Şimdi Ara

Ankara KÖtü mekan deneyimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ankarada en iyi mekanlari cok iyi yazmissiniz. Ben de en koktu mekanlara ornek yazacam. Kazim karabekir caddesinde UK KEKO restoraninda yasadigim tecrube dillere destan idi.

Ailemle geldim. Otoparkcilarla basladi kotu deneyim. Yaklasimlari cok kaba ve nahoştu. Kapıdakı görevli ise iyi karşıladı. Rezervasyonumuz olmasina ragmen masayi baskasina vermisler. 2-3 dakika bize masa begendirmeye calistiktan sonra oturduk. Biz cocuk oyun alanina yakin ayirtmistik, keko lokantasi çalışanı uzak bir masaya yerlestirdi. Sonra ayakkabisiz girilmesi gereken alan o kadar kirliydi ki ayakkabi ile dahi cocugumu gonderemedim alana. Keko restorani cok genis bir alan fakat cocuk oyun alani hem cok pis hem de kutu kadar.

Garsonu cagirip siparisi verdim, bir de oyun alaninin hijyene aykiri oldugunu lutfen bu yetkililere iletin dedim. Siparis gelmeden bir beyefendi geldi. Keko restoranin sahibiymis. Durumu izah ettim. Dinledi haklisiniz dedi. Size icli kofte soyluyorum dedi. Istemiyoruz dediysem de israr etti.

Neyse yemek aşamasına geçtik. Yan masalardaki tipler gazino pavyon kadınları ile oturanlardı. Yuksek sesle konuşmaları masamıza kadar geliyodu. Çok rahatsız oldum. Bir an önce yiyip klakalım dedim.

Karışık söylemiştik , hyatımda yediğim en kötü kırmızı eti orada yedim. Tavuk kısmı ise çok güzel fakat patlıcan kebabı ve ızgaralar ne eti olduğu belli değildi. Çiğneyemiyosunuz.

Neyse hesap istedim. Geldi . Bir baktım su 4 lira. Masamıza iki tane geldi. Birini kullandık diğeri açılmadı . Ama iki su girmiş keko nun garsonu. Bir de içli köfte yazılmış hesaba. Aman dedim bir an önce çıkayım. Hesabı ödedim hiç ses etmedim. 3-5 lirayı konuşmayım dedim.

Dışarı çıkarken keko lokantasının sahibinin oturduğu masanın yanından geçiyodum. Kekonun sahibi beni gördü. Afiyet olsun. Iyı aksamlar dedi kibarca elimi sıktı. O biraz gönlümü aldı. Çıkıp arabayı istedim. Çocuğun oyuncağını unutmuşuz. İçeri girip alayım dedim. Kasaya gittim keko nun sahibi " çocuk alanı kirliymiş de bilmem neymiş .... .... ... O zaman gıt kreşe ..... " diye birine bizi çekiştirdi. Çıkarken bize ayağa kalkan adam arkamızdan veryansın etti.

Duymamazlıktan gelip oyuncağı istedim. Garsonu gönderdi. Baktı. Oyuncak yok. Dedim Barbaros çık canını kurtar bırak oyuncak kalsın. Hemen kendimi dışarı atıp kurtardım.

Ailece Kazım Karabekir caddesindeki Keko Restorana gıtmek isteyenlere bu deneyimi insanlık görevi olarak paylaşıyorum ha gazino pavyon sonrası gitmek isterseniz bunu da siz bilirsiniz. Vesselam.

Keko nasıl bir yer diye merak ediyorsanız, bırakın o merak içinizde kalsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barbarossa18 -- 16 Temmuz 2017; 12:08:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okumadım ama kızılaydaki %95 mekanlardan uzak durun.Kızılayda bi masabaşı restoranın müşteri ilişkileri iyi.Gerisi çöp.Ben kızılayda mekana gitmem.Sadece arkadaş zoruyla gidiyorum.O da zorunda olduğum için
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenBayLouise

okumadım ama kızılaydaki %95 mekanlardan uzak durun.Kızılayda bi masabaşı restoranın müşteri ilişkileri iyi.Gerisi çöp.Ben kızılayda mekana gitmem.Sadece arkadaş zoruyla gidiyorum.O da zorunda olduğum için

saçmalamışsın kardeşim. bu konu böyle olmaz. yaşadığın meseleyi anlat.
  • Arkadaşımın ısrarı üzerine ve ismi duyulmuş bir mekan diye gittik kesinlikle berbat bir yer.Vale ile işim olmadı arabayı kendim park ettim ona yorum yapmayacağım.Ortam konusunda haklısınız pavyon sonrasında çorba içmelik bir mekan.Kesinlikle aile ile gidilmez! Garson baştan savma sipariş aldı neden geldiniz ki? der gibi.Karışık ızgara siparişi verdik tavuk ve kuzu şiş güzeldi ama gel gelelim adana ve patlıcan kebabı tam bir rezaletti. Hayatımda yediğim en kötü adana ve patlıcan kebabı desem yalan söylemiş olmam. Et lastik gibiydi ve içinden bolca kıkırdak çıktı. Yanında gelen mezeler fena değildi. Fiyat konusunda arkadaşın da dediği gibi 1 lt su 4TL karışık ızgara 40TL içeçek almadığım için fiyatlarını bilmiyorum. Yemekten sonra künefe söyledik onu da beğenmedim hazır dondurulmuş künefeler bile daha iyi... Sonuca gelirsek ben memnun kalmadım kimseye de tavsiye etmem birdaha da gitmem. O kadar övenlere de anlam veremedim hatrı sayılır miktarda para bayılıyorsun ve aldığın hizmet gerçekten kötü.

• Bir yaninda ÖzUrfalı var. bir de orda denedik ailece. Aradaki fark Bodrum ile Ayaş'i karşılaştırmak gibi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Labebe diye mekan vardı. Arkadaşlar acayip övdüler yok şöyle güzel böyle güzel. İki arkadaş gittik bayan yoksa alamayız dediler. Benim tepe attı. Sanki gece klubüne geldik. İki shot atacaktık tüm akşamım zehir oldu.
    Birde Kurtuluş Maxiroll ilk başlarda iyiydi sonra dandik ürün yapmayabaşladı . İçeri giripoturun kimse niye geldin filan demez sipariş almaz garip bir mekan.
  • Kazim karabekirdeki Keko restoranda gordugum mmanzara icler acisi. Sahiplerinin de dini butun oldugunu soyluyolar. Mescide giden merdivede izmaritler ve kuller dokulmus.

Aslinda resim kendini anlatiyo. Bisey yazmiya gerek yok bile.
     Ankara KÖtü mekan deneyimleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yuholsun -- 27 Temmuz 2017; 21:46:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.