Şimdi Ara

apclient modunda switch kullanımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • mrh arkadaşlar hepinizin yardımına başvurmak istiyorum. hemen konuya gireyim dlink 2100 accesspointi ap client modunda kullanıyorum 100 mt mesafeden küçük kuvvetlendirici antenler yaparak gayet iyi sinyal ile kullandığım bir internet bağlantım var,ancak evimde başka bir masaüstü pcim var onada int bağlantısı götürmek istiyorum. eterhnet switch ile bir ev bağlantısı oluşturdum pc.ler birbirlerini görüp dosya paylaşımı yapabiliyorlar ancak diğer bilgisayardan interneti kullanamıyorum otomatik veya elle ip atamaları denedim olmadı. acaba apclient olarak kullandığım dlink böyle bir kullanıma izin vermiyormu yada birhatamı yapıyorum.bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa çok sevinirim...şimdiden tşkler

• Sanırsam AP/Client olarak çalıştığı için tek bir IP alıp tek bir makinaya verebiliyor IP yi. İnternete bağlandığın makinadan internet bağlantı paylaşımını aktif edersen sen de kendi ağına neti dağıtabilirsin.
  • evet sanırım dediğiniz gibi tek ip alıyor,int paylaşımını aktif etmeyide denedim ama olmadı ve aktif halde dosya paylaşımınıda durdurdu garip bir teknoloji :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.