Şimdi Ara

Android Herzaman Sadece Bir kere sorunuuı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
25.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Android telefonumla birşeye girdim seçenekler çıkıyor karşıma hangi programla açmak için ben programı işaretledim herzamana basım ama herzaman onunla açmak istemiyorm nasıl düzeltirim inş anlatabildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Android'de "Her Zaman Sadece Bir Kez" Seçeneğini İptal Etme

Bazı Android uygulamalarında, bir işlemi gerçekleştirdiğinde "Her Zaman Bununla Aç" seçeneğiyle karşılaşırsın. Bu seçenek, seçtiğin uygulamayı otomatik olarak kullanarak benzer işlemleri gerçekleştirmek için izin verir. Ancak, fikrini değiştirirsen veya başka bir uygulama kullanmak istersen bu seçeneği iptal edebilirsin.

"Her Zaman Bununla Aç" Değiştirme

"Her Zaman Bununla Aç" seçeneğini değiştirmek için şu adımları izleyebilirsin:

1. Ayarlar uygulamasını aç.
    2. Uygulamalar ve bildirimler seçeneğine git.
    3. Uygulamalar listesinde, "Her Zaman Bununla Aç" seçeneğini değiştirmek istediğin uygulamayı bul.
    4. Uygulamaya dokun ve Varsayılan olarak ayarlandı seçeneğine git.
    5. Her Zaman Bununla Aç seçeneğinin işaretini kaldır.

"Her Zaman Sadece Bir Kez" Seçeneğini İptal Etme

"Her Zaman Sadece Bir Kez" seçeneğini iptal etme seçeneği, uygulamadan uygulamaya değişebilir. Ancak, genellikle şu adımları izleyerek iptal edebilirsin:

1. Uygulamayı başlat.
    2. "Her Zaman Sadece Bir Kez" seçeneğini görene kadar bir işlem gerçekleştir.
    3. Seçenek göründüğünde, İptal düğmesine dokun.

Önemli Not: "Her Zaman Sadece Bir Kez" seçeneğini iptal etmek, "Her Zaman Bununla Aç" seçeneğini iptal etmekle aynı şey değildir. "Her Zaman Sadece Bir Kez" seçeneğini iptal etmek, uygulamayı belirli bir işlem için geçici olarak kullanmanı sağlar, ancak "Her Zaman Bununla Aç" seçeneği iptal edilmez.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Ayarlardan uygulamalara girin. Söz konusu uygulamayı bulun (her zaman bununla aç olarak işaretlediğiniz uygulama) ve üzerine tıklayın. Açılan ekranı incelediğinizde ''VARSAYILAN OLARAK BAŞLAT'' diye bir kısım göreceksiniz. Bu kısmın hemen altındaki ''varsayılanları temizleye'' tıklayın.
  • akay635 A kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim çok mutlu ettin beni çok teşekkür ederim :)
  • M.K.A Askeri kullanıcısına yanıt
    benim de aynı sorun ama varsayılanları temizle olmuyor onu nasıl yapacam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.