Şimdi Ara

AOPEN kasalar sessiz mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkes AOPEN öneriyor. Güç kaynakları gerçek falan, bunu artık ezberledik. Peki sessiz mi arkadaşlar? Kullanan herkesten yorum bekliyorum. Ben henüz almadım 350 ya da 400 watt olanından alıcam.

• Merhaba ;

Sesiz derken fan lar olsun psu olsun piyasadaki kasalara göre daha iii o yüzden tutuluyor
    ve en önemlisi psu su diğer kasalardaki gibi verdiği değerin altında değil 300 fsb ise odur ... bunu zaten biliyorsun

Kasada zaten başka ses yapan yer yok

(aslında var fan ların önünde duran demir ızgaralar gerçi ben o işi haledeli uzun zaman oldu sanayideki ustama götürdüm kesti onlar serten yana baya fark eti )

Bildiğim kadarıyla anlatım

Saygılar ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firaz -- 26 Kasım 2004, 1:31:09 >
  • asıl merak ettiğim "sessiz" diye 10-15 dolara satılan fanlara göre ne kadar sesliler? Teknik değere de gerek yok, ikisini de kullananlar bilir sonuçta.. çok fark ediyo mu? Hatta daha da kolay sorayım, rahatsız ediyor mu sizi?

edit: açıklamaların için teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denostar -- 26 Kasım 2004, 1:52:52 >
  • Tabiki o fanlar kadar sesiz değiler+devir olarakda daha düşük değerlere sahip fanlardır... Aopen deki fanlar

Rahatsız etmesi kişiye göre değişir Benin fikrim

Sabaha kadar pc başında oturan biriyseniz

Güçlü bir sisteminiz varsa bunu serin tutmak da gerekli olacaktır ...

o nedenle fanların ikisini de çalıştırırsınız

yok normal bir pc niz varsa fan mate veya fanın devir hızını 12 ile 5 e ayarlayan vlt değiştirici aparatlar var onunla ayarlamanız mümkün

Benim kendi fikrim ses olayına takınca en son sıra hdd ye geliyor orda tıkanıyor insan kendimden bilirim

Bende ses olayına baya kafayı taktım sonun da baktım kaçınılmaz peşini bıraktım

Saygılar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi firaz -- 26 Kasım 2004, 2:16:25 >
  • eyvallah saolasın. o kadar takacak değilim ses olayına yaw. ama asus kasalardan çok şikayet var mesela ses olarak. O kadar da sesli olsun istemem. Aopen'dan hiç şikayet duymadım o yüzden sordum.
  • Bende de Aopen H600B-27 var ama sessiz mi bilemiyorum çünkü P4 işlemcinin üstünde orjinal fanı var.Aldıktan sonra Psu daki fan sorun olmaz ama kasa fanları sesli gelirse Thermaltake 3,5 Fan Hız Konrol Panelli 4'lü Kasa Fanı Seti ile fanları istediğin devirde ayarlama şansın olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raven70 -- 26 Kasım 2004, 2:22:07 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Raven70

Bende de Aopen H600B-27 var ama sessiz mi bilemiyorum çünkü P4 işlemcinin üstünde orjinal fanı var.Aldıktan sonra Psu daki fan sorun olmaz ama kasa fanları sesli gelirse Thermaltake 3,5 Fan Hız Konrol Panelli 4'lü Kasa Fanı Seti ile fanları istediğin devirde ayarlama şansın olur.

valla o dijital center'a girince bi tuhaf oluyorum. fanlar değil de kasalar çekiyor Alsam mı almasam mı diye kırk kere düşündüm. Tam "gerek yok aopen yeter" diye karar vermişken sen yine oraya yönlendirdin beni. allah sonumuzu hayır etsin.

• yok sadece fan setini diyorum.Yoksa al bir CoolerMaster Centurion5 derdim .
  • Compaq'tan sessiz kasa görmedim ben ... çalıştığını anlamıyosun resmen..
  • Aopen İyidir...
  • quote:

Preston
    Compaq'tan sessiz kasa görmedim ben ... çalıştığını anlamıyosun resmen..

compaq kasa satıyo mu ki?
  • Evet compaq kasa satıyor içinde anarkart-cpu-ram falan var bozulunca hepsini birden atıyorsun.
    Şaka bir yana bir kaç asusla aopen 'ı karşılaştırınca aopen aldığıma sevindim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.