Şimdi Ara

Ankara Ön Cam Çizik Giderici Uygulaması Yapan Yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
2
Favori
7.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Aracımın ön camı kılcal çiziklerle dolu hatta önceki sahibi hep aracı sert fırçayla yıkamış olmalı ki 3 yıllık araba heryeri kılcal çizikler hareler içinde. Birde siyah araç kılcal çizikler çok belli. Tüm araç Hare içinde.

Ama asıl sorun ön camda iyi durumda değil çok fazla kılcal çizik var çok derin değiller yüzeyseller ama beni güneşte ve gece rahatsız ediyor ve moralimi bozuyor net bir camım net görüşüm yok.

Sanırım bu ön cam çizik giderme işinin sırrı SERYUM OKSİT miş. Acaba Ankarada bu işi yapan uygun fiyatlı bir yer varmıdır? Destek istiyorum. Hiç bulamadım sürekli ürünler vs paylaşılmış ama kendim uygulama yapacak bir durumum yok.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi romsage -- 14 Eylül 2018; 22:50:5 >

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ankara'da Oto Cam Çizik Giderme Uygulaması Yapan Yerler

Ankara'da aracınızın ön camında oluşan çizikleri gidermek için profesyonel hizmetler sunan işletmeler bulunmaktadır. "Oto cam çizik giderme Ankara" veya "cam çizik giderme Ankara" anahtar kelimelerini kullanarak arama yapabilir, bu işletmelerin listesine ulaşabilirsiniz.

Seçtiğiniz işletmeler, "seryum oksit Ankara" gibi özel ekipmanlar ve teknikler kullanarak ön camınızdaki çizikleri giderir. Bu işlem, "oto cam çizik tamiri Ankara" olarak da bilinir ve araç camındaki çizikleri gözle görünmez hale getirmeyi amaçlar.

İşletmeler ayrıca "araç on cam çizik giderme Ankara" hizmeti de sunarak, aracınızın arka veya yan camlarındaki çizikleri de giderebilirler. Çizik giderme işleminin ardından camınızdaki görüş kalitesi önemli ölçüde artacaktır.

Ankara'daki oto cam çizik giderme işletmelerini araştırırken, müşteri yorumlarını okumaya özen gösterin ve güvenilir ve deneyimli bir işletme seçmeye çalışın. Uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet sunan işletmeleri tercih ederek aracınızın ön camını çiziklerden arındırabilir, güvenli ve net bir görüş elde edebilirsiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Merhaba urun bende mevcut uygulama yapiyorum, fakat caminizdaki cizik durumu nedir bilmiyorum :)

Ragip tuzun cad no113 yenimahalle
    Custom Remap

Alican yigit
    0505 554 1919

Arkadaşlar ürünü kendi aracım için getirmiştim ve kalanıda iş görülsün diye burdan gelenlere uyguladım.
    ürün bitmiştir ve uygulama yapmamaktayım.
    www.instagram.com/ankaracamfilm
    Orjinal Amerikan Cam Filimleri için ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acypower -- 17 Mart 2020; 13:59:36 >
  • Kaskoların yılda 1 kez cam değişimi hasarsızlık bozmuyor genelde. Bakın sizin kaskonuzda öyleyse camı kaskodan değiştirin sıfır cillop cam ile bence.
  • acypower A kullanıcısına yanıt

yapıyormusunuz hala bu işlemi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.