Şimdi Ara

Aöf adaletten dgs ile hukuğa geçişte ders sayımı konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,Ben bu yıl hukuğa hazırlanıyordum,ancak olmadı,en son çare olarak da adaletten hukuğa geçmeyi planlıyorum,adaleti de ikinci üniversite olayından aöf olarak yazmayı düşünüyorum. Acaba aöfden mezun olunca hukukta ders sayımı yapılabilir mi ? Yani ders sayımı konusunda örgün öğretimden bir farkı var mıdır ?

• Malesef var kardeşim. örgün öğretime göre çok az ders sayıyorlar. Detaylı olarak bir çok üniversite ile görüştüm. genelde 1'den başlatıyorlar bilgin olsun.. Ders sayımı yapılır nasıl yapılır.. maximum 5 6 dersin sayılır diye düşünüyorum. Ama yinede kazanmak istedğin OKUL ÖNEMLİ. Her okul kendi kurallarına göre muafiyet veriyor.
  • Örnek verecek olursam. ben 2 yıl özel bi ünide işletme okudum. birçok üniye transriptimi gösterdim TOBB ekonomi : 1 den başlarsın. Bahçeşehir üni : 3 ten başlarsın. bilgi üni : 2 den başlarsın dedi. TOBB ekonomide bi ilginç tüm ders kredileri ve içerikleri uyuyor okulumuzun geçme ortalaması 65 dedi her okul da böyle değil genelde 60 dedi. Sanırım iyi okumadınız galiba bizim okulda CC ye karşılık 2.00 ' a göre gelen not 70 dedim sustu bilmiyorum dedi güldüm kapadım telefonu :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.