Şimdi Ara

Ankaralı olan arkadaşlar yardım edebilirmi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
12.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Esenboğa hava alanına en yakın Avm hangisi ? Ve nasıl uluşabilirim bilgisi olan varmı?

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ankaralı Arkadaşlara Yardım: Esenboğa Havalimanı Yakınındaki AVM'ler

Ankara'da ikamet ediyorsanız veya şehri ziyaret ediyorsanız ve Esenboğa Havalimanı yakınlarında bir alışveriş merkezine ihtiyacınız varsa, doğru yerdesiniz. İşte Esenboğa Havalimanı'na yakın ve en popüler alışveriş merkezlerinden bazıları:

• Ankara Optimum Outlet: Havalimanına sadece 5 dakika uzaklıkta yer alan Ankara Optimum Outlet, 120'den fazla mağazasıyla en büyük ve en yakın alışveriş merkezlerinden biridir.
    • Taurus AVM: Esenboğa Havalimanı'na 10 dakika mesafede bulunan Taurus AVM, çok çeşitli mağazalar, restoranlar ve eğlence seçenekleri sunar.
    • Gordion AVM: Havalimanından yaklaşık 15 dakika uzaklıkta yer alan Gordion AVM, lüks mağazalar ve uluslararası markalar dahil olmak üzere çok çeşitli seçeneklere sahiptir.
    • Panora AVM: Esenboğa'ya 20 dakika mesafede bulunan Panora AVM, alışveriş, yemek ve eğlencenin mükemmel bir karışımını sunar.

Esenboğa Havalimanı yakınlarındaki bu AVM'ler, ister uçuşunuz için zaman öldürmek isterse şehrin sunduğu olanakları keşfetmek için idealdir. Keyifli ve verimli bir alışveriş deneyimi için bu alışveriş merkezlerini ziyaret etmeyi unutmayın.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • Forum Ankara var ama ulaşımi bilemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En yakını Forum Ankara diye biliyorum yaklaşık 20KM var. Taksi harici gidebileceğini sanmıyorum. Öbür türlü işkence olur.

• Nerdesin

• yyildirayy kullanıcısına yanıt
    İstanbuldan ilk defa ankaraya gidicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___General___

En yakını Forum Ankara diye biliyorum yaklaşık 20KM var. Taksi harici gidebileceğini sanmıyorum. Öbür türlü işkence olur.

Cepa avmye nasıl ulaşabilirim hocam? Çok mu uzak metro vs geçermi
  • Cepa avm icin metroya binip odtu duraginda inmelisin.

• Neyle gideceğine bağlı araba varsa forum ankara çevre yolundan 5 dakikalık mesafede. Belko otobüslerine binersen kızılaya gidersin Kızılay AVM var en fazla yarım saat sürer ki yarın YGS var trafik yoğun olur. Aştide inersen az bir yürüme ile Next Level ve Armadaya gidebilirsin.
  • Valla oralarda ulaşım sıkıntı hele bilmedigin yere daha sıkıntı biraz fazla tutar ama taksi temiz olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chucky4K

İstanbuldan ilk defa ankaraya gidicem

Hava alanı ankaranın çok dışında, öyle yakınlarda avm bulamazsın

Havaş araçları ile merkeze gelmen lazım

Öyle İnternetten anlatılacak olay değil yani

• Sen tam olarak nereye/nerelere gitmek istediğini ve bütçeyi vurgula daha iyi yardımcı oluruz
    İstanbul'dan gelince Esenboğa'dan taksiye filan binme, bin havaalanı otobüslerine in merkeze ordan sonra istediğin yere taksiyle git, eğer pik saatte gelmeyeceksen gideceğin yerlere otobüs/minibüs/metro kullanabilirsin..
  • ne cepası ya Ankmall var antares var bilmeden yorum yapmayın
    kardeşim bir havaşa stadın orada in metroyu sor oradan ankamalle nasıl giderimde rahat bir şekilde gidersin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chucky4K

quote:

Orijinalden alıntı: ___General___

En yakını Forum Ankara diye biliyorum yaklaşık 20KM var. Taksi harici gidebileceğini sanmıyorum. Öbür türlü işkence olur.

Cepa avmye nasıl ulaşabilirim hocam? Çok mu uzak metro vs geçermi

Esenboğa'dan mı avm ye gideceksiniz yoksa Esenboğa'ya yakın avm mi arıyorsunuz ?
    Cepa şehrin öbür ucunda çünkü :)

Edit: İstanbuldan geleceğinizi belirtmişsiniz. Arkadaşların da dediği gibi Havaş'a binin. Takribi 8TL idi sanırsam. Aşti'de inip Ankaray'a binin ve Kızılay'da inin. Sonrasında uğraşmak istemiyorsanız taksi, para harcamak istemiyorsanız metroya binin :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Aslan. -- 13 Mart 2016; 16:05:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam havaalanından çıkın. Aşti otobüsüne binin 8tlye. Aştide ankaray a binin kızılay da inin. Orda koru metrosuna binin metrodan çıkmadan. Odtüde inin merdivenden yukarı çıkın sol taraftan çıkın anayola dönün sola gidin üst geçitten karşıya geçin karşınızda cepa. Ben hep böyle yapıyorum öğrenci kartıyla 10 tl.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeşim cepa uzak çok zor gitmen bu birincisi
    forum dediğin yer ancak arabayla gidilir taksiyle 50 lira falan yazar bu ikincisi
    ankamalle gidebilrsin havaşa binerek tam önünde inersin geride karşıya binip geçersin esenboğaya gidersin.
  • Metro durakları avm listesi de
    Eryaman taraflarını saymazsak.
    Akköprü-ankamall
    Kızılay-kızılay avm
    Söğütözü-nextlevel armada
    ODTÜ-kentpark cepa
    Çayyolu-gordion
    Koru-15 dükalık yürüyüş ile arcadium

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam kız arkadaşım yeni taşındı oraya oda bilmiyor esenboğaya yakın bi avmde buluşabiliriz dedi ama gelebileceğini sanmıyorum oda pek bilmiyor bildiği ve gittiği cepa varmış.Cepa avmye hocam esenboğanın altından direk ödtü durağına götüren metro yokmu istanbuldaki gibi değilmi hocam ya?
  • microlap kullanıcısına yanıt
    Hocam Bu dediğiniz otobüsler saat kaç gibi başlıyorlar birde hocam kızılaya geldim diyelim kızılayda metroya bindiğim zaman ödtü durağında indimmi geldim demek mi ? Yani 2 aktarmayla gidebilirmiyim yoksa yanlışmı anladım
  • TeNNiSeR kullanıcısına yanıt
    Hocam kız arkadaşımla buluşmak için Cepa avm en yakınmış ona oda bilmiyor daha ankarayı bütçe önemli değil kaybolmadan en kısa yoldan cepa ya nasıl gidebilirim?
  • Trafi programından öğrenebilirsin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.