Şimdi Ara

Ankara'da kalcak yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, durum şu ki Temmuz ayında staj için bir ay boyunca Ankara'da kalmam gerekiyor ama bir ay boyunca kalabileceğim ucuz ve düzgün bir yer bulmakta zorlanıyorum. Misafirhane, yurt uygun olursa hotel falan da olabilir. Tavsiyesi olan var mı ? Teşekkürler şimdiden.

• aynı sıkıntıyı bende çektim.2 ay önce kadar ankaradaydım.ne öğretmenevi ne turizm otelcilik mi ne onun oteli hepsi dolu.bi hafta sonraya flan ayarlayabilirsin belki şimdiden sorarsan.bide ulusta pansiyon önerdiler ama merkeze uzak oluyo.ucuz ama merkeze gidip geleceksen o parayıda yola veririmişsin.
  • Güvenparka çadır kur gardaş.

Staj bölgesi nerede ?
  • şimdiden bir uygulama oteli yada devlet kurumlarından birinin misafir hanesini ayarlamaya bak.
  • Staj bölgesi macunköy metro durağının dibinde. O nedenle metro hattına yakın herhangi bir yer olabilir. Merkeze gitmek çok dert değil zaten haftasonları çıkabilirim ancak. Devlet kurumlarının misafirhanelerine baktım fakat internette bir şey bulamadım.
  • macunköy metro istasyonunda yada aselsandamı yapcan stajı
  • Evet aselsanda. Bolca servisi var o yüzden ulaşım da çok sorun olmaz sanırım.
  • olmaz zaten metro dibinde ankaranın her yerine en azından kızılaya gittinmi her yerine rahtça gidersin tanıdığın kimse yokmu devlet kurumlarında çalışan onlar sordursun misafirhane işini öyle bulabilirsin uygulama otellerinde unutma. Ayrıca bende aselsana yakın oturuyorum bi sıkıntın olursa yardımcı olmaya çalışırım.
  • Up'dullah
  • http://www.otmlankara.k12.tr/index.php?page=19

eğer burda yer bulabilirsen heryere yakın ve ankaray var yanında fiyatları tabi uyarsa.

yada dikmende imkb otelcilik lisesi var oraya bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karasimsek06 -- 3 Haziran 2011; 3:05:03 >
  • turizm otelcilik okullarının uygulama otellerine bak
  • Umarım bulabilirsin hocam. Eğer İzmit'e işi düşecek olursa misafirim olabilir
  • benim arkadas aselsanda yapti staji, 15 un boyunca tek yaptigims ey pc lere format atmak oldu diyo
  • coachsurfing diye bi site vardı, dışarıdan gelecek insanlara evini açabilecek durumu olanlar oraya ilan veriyordu.belki oradan bulabilirsin.yurt içi/yurt dışı)
  • Burayı buldum geceliği 15 lira dediler banyolu oda. Banyo ortak olursa 10 liraymış. Çamaşırhane ücretsiz yazın açık, yer de sorun olmaz dedi ilgili kişi. Bir ay için uygun gibi duruyor. Bilgisi, anısı olan var mı burayla ?

http://www.atacagyurdu.com/index.html
  • Ben de eylül ekim ayında evsizim ankarada. yurt çıkmasını bekleyeceğim. Atacağ yurdunu aradım şimdi. Geçici kalabiliyoruz ve evet 10-15 lira dedi. Seçeneklerim arasında bu var şimdi, başka bi yer bulamazsam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.