistemi : Microsoft Windows XP Home RU
    Pil ve Pil Ömrü : Li-Ion 8 cell .3,5 saat
    Klavye : Q ingilizce/rusça
    Ağırlık : 2,85 Kg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavsin -- 25 Mart 2010; 21:26:21 >

• Ya kusura bakmayin da bataryaniz nasil 3 saat gidiyor tamam netbook olsa anlarimda sonucta notebook bunlarin sifirlari bile zar zor 3 sáati geciyor
  • ilanı yanlış yere açmışım fakat cevap vereyim. bataryadan çalışırken ekran aydınlatmasını bir miktar kısarak arka planda çalışan programlarıda kapattığımda 2,5-3 saat kullanabiliyorum. internet ve ofis programlarını bu süre içerisinde rahatlıkla kullanabiliyorum. oyun oynadığımda tabiki süre daha az olacaktır, ölçmedim. fakat oyun harici işlerimi rahatlıkla yapabiliyorum.
  • İkinci el bölümünü kullanınız lütfen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.