Şimdi Ara

Android market ve googlemaps erişim sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar benden başka android market ve maps uygulamlarna eriim sorunu yaşayan varmı. ben bunlara ne wireless den nede 3G den bağlanabiliyorum.
    Bu son yasaklarla ilgisi olabilirmi?

• son yasaklar yüzünden erişim sorunu var zaten. benim de açılmıyo hiç bi google uygulaması
  • htc hd2 google maps açıyorum.
    yükleniyor diyor konum bilgisi ama ulaşamıyorum.
    bu arada dms lerimde 208.67.222.222 208.67.220.220 dir.

son kararlarla ilgili bir sorunmu bu acaba yoksa genel bir sorunmu?
  • şu an market bi çalışıyo bi gidiyo. google maps çalışmaya başladı hatta google navi de çalışıyor onla beraber.gmail de düzeldi.
  • Ben google hesabıma kayıt olamıyorum. O yüzden hiçbir google app kullanamıyorum..
  • bende iki gündür market çalışmıyor,google maps da yine aynı şekilde..
    Bu son yapılan yasaklama canımızı okudu valla
  • Bende de marketle youtube bi gdio bi gelio ben 156.154.70.22 156.154.71.22 dns kullaniyorum
  • Desirede bende calismiyor Allah Allah
  • anlaşılan google maps ve android sisteminin serverlerini değiştirine kadar böle askıda kalacağız. Sırf bizim için böle bir işe girşeceklerini sanmıyorum. androidi olanları yaktılar. halbuki motorola milestonumu alalı daha 1 hafta olmuştu.

Akadaşar, android sistemli telefon üreticilerine bu bilgilendirmeyi yapsak acaba bu durumun düzeltilmesi hakkında bişi yaparlarm?
    HTC samsung dan başka ne markalar var?
  • Bende de aynı şekilde. Bir çalışıyor bir çalışmıyor. HTC Desire DeFroST 0.6 + LauncherPro
    DNS 208.67.220.220 ve 208.67.222.222
  • telefonu geçtim bilgisayardan android resmi sitesi bile açılmıyor ki. market, maps, google contacts, calendar hepsi çökmüş durumda. ha arada gelip gidiyodur ama neye yarar. youtube, last.fm, shoutcast zaten kullanılamıyordu. wi-fi de bi şekilde olsa da bunlar 3g ye geçince çalışmıyordu. onca güzel shoutcast radyo uygulamaları var ama biz kullanamıyoruz. telefon defterimi google'dan çekemiyorum. uygulama dükkanından uygulama kuramıyorum (ki bu market de çalışsın diye bir sürü takla attık). hiç biri çalışmıyor. bir hiç için. yazıklar olsun!
  • İnternetin içine ettiler resmen
    Androidli telefonda kullanamayacağız artık.
  • oyunuzu çöpe attığınızın farkına yeni mi vardınız Durmak yok istikamet İran Yola Devam
  • dün bakandan açıklama geldi.google türkiyeti takmadığı için cazlardırmışlar aslında. haberi iyice araştırsanız youtubeyasağının da nereden geliğini öğrenebilirsiniz. aslında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı nında tam olarak sorumlu tutmak yanlış.mahkeme karaını uyguluyorlar sadece. sonuç olarak beklemekten başka çaremiz yok.
    Bakıyorumda şu anda yurtdışı haber sitelerinde türkiye lehinde/aleyhinde bir sürü haber/yorumlar oluyor. ama savunabiliyoruz en azından elimden geldiğince cevap yazmaya çalışıyorum.malum video sitesindeki savunma hakkımızı elimizden aldıklarından sanırım haberleri yok. sanki yasaklarınca olay ortadan kalkıyor.Birinin bu durumu onlara açıklaması gerek. Bir çok yere mail attım. bakalım cevap bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.