Şimdi Ara

and1 mixtape

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar elimde and1 ile ilgli birçok video var ve tüm mixtapeler isteyeneler msn adresimi eklesin konuşalım göndereyim and1 dışında rucker parkta var isteyenlere gönderilir

• Yaw bende and 1 ın 2005 yılı sezonunun 7. haftasından sonrası yok.Yani varda .rm uzantısında olduğundan indirmiyorum.Wmv halinde sahip olan var mı.Bu arada bende de 3 dvd lik and1,s.a.s., vs vs var.Ama isteyene nası göndericem onu bilmiyorum
  • kardeş onları geç and1 mixtape vol 8 izleyen var mı süper smaçlar var özellikle helicopter'ın inanılmaz smaçı var smaçtan sonra pota yerle bir oluyo inanılmazdı eğer sen o videoları göndermek istiyosan kargo ile yada çevrendekilere gönderebilirsin kardeşim sen nerde oturuyosun.ben izmirde eğer sende izmirde isen görüşelim..
  • Ben ordu da oturuyorum.Bu arada o smacı biliyorum.Pota nın camı patlıyo.Helicopter potanın hemen solundan geliyo hani.Hafif loş bi ortam.Potanın camı patlıyo onu diyosun sanırım.Bu arada karar verdim e-mule den indiecem.Bi tane de .rm converter bulurum sorun kalmas.Wmv formatına dönüştürürüm.Özledim helicopter in smaçlarını yaaaaaaaaaaa.Bu arada AO çok hoşuma gidiyo.Adam klas hareketler yapıyo.Syk Wit İt de iyiydi ama istikrarsız davrandı takımdan atıldı.İyi de oldu bence.Adam çok bencil oynuyodu.Gıcığım vardı ona zaten.
  • and1 mixtape nedir yafs?
  • And1 reebok un bir alt markasıdır ve and1 ın kendi streetball takımı vardır.And1 mixtape de bu takımın maçlarının görüntülerinin bulunduğu videolardır.
  • And 1 reebok un alt markasımı

ne zaman aldılar yaw
  • Git reebok a sor istersen.And1 ı normalde reebok bayiisinden alıyosun.Ama reebok un satışlarını durdurduğu için çoğu yerlere getirtmiyolar.
  • ewet o smaçtan bahsediyom harika demi ama bence en iii oyuncular skip ve bone collector
  • Yaa Skip zaten efsanedir adam nba da oynuyo.Benim en çok sevdiğim üzlü AO Pharmacist ve helicopter.
  • ewet bencede pharmacist harika çok harika hareketleri var 2005'te rucker park maçını izlemiştim karşınsındaki herif maymuna dönmüştü inanılmaz bone collector'de öle karşısındaki rakibi yerin dibine sokuyolar süper megaoyun sen nerelisin benim msn ekle sohbet edelim takılırız öle ok k.i.b
  • Benim msn armagan90@hotmail.com görüşürüz ben hep msn de oluyorum genelde.Bu arada ben ordu da oturuyorum.
  • ya bende de var biras ama su and videolarını bende stiyorum biri ben le takas seklinde yada yol masrafı benim olmak kaydıyla gönderse bana da olurmu ayrıca msn de gokhanmcgrady@hotmail.com ekley,nde niyeti olanlarla msn den acık ve rahatca konuşalım
  • arkadaşlar bana and1 mix tape müzikleri lazım sahip olanınız varmı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.