Şimdi Ara

Ankara Hukuk vs Boğaziçi Psikoloji

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Birbirine göre artıları eksileri nelerdir? Araştırdım, ama bir de size danışmak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bence ikisi de kaliteli bölüm ve üniversiteler ikisi arasında kaldıysan mutlaka ilgi alanına göre bir seçim yap yani en basitinden seni anayasa kurallar davalar mi mutlu edecek yoksa ruh bilimi insan davranışlarını incelemek mi iyi hissettirecek buna karar ver gerisini düşünme derim ben

• Ne istediigine bagli.ilgili degilsen psikolojide bogulabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rotarian

Ne istediigine bagli.ilgili degilsen psikolojide bogulabilirsin.

Felsefe ve psikolojiyi seviyorum. Ancak çevremdeki insanlara bunu deyince garip garip bakıyorlar bana. Ve ailemle paylaşamıyorum bu konuyu. Hep şu soru :mezun olunca ne yapacaksın? Kafayı yiyeceğim.

• Psikolojide gelecek hakkında kimse kesin bir yorum yapamaz.Ama ilgiliyse psilokoloji okumaktan zevk alırsın bence diğer arkadaşlarınında yorumlarını oku ona göre tart biç karar ver çok önemli bir yol ayrımına gelmişsin çünkü ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pend0s

Psikolojide gelecek hakkında kimse kesin bir yorum yapamaz.Ama ilgiliyse psilokoloji okumaktan zevk alırsın bence diğer arkadaşlarınında yorumlarını oku ona göre tart biç karar ver çok önemli bir yol ayrımına gelmişsin çünkü ..

Haklısın. Aslında bir sıkıntı da son bir ay hukuk okuyacağım diye sayısaldan eşit ağırlığa geçtim. Zar zor oldu bu. Sıkıntı da psikoloji demekte aileme. Kalpten giderler herhalde. Yoksa ben zaten ilgiliyim psikolojiye.
    Fen sınavına girmekle de hata ettim. Çünkü tıp gelme ihtimali yüksek. Sürekli sıkıştırıyorlar beni tıp tıp diye. Anlayacağın işler karışık.

• quote:

Orijinalden alıntı: nediriyimneolu

quote:

Orijinalden alıntı: Pend0s

Psikolojide gelecek hakkında kimse kesin bir yorum yapamaz.Ama ilgiliyse psilokoloji okumaktan zevk alırsın bence diğer arkadaşlarınında yorumlarını oku ona göre tart biç karar ver çok önemli bir yol ayrımına gelmişsin çünkü ..

Haklısın. Aslında bir sıkıntı da son bir ay hukuk okuyacağım diye sayısaldan eşit ağırlığa geçtim. Zar zor oldu bu. Sıkıntı da psikoloji demekte aileme. Kalpten giderler herhalde. Yoksa ben zaten ilgiliyim psikolojiye.
    Fen sınavına girmekle de hata ettim. Çünkü tıp gelme ihtimali yüksek. Sürekli sıkıştırıyorlar beni tıp tıp diye. Anlayacağın işler karışık.

Hayat senin hayatın çok dikkatli olmalısın.Üniversiteye gittiğinde ben ne yaptım dememek çok önemli ya karşına alıp ciddi ciddi konuşacaksın eğer işe yaramayacağını düşnüyorsan tavrını koyucaksın başka yolu yok gelecek senin.İlerde üniden mezun olunca içinde ukte kalınca hatırlarsın 4 sene öncesini ben ne yapmıştım diye ! dediğim gibi çok ciddi bir yol ayrımına gelmişsiniz ..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.