Şimdi Ara

Antharas's Nest

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaşlar ANTHARAS'S NEST'e nasil gidildiğini bilen var mi?
    server KASTIEN

• normalde oraya quest yapılarak giriliyor.işte linki yalnız bir partyle yapsan iyi olur.
    http://www.l2orphus.com/forum/lofiversion/index.php/t141718.html
  • hehe bu mu yanii ama bu çok zor ve uzun bir görev. oraya gitmenin başka bir yolu yok muu
  • oraya gitmen için yanında 20 işilik bi ekip olman lazım zamanında çok deneedim gitmeek istediğim her yere gitim bu yer hariç aslında gidenleri tanıyorum ama th olmadığın sürece çok zor önüne devasa 30 grupluk canavarlar çıkacak gerçi beni onlar diil içerdeki pk lar öldürdü ama onlar kesmese onlar öldürecektti kısacası 80 lvl th olmadığın sürece yanında süper party arkadaşların olmadığı sürece, intihar
  • arkadasım kastiende oynuyorsan gorev yapmana grek yok hardinde quest item satan adam satıyor trader den portal stone al dvc nin en sonu yane hearta git orda cry tıkla iceri gir ....hem antharasa 20 lik grupla degil tek basınada gidersin eger lvl in 70++ ise rahat ol sen
  • ben 72 lvlde gidemedim boru diil orası yada titandaki oynayanların hepsi.... herkes pk idi orda
  • söylediğini yaptım. portal stone'yi aldım hearta gittim; ama hic bir seyy olmadı olumsuz bir uyarı verdi sadece. sen bu şekilde gittin mi oraya??? oraya nasıl gidebilirimm yarım lütfen

server KASTIEN
  • yaa kimse bilmiyor mu bu antharas's nest'e nasıl gidildiğini. hiç kimse gitmedi mi oraya...
    bilen varsa help plss
  • ya baq simdi saten tek basina gitmen cok anlamsiz en az 3-4 full pt bishop vs vs olmasi lazim yoqsa hepinizi tekte alir o quest itemi traderden aliosun sora dragon valley caves e gidiosun heart a orda kalp gibi bisi war arkasinda antharasin iskeleti war o kalp gibi olan seye tikliosun eger antharas dogmussa seni iceri isinlio o kadarr
  • hangi serverdesiniz bilmiyorum ama eger antharasi kesecegiz diyorsaniz 50-60 tane full party yani yaklasik 500-600 kişiden azsaniz hiç gitmeyin derim çünkü antharas c3 ün en büyük bosslarindan biri o yüzden 3-4 party ile kesilecek kadar ezik oldugunu sanmam
  • lineage de gidemeğim bir cok yer var.. goddar a nasıl gidiliyor yada.. necropolis lere nasıl gidiliyor biliyormusun arkadaşlar ?
  • goddart ve necropolislere gitmen icin serverde acik olmasi lazim ... antharas nete gittiginde cry tıklaman lasim sonra antharasin yatagindasin :D
  • Tek basina da gidilebilir ama hic bir manası yok. Ben gittim iki arkadas gittik. bizden sonrada bi clan geldi 15 kisi kadarlardi once bizi kestiler. :(( aradan biraz sure gecti bir kac dakika ve o yaratik geldi. Antharas hem mekanin hemde orda yasayan yaratigin adı. Arkadas dogru soylemis heinede satilan 1 adet portal stone (quest itemi) oraya girmeni saglar. Her zaman girilemiyor saatlerini bilmiyorum ama gece saat 11 den sonra oldugunu biliyorum cunku ben saat 23,30 civarında girdim. resmini koymak isterdim ama nasıl resim konuyor bilmiyorum.
  • iste antharas
  • Kastien de oynayan arkadaslara bir sorum olucak eskiden Balium'a GK den gidiliyordu simdi 14. katı kaldırmıslar GK den.TOİ den 14. kata kadar cıktım ama kapı ile kapanmıs ve acılması mumkun degil (TH ile) icinizde bahsettigim yere giden varmı varsa nasıl gidilecegini izah ederse sevinirim simdiden tesekkürler....
  • Ya erica'da nasıl Antaras'a gidicez?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simurg -- 7 Eylül 2006; 21:24:30 >
  • global gk varmi bilmiyorum ama varsa iyi bir incele mutlaka vardir
    ben bir serverde görmüştüm her gk dan gidiliyordu antharasa gk dan isinlandiginda loa daki magarada bir gk ya isinliyordu ordanda tiklayip antharasa giriyorduk ayni sekilde olabilir
  • Ama gk de hangi menü ? aradım bulamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.