Şimdi Ara

AOC vs Samsung

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 500-600 lira civarı bir monitör alacağım 24" boyutlu. Baktığımda Samsung ve AOC'nin modelleri arasında ciddi bir fark yok. Bu durumda kalite ön plana çıkıyor. AOC markasından forum genelinde uygun fiyatlı, kaliteli alacaksan alma, malzemesi biraz esnemiş şeklinde bahsedilmiş. Bu nedenle acaba AOC almalı mıyım emin olamıyorum. AOC nin tepki süresi 2 ms Samsung'un 5 ms ve AOC'nin tasarımı daha çok hoşuma gitti.

Karşılaştırdığım modeller:

ile

http://www.vatanbilgisayar.com/Monit%C3%B6r/aoc-e2461fwh-236-e2461fwh-genis-ekran-led-monitor/productdetails.aspx?I_ID=66217#allImages

• aoc e2461fwh den pek memnun oldugum soylenemez.samsung hakkinda ghostingden bahsediliyor.Aocnin plastik kalitesi bir kere berbatin berbati.Klavye ile yazi yazarken sağa sola 10 tur atiyor.Monitorun altinda isik sizmasi var.Gozunu sırf oraya çekiyor.Gözünü yoruyor.Bizzat kullanan biri olarak söylüyorum.Asusun Monitorlerine bak derim.Butceyi yukseltmeni oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wolftired

aoc e2461fwh den pek memnun oldugum soylenemez.samsung hakkinda ghostingden bahsediliyor.Aocnin plastik kalitesi bir kere berbatin berbati.Klavye ile yazi yazarken sağa sola 10 tur atiyor.Monitorun altinda isik sizmasi var.Gozunu sırf oraya çekiyor.Gözünü yoruyor.Bizzat kullanan biri olarak söylüyorum.Asusun Monitorlerine bak derim.Butceyi yukseltmeni oneririm.

az okuyalım kardeşim lütfen okumadan araştırmadan yorum yapmayalım Türk insanın şu araştırmadan azıcık bilgisiyle dağları devirecek konuşmaları yokmu öldürüyor beni.

ışık sızması her monitörde az veya çok olur. o savunduğun asus monitörü aldığımda sadece alt olsa ne ala alt üst sağ sol heryerden ışık sızıyordu siyah ekrana girmek bile istemiyordun.

senin sorunun işçilikten monitörü çevreleyen plakaların dandikliği bu monitörün görüntü kalitesini etkilemez ama tabi insan bunun böyle olmasını da istemez alırken dikkatli baksaydınız keşke.

yazı yazarken sallanma olayı evet biraz var ama biraz uzağa koy düşüyor iyice ben o kadar çok yazı yazarım hiç senin dediğin kadar sallanmıyor ayrıca gene asus vn247h alırsan onun ayağının daha da ince olduğunu daha fazla sallandığını belirteyim herhalde sen onu düşürürsün yazarken. + aoc nin ayaksız kullanma gibi güzel bir özelliği de var şık ta duruyor.

ben AOC diyorum eskiden samsung bu işi götürüyordu ama gördüğüm üzere monitörlere artık pek önem vermiyor daha çok tv işine yönelmiş durumda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 9 Şubat 2014; 14:01:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

aoc e2461fwh den pek memnun oldugum soylenemez.samsung hakkinda ghostingden bahsediliyor.Aocnin plastik kalitesi bir kere berbatin berbati.Klavye ile yazi yazarken sağa sola 10 tur atiyor.Monitorun altinda isik sizmasi var.Gozunu sırf oraya çekiyor.Gözünü yoruyor.Bizzat kullanan biri olarak söylüyorum.Asusun Monitorlerine bak derim.Butceyi yukseltmeni oneririm.

az okuyalım kardeşim lütfen okumadan araştırmadan yorum yapmayalım Türk insanın şu araştırmadan azıcık bilgisiyle dağları devirecek konuşmaları yokmu öldürüyor beni.

ışık sızması her monitörde az veya çok olur. o savunduğun asus monitörü aldığımda sadece alt olsa ne ala alt üst sağ sol heryerden ışık sızıyordu siyah ekrana girmek bile istemiyordun.

senin sorunun işçilikten monitörü çevreleyen plakaların dandikliği bu monitörün görüntü kalitesini etkilemez ama tabi insan bunun böyle olmasını da istemez alırken dikkatli baksaydınız keşke.

yazı yazarken sallanma olayı evet biraz var ama biraz uzağa koy düşüyor iyice ben o kadar çok yazı yazarım hiç senin dediğin kadar sallanmıyor ayrıca gene asus vn247h alırsan onun ayağının daha da ince olduğunu daha fazla sallandığını belirteyim herhalde sen onu düşürürsün yazarken. + aoc nin ayaksız kullanma gibi güzel bir özelliği de var şık ta duruyor.

ben AOC diyorum eskiden samsung bu işi götürüyordu ama gördüğüm üzere monitörlere artık pek önem vermiyor daha çok tv işine yönelmiş durumda.

Soyum tam turk kokenli degil onu soyleyim.

Urunun Artilari konusunda hepsine hak veriyorum.Fakat sunu soyleyimki bu urun gercekten Asus vn247h dan daha fazla sallanan bir urun.Goruntu kalitesi beni pek tatmin etmiyordu.Senin ayarlari yapinca yine biraz kendine geldi :)

Urunun gercekten plastik kalitesi berbat ve ötesi ! Bu durum cok kotu...Aoc firmasi Asusunda plastigini kendisi uretiyor.Asusa en kalitesini yapiyor.Kendi urunune eziyet ediyor.Vatanda 4 kutu actirdim.Onlarda bu cerceve sorunu açık şekilde belli oluyorken,Bunda maalesef farkına varamadım... Tolgada son urun oldugunu soyledi.

Şunuda belirteyim;Bu monitoru genellikle bize senin aldirdigini soyledim.Oda selamlarini iletti.Olan Tartismalardan sonra soylemsyi unutmusum.

Neyse sence gidip degistireyimmi ne yapayim bilmiyorum ? Sol ust tarafta,powerin orada ust kisimda var.Yani bayağı var anlayacagin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Neyse sence gidip degistireyimmi ne yapayim bilmiyorum ? Sol ust tarafta,powerin orada ust kisimda var.Yani bayağı var anlayacagin.

ilk partide sorun yoktu sonradan alanlarda oldu bu satılıyor diye kötü iyi bakmadan getiriyorlar herhalde türkiyeye zaten en kötüleri geliyor teknoloji ürünlerin buna emin olun.

bence değiştir tabi için rahat etmiyorsa.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.